Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(vikusituka @ 2010 04 28, 17:14)
as irgi uz ta ideja, kad geriau viena, negu per pus....
as uzsakiau jau dezute krikstynu tematika sudeti maziulo kriksto atributikai, linkejimams, kriksto drabuzeliams. na ji gana brangi.... bet mano manymu grazu... brangesnes neiseina nupirkti dovaneles, o statuleliu nesinori, as pati ju milijona turiu, o statyti nera kur.
[B]padekit prasau, nezinau ka reiskia tas daiktas, kuri krikstamote turi dovanoti vaikui.... šiaudinį sodą, kad lemtų lengvą gyvenimą kas tas yra, ir is kur jis gaunamas? ar cia kokia siaudu kruva? unsure.gif

Šiaudinis sodas man labai gražus daiktas. Čia
Įmetu su daug pavyzduku, gražu, bet įtariai brangokai kainuoja. O ir tėveliai ar turės kur laikyti g.gif Nebent simboliškai kokį mažutį gal ir rastum kur tautodailėj.
Skrynelę ir aš užsakiau vaikučiui, bet mastau ką tėveliams padovanoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 28 balandžio 2010 - 17:21
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 04 28, 18:17)
g.gif as tai pati tokius dariausi kazkada...(Vestuviu diena, buvo papuostos taures)...
Jei labai domins...galesiu imest sabloniukus mirksiukas.gif

labai domina, idek i pastuka. aciu 4u.gif
Papildyta:
o geras, net nebuciau pagalvojusi, esu ne karta maciusi pas savo giminiu pakabintus tokius... ax.gif gal koki mazyti, simboliskai nupirkti rasiu, jeigu ka tai pas diedukus darzenej sededama versiu lotuliukas.gif
Atsakyti
niu va padare ir man viena mergina tuos numerius ant masinos, nusiunte i spaustuve paskambins kada atsiimti..... bet galvoju kaip cia su policija reikes susitarti jei kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2010 04 28, 17:34)
niu va padare ir man viena mergina tuos numerius ant masinos, nusiunte i spaustuve paskambins kada atsiimti..... bet galvoju kaip cia su policija reikes susitarti jei kas  blush2.gif

Teks duoti kyšį: pvz. kokį krikštynų šokoladą bigsmile.gif
O jei rimtai, tai nelabai žinau kas tokiu atveju, gal priklausytų nuo pačio policininko kaip žmogaus: kitas supras ir gero kelio palinkės, o kitas- baudą išpaišys.
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 28, 10:17)
as tai angeliukus magnetukus dovanosiu, tai kiekviena diena matys juos ant saldytuvo ir spintoj nedulkes ax.gif

Labai grazus magnetukai thumbup.gif as ir manau, kad neprasoviau, visiems (porai viena) i lauktuviu maiselius dejau krikstynu saldainius ir magnetuka su krikstuko nuotrauka. Dabar kai sveciuojames, matom pas kiekviena ant saldytuvo smile.gif
Atsakyti
Musu krikstynos kazkur isipaiso i 2000 Litu
taciau jeigu nedaryti restorane - o kur nors kaime po klevais .. Butu visu 1000 pigiau ax.gif

Norejau dar paklausti gal kas zino kada galima medzius sodinti ?
Ar nebus per velu ?
Ir kada tai daryti? g.gif Is kart po baznycios ar kita diena kartu uzkasant ir palinkejimus g.gif
Kaip Jus planuojate daryti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 04 28, 19:16)
Musu krikstynos kazkur isipaiso i 2000 Litu
taciau jeigu nedaryti restorane - o kur nors kaime po klevais .. Butu visu 1000 pigiau  ax.gif

Norejau dar paklausti gal kas zino kada galima medzius sodinti ?
Ar nebus per velu ?
Ir kada tai daryti?  g.gif  Is kart po baznycios ar kita diena kartu uzkasant ir palinkejimus  g.gif
Kaip Jus planuojate daryti ?  4u.gif


realiai ten kur medi rinksites tai pasakys, kada koks geriau, mes pvz guoba sodinome isvis liepa, ir puikiai auga jau 2 metai smile.gif
ka galvojate sodinti?
Papildyta:
o del masinu puosimu, tai su popierinem girliandom jus atsargiai, visu pirma vejas vaziuojant istarsys, antra jei lis, tai is popieriaus isvis draiskalai liks, balionai prie didesnio greicio irgi sprogineja, nebent maziukai ir vaziuosite iki 40km/h
Papildyta:
QUOTE(~tomega~ @ 2010 04 28, 17:34)
niu va padare ir man viena mergina tuos numerius ant masinos, nusiunte i spaustuve paskambins kada atsiimti..... bet galvoju kaip cia su policija reikes susitarti jei kas  blush2.gif


esu macius, kaip jaunuosius uz toki reikaliuka nubaude nepagaileje...
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 28, 19:04)
Teks duoti kyšį: pvz. kokį krikštynų šokoladą bigsmile.gif
O jei rimtai, tai nelabai žinau kas tokiu atveju, gal priklausytų nuo pačio policininko kaip žmogaus: kitas supras ir gero kelio palinkės, o kitas- baudą išpaišys.


tai va viskas priklauso nuo dedes policininko blush2.gif ir nuotaikos g.gif

QUOTE(she @ 2010 04 28, 21:02)
esu macius, kaip jaunuosius uz toki reikaliuka nubaude nepagaileje...


blink.gif blink.gif blink.gif o tu svenciausia tarakonu motina doh.gif bet kokie pabaisos verysad.gif

dar as biskiuka apeliuoju i tai kad musu kriksto tetis policijoj dirba gan aukstose pareigose gal pades jei ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 04 28, 20:02)
realiai ten kur medi rinksites tai pasakys, kada koks geriau, mes pvz guoba sodinome isvis liepa, ir puikiai auga jau 2 metai smile.gif
ka galvojate sodinti?




Mes mastom apie azuola (vyriskas medis) arba kleva (zodiako medis)
Net nezinau ar prigis .. butu liudna jei nudziutu .
g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 04 28, 18:23)
labai domina, idek i pastuka. aciu  4u.gif
Papildyta:

4u.gif idejau
Tikiuos kam nors pravers...
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 04 28, 20:16)
Musu krikstynos kazkur isipaiso i 2000 Litu
taciau jeigu nedaryti restorane - o kur nors kaime po klevais .. Butu visu 1000 pigiau  ax.gif

Norejau dar paklausti gal kas zino kada galima medzius sodinti ?
Ar nebus per velu ?
Ir kada tai daryti?  g.gif  Is kart po baznycios ar kita diena kartu uzkasant ir palinkejimus  g.gif
Kaip Jus planuojate daryti ?  4u.gif


va va, medziai ir mane domina rolleyes.gif mes krikstysim dukryte tai idomu kada pavyzdziui kokia liepa sodinti reikia, ar ji prigytu pasodinta birzelio 19d? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monikiux.pa @ 2010 04 28, 23:28)
va va, medziai ir mane domina rolleyes.gif  mes krikstysim dukryte tai idomu kada pavyzdziui kokia liepa sodinti reikia, ar ji prigytu pasodinta birzelio 19d? g.gif


Manau, kad prigytų, tik labiau prižiūrėti reiktų 4u.gif
O šiaip, gerą mintį davėt ax.gif Krikštysime dukrytę gegužės pabaigoj, tai reikės pasižva;gyti kokio medelio smile.gif
Atsakyti