Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(black angel @ 2010 04 28, 23:34)
Manau, kad prigytų, tik labiau prižiūrėti reiktų  4u.gif
O šiaip, gerą mintį davėt  ax.gif Krikštysime dukrytę gegužės pabaigoj, tai reikės pasižva;gyti kokio medelio  smile.gif


rolleyes.gif o siaip as net nezinau ar liepa grazus medelis? ax.gif gal koki dekoratyvini? g.gif pas senelius sodyba papuostume wub.gif
Atsakyti
aš irgi buvau sugalvojus medelį sodint per krikštynas, bet paskui pamąsčiau, o kur, vdrug dukrytės seneliai kada sugalvos parduot namą, tai tas medelis svetimiems liktų schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kokia reiksme, medzio sodinimo? blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
ir kaip papulti ,i jusu pastuka.aciu. ax.gif
Atsakyti
As irgi liepa planuoju sodint, bet jau po krikstynu kada sodyboj rolleyes.gif

kur vilniuj spausdinot laikrastukus, isakymus ir kt.? ar is namu paprasto spausdinot?
Atsakyti
Mes sodinsime azuoliuka. Kiek skaitinejau narsydama internete, senoveje azuola sodindavo pirmagimiui, antragimiui berods berza... Jei gimdavo pirma dukra, sodindavo liepa... wub.gif

Azuolas - gamtos stiprybes simbolis drinks_cheers.gif

Ji sodinsim grize is baznycios 4u.gif grize su vaikiuku nekalbedami krikstateviai ieina i namus, sedasi vidury kambario, visiems nutilus pasako "isvezem pagoniuka, parvezem krikstuka", pasveikinimai, sampaniukas (pirmas zodi taria krikstatevis, jis sveikina krikstamote, si teti, jis sveikina mama ir toliau visi kiti susirinke), vaises trumpos ir visi keliaujam i lauka, uzkuriam saslykine ir visi prie medelio sodinti ax.gif
Turetu buti kazkaip panasiai, o kaip bus - matysim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 04 29, 00:35)
aš irgi buvau sugalvojus medelį sodint per krikštynas, bet paskui pamąsčiau, o kur, vdrug dukrytės seneliai kada sugalvos parduot namą, tai tas medelis svetimiems liktų  schmoll.gif


nu gal nebesikels niekur ax.gif o jei kartais sugalvotu, issikasim biggrin.gif net nzn... g.gif

tos reiksmes tikslios net nezinau, bet man siaip labai faina, kai pavyzdziui po daug metu galesi prieiti ir sakyti "va, cia mano medelis" rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(liudvine @ 2010 04 29, 09:50)
sveikos mamytes 4u.gif ruosiames ir mes siai sventei ,numatyta data musu yra birzelio 19 diena blush2.gif  tad jusu deka jau radau pora kabliuku nuo ko pradeti organizuotis viska mirksiukas.gif


sveika prisijungus mirksiukas.gif ir musu svente bus birzelio 19d thumbup.gif jooo, nei ne sitas forumas tai nezianu kaip butu cool.gif
Atsakyti
mes medelio nesodinsim. vis tiek gyvenam ispanijoje... tai net nezinau...aisku, tradicija labi grazi...
galvoju apie vadinamaja „laiko kapsule“, sudeti sveikinimus, tauraus gerimo, seip kokiu graziu niekuciu ir uzslepti iki sunaus 18 gimtadienio... g.gif bet dar ta mintis nepasitvirtino....visgi vaikai viska randa, tikriausiai ras ir ta deze anksciau.... unsure.gif

krikstynas mes svesim seneliu sodyboj, tik paciais artimiausiais (su vaikais 15 zmoniu). saslyku uzraugsim, misrainikiu skaniu, nedidukas torciukas ir sampaniukas. nenoriu, kad nusilaktu visi per vaiko svente.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 29, 09:02)
As irgi liepa planuoju sodint, bet jau po krikstynu kada sodyboj rolleyes.gif

kur vilniuj spausdinot laikrastukus, isakymus ir kt.? ar is namu paprasto spausdinot?


