Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(Comma @ 2010 06 03, 21:40)
O kokios spalvos kaspineliai turi buti mergaites krikstynose, ir kokios berniuko? Kazkur girdejau, kad mergaites - melyni, o berniuko ruzavi? Bijau pasirinkti klaidinga spalva blink.gif


Na pgl visas tradicijas, tai mergytes rubuose turetu but kazko su melynu, o berniuko - kazko su rozine... Pgl visas krikscioniskas tradicijas Marija buna su melynu, o Kristus su rozine spalwa.. Taciau tokiu grieztu taisykliu tikrai nera., kad butinai ir privalomai taip ir turi buti... mirksiukas.gif
Musu Mazylio krikstynose dominuos balta ir melyna spalvos... Manau tai yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas... 4u.gif
Bent jau man, berniuko krikstynose sveciams segti rozinius kaspinelius kazkaip ne ne ne schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, o yra čia tema, kurioje po krikštynų visos sukelia foto? na panašiai kaip vestuvių fotoalbumais visos pasirodo? nes dabar norėčiau pažiūrėt visai:)
Atsakyti
Pigiausias variantas balionu su heliu, kuri radau ir uzsisakiau gavosi: 140lt uz 5L helio baliona (uztenka 80-100 balionu), plius reduktoriaus 25lt ir taros 10lt nuoma 1 menesiuis. Plius 100 balionu 21lt ir bantelio 6lt. 140+25+10+21+6=202. Baliono kaina gaunasi 2.02-2.52... Man praktiskai reikalinga tik ~30balionu, taigi lieka 50-70, kuriuos galiu pasiulyt kazkuriai is jusu sventei arba panaudosiu balionus per dukrytes gimtadieni, kuris bus uz keliu savaiciu po krikstynu. Iranga turesiu iki bir 30 d. Miestas Kaunas.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atsringa @ 2010 06 04, 02:47)
Pigiausias variantas balionu su heliu, kuri radau ir uzsisakiau gavosi: 140lt uz 5L helio baliona (uztenka 80-100 balionu), plius reduktoriaus 25lt ir taros 10lt nuoma 1 menesiuis. Plius 100 balionu 21lt ir bantelio 6lt. 140+25+10+21+6=202. Baliono kaina gaunasi 2.02-2.52... Man praktiskai reikalinga tik ~30balionu, taigi lieka 50-70, kuriuos galiu pasiulyt kazkuriai is jusu sventei arba panaudosiu balionus per dukrytes gimtadieni, kuris bus uz keliu savaiciu po krikstynu. Iranga turesiu iki bir 30 d. Miestas Kaunas.
4u.gif

kaip man kosmiskai skamba -200lt uz balionus,kurios reikes paleisti i dangu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikutes!ruosiuosi kitam savaitgaliuj krikstynom viska susiruosiau!mociutei ,seneliui,tevelams sesutems dovaneles!kadangi busiu kuma man teveliai pavede vesti svente!tai seneliam radau zodelius,teveliam irgi,bet kur rast sesutems?????kiek visur ieskau nerandu!gal kas turit ir galit padeti??????buciau labai dekinga!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 03, 18:17)
Jei kas dangaus zibintu noretu galeciau duoti tel.mano draugai prekiauja 4u.gif


musu draugai jais prekiauja vilniuje bigsmile.gif

vakar atsivezem fejerverkus, siandien vaziuosime zibintu ax.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 03, 19:51)
Jei ta pacia diena pus,tai bus ok mirksiukas.gif kada  jusu svente?


ryt draugai perves juos i kavine,
o svente rytoi rolleyes.gif
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 06 03, 20:10)
laba...
as ieskau ieskau ieskau...neblogo fotografu krikstynom Vilniuje...gal galite man pasiulyti parekomenduoti....nes kazkaip..nesiseka  blush2.gif

as turiu fotografe,man ji pati nuostabiausia is visu isbandytu blush2.gif
jai labai reiks,po krikstynu parodysiu kas gavosi, mirksiukas.gif
cia jos daryta foto, kuria dejau krikstuko virseliui ax.gif

user posted image

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 04, 05:34)
kaip man kosmiskai skamba -200lt uz balionus,kurios reikes paleisti i dangu  doh.gif  doh.gif  doh.gif

niu me sju neleisime smile.gif bus papuosta sale ir stalai, tai kazkaip negaila rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 04, 08:28)
musu draugai jais prekiauja vilniuje  bigsmile.gif

vakar atsivezem fejerverkus, siandien vaziuosime zibintu  ax.gif
ryt draugai perves juos i kavine,
o svente rytoi  rolleyes.gif

as turiu fotografe,man ji pati nuostabiausia is visu isbandytu  blush2.gif
jai labai reiks,po krikstynu parodysiu kas gavosi,  mirksiukas.gif
cia jos daryta foto,  kuria dejau krikstuko virseliui ax.gif

user posted image
niu me sju neleisime smile.gif bus papuosta sale ir stalai, tai kazkaip negaila  rolleyes.gif

kur galima VLN nusipirkti tu zibintu? kokia ju kaina,ir kokiu spalvu yra?
kazkas minejo kad rauduonos spalvos zibintas graziausiai atrodo???
kiek siais laikais kainuoja fotografo paslaugas VLN? seip gal kas zinote Moletose koki fotografa? nes mes zadam fotosesija padaryti VLN,bet noriu kad kazkas ir baznicioje pafotkintu blush2.gif

niu ok,neleistite i dangu,bet o kur po sventes desite??? biggrin.gif namo nesite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazyle1985: 04 birželio 2010 - 07:42
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 04, 08:41)
kur galima VLN nusipirkti tu zibintu? kokia ju kaina,ir kokiu spalvu yra?

niu ok,neleistite i dangu,bet o kur po sventes desite???  biggrin.gif  namo nesite  smile.gif

Norejosi kazkokios pramogos, rinkausi tarp zibintu, balionu ir fejerverku. Pasirinkau balionus.

Zibintu kaina 5-12Lt, jei neklistu. Internete panarsius rastum ir kainas ir spalvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 04, 06:28)
:
ryt draugai perves juos i kavine,
o svente rytoi  rolleyes.gif


GRazios jums sventes.Jei su paprastu oru bus pusti balionai,tai laikysis,nors.....as mazosios gimtadieniui dariau kolonas su apvaliu virsum,tai ant rytojaus radom 2 issileidusius balionus,nors uzrisinejom tikrai kaip sau,labai tvirtai,bet ir balionu pasitaiko nekokybisku.
Lauksim foto 4u.gif
Papildyta:
Atidariau nauja temačkad toliau galetum plepet
http://www.supermama...howtopic=603306
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 04, 07:28)
musu draugai jais prekiauja vilniuje  bigsmile.gif

vakar atsivezem fejerverkus, siandien vaziuosime zibintu  ax.gif
ryt draugai perves juos i kavine,
o svente rytoi  rolleyes.gif

as turiu fotografe,man ji pati nuostabiausia is visu isbandytu  blush2.gif
jai labai reiks,po krikstynu parodysiu kas gavosi,  mirksiukas.gif
cia jos daryta foto,  kuria dejau krikstuko virseliui ax.gif

user posted image
niu me sju neleisime smile.gif bus papuosta sale ir stalai, tai kazkaip negaila  rolleyes.gif


Smagios, grazios rytoj sventes!!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti