Įkraunama...
Įkraunama...

Matilda

gražus ir tvirtas, "nelepšiškas" mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai ne, dar is vaikystes nezinau kodel, bet gal is vaikisku daineliu ir eilerastuku man jis asociuojais su mergaite tingine...bet siaip retas vardas nes neteko gyvenime man sutikt nei vienos Matildos... smile.gif
Atsakyti
Geras vardas thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas smile.gif
Atsakyti
na, kaip matau, daugúma uz drinks_cheers.gif smagu. nes cia, kur mes gyvename, jis nera labai daznas, bet gana iprastas. tik vat galvojom, kad lietuvoje tuoj bus nuomone - ojej ojej, ka padaret smile.gif mano tevams jis irgi visai nieko, sako, mazybiskai Mildute vadintu smile.gif tad tikrai pagalvosim. Nes variantu kolkas labai daug ir neturim g.gif
Atsakyti
Man nelabai gražus.
Atsakyti
Kai MB (jis ne lietuvis) vis siūlydavau dukrytei vardą Milda, jis atsakydavo - o gal geriau Matilda tada? smile.gif Gal ir nieko šiaip vardas.
Atsakyti
Man negrazus schmoll.gif
Atsakyti
Man asmeniškai negražus schmoll.gif Kaip kažkuri ir minėjo, primena karlsono filmuką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 04 21, 16:31)
man tai ne, dar is vaikystes nezinau kodel, bet gal is vaikisku daineliu ir eilerastuku man jis asociuojais su mergaite tingine...

drinks_cheers.gif

man tiesiog Milda būtų gražiau wub.gif
Atsakyti
Negrazus, toks truputeli juokingas smile.gif .
Milda labai patinka wub.gif
Atsakyti
Mano senelė vardu Matilda smile.gif , ją labai myliu, bet vardas man šis nelabai patinka ax.gif .
Atsakyti