Įkraunama...
Įkraunama...

Matilda

Man asmeniskai tai ne
Atsakyti
man negrazus. Kazkaip asocijuojasi su kazkokiu multiku..artai kate Matilda buvo?.. g.gif g.gif
Atsakyti
Pazinojau nuostabia moteri siuo vardu.. smile.gif Buvo man beveik mociute, nugyvenusi labai prasminga ir ilga gyvenima. Na gana sunku, tikrai nepasakyciau,kad laiminga. Bet man sis vardas visada primins ja. Daugiau tokiu zmoniu siam pasauly. Vardas visai grazus. smile.gif
Atsakyti
negrazus kates vardas doh.gif
Atsakyti
Mano vyro sesuo vardu Matilda smile.gif
Atsakyti
Radau tokį šiais laikais gan retą, bet mūsuose labai gerai pažįstamą vardą Matilda.
Kaip jums toks vardas mergaitei? Man jis labai patinka rolleyes.gif

Matilda - germanų kovos deivė. Vis dar sutinkamas vardas Skandinavijos kraštuose. II. Pasaulinio karo metais buvo pastatytas labai garsus ir super-duper modernus karo laivas vokiečiuose "Matilda", bet jam jau nebeteko išplaukti į karo vandenis.

Tiek žinau apie šį vardą mirksiukas.gif
Atsakyti
man iskart pries akis stora ryza kate is Karlsono.
O ir siaip nelabai man sis vardas, Milda graziau.
Atsakyti
ne ne, vardas gal ir normalus, bet kažkokios neigiamos asociacijos.... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Man visai nieko, bet isivaizduoju Matilda tik sviesiaplauke biggrin.gif
Atsakyti
negrazus vardas!
Atsakyti
pati kazkada klausiau nuomoniu apie si varda! man jis labai mielas! Tik kadangi gyvename Svedijoje, jis cia daznas. O lietuvaitei butu gana retas! Tad as nematau kliuciu. 4u.gif O del to Karlsono - tai cia vyresni prisimena ta filmuka, vaikai tikrai ne visi ji bus mate ir nemanau, kad susies su ta kate. Be to, beveik visus vardus, labai norint, galima su kuo nors susieti.
Atsakyti
Man jis negražus, katės iš Karlsono nepamenu smile.gif
Atsakyti