as tai manau is namu spauzdinsiu smile.gif tik galvoju gal kokius isakymus kriksto teveliams ilaminuoti grazu buti g.gif na kad per laika nesusidevetu biggrin.gif tik galvoju kur cia klaipedoj padaryti tai g.gif
Atsakyti
Sveikutes, nesu iskalbinga bet gal turite kas koki tosta ar kalba pasiruose. Kai grisime is baznycios reikes mamai kalba tart kazkokia, o nuo ko pradet neisivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 04 29, 12:27)
mes medelio nesodinsim. vis tiek gyvenam ispanijoje... tai net nezinau...aisku, tradicija labi grazi...
galvoju apie vadinamaja „laiko kapsule“, sudeti sveikinimus, tauraus gerimo, seip kokiu graziu niekuciu ir uzslepti iki sunaus 18 gimtadienio... g.gif bet dar ta mintis nepasitvirtino....visgi vaikai viska randa, tikriausiai ras ir ta deze anksciau.... unsure.gif

krikstynas mes svesim seneliu sodyboj, tik paciais artimiausiais (su vaikais 15 zmoniu). saslyku uzraugsim, misrainikiu skaniu, nedidukas torciukas ir sampaniukas. nenoriu, kad nusilaktu visi per vaiko svente.... unsure.gif


as tai masciau kad paprastai i kokia skrynia grazia viska sudesim, man labai mielos visokios gyvenime svarbios smulkmeneles, laikau net nestumo testuka su dviem juostelem wub.gif ten sudesiu pirmuosius rubelius, kriksto smulkmeneles, suknele, skraiste rolleyes.gif

ir mes kaime pas senelius, tik kad pas mus is paciu artimiausiu (dar kelios draugu poros) suidaro jau 30 doh.gif biggrin.gif kadangi pas mus ne maza dalis sveciu bus is klaipedos (svesim siauliu raj), tai beveik visi pasiliks su nakvynem, tai saslykiukus galvoju ryte kai atsikelsim. papusryciausim, kavike, pasikursim saslykines ir poto saslai, kad nereiktu ryte lakstyti su kokiais maistais. o del maistu tai net nevaizduoju... tiek zmoniu ka paruosti? g.gif kad ir skanu ir sotu ir netruktu maisto, bet kad ir nereiktu pajuodusiom seimininkem buti... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(labukas @ 2010 04 29, 12:28)
Sveikutes, nesu iskalbinga bet gal turite kas koki tosta ar kalba pasiruose. Kai grisime is baznycios reikes mamai kalba tart kazkokia, o nuo ko pradet neisivaizduoju schmoll.gif


ir as ne ax.gif as dziaugiuos kad musu kumyte tiesiog super, tai del viso pravedimo bedu nebus, tik va su tom kalbom teveliu. as manau kad nesakysiu jokiu eiliuotu kalbu ir pan, man paciai nepatinka visokiu ilgiausiu eilerasciu klausytis, tai nemanau kad smagu bus ir kitiems. gal kazka savais zodeliais rolleyes.gif as pasideliosiu minteles ir kitu mamyciu scenariju, manau kad kazka tikrai rasiu smile.gif musu paste tikrai LABAI daug nerealios informacijos thumbup.gif
Atsakyti
as irgi manau, kad tie eilerasciai nelabai kaip. nebent trumputis visai ir linksmutis... geriau savais zodziais ka nors, kad idomu butu. be to ilgos prakalbos kiekzinau visus nervina, nereikia bereikalingo darbo... koki ketureili galima sudelioti ir psio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2010 04 29, 13:28)
Sveikutes, nesu iskalbinga bet gal turite kas koki tosta ar kalba pasiruose. Kai grisime is baznycios reikes mamai kalba tart kazkokia, o nuo ko pradet neisivaizduoju schmoll.gif

Aš kaip krikštuko mama leidau pasisakyt krikšto tėčiui. Kai susėdome už stalo, jis atsistojo, padėkojo už pasitikėjimą krikštyti sūnų, svečiams, kad susirinko, tuo tarpu ir pirmą tostą pakėlėm smile.gif
Atsakyti