Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(vikusituka @ 2010 06 03, 12:48)
taigi galima i paprastus balionus kokius tris helinius imaisyti. .. kazkuri mergina jau minejo, kad buvo viskas grazu ir pakilo balionai  ax.gif

Ber ar tikrai pakels kruvele balionu?
Pvz., trys heliniai ir kiek ne heliniu pakeltu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 06 02, 14:40)
Aciu, Saule  4u.gif  stengiames...
Tavo idejos irgi lb grazu... thumbup.gif
Rozanteli ir angeliuka ir mes nesimes i baznycia, kad paswentintu... Na o paskui perduosim Mazyliui...  wub.gif


Gal galetumete imesti i pastuka savo palinkejimu korteliu sablonus .. ? ax.gif blush2.gif
Jeigu negaila blush2.gif lotuliukas.gif

Ir kuri cia buvo tortuka imetusi is dezuciu .. Gal uzsakinesite ?
Prisijungciau prie usakymo ir as ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 06 03, 13:13)
Ber ar tikrai pakels kruvele balionu?
Pvz., trys heliniai ir kiek ne heliniu pakeltu?  4u.gif

nepamenu kurioje temoje buvo kalbeta blush2.gif man rodos 10 paprastu 3 heliniai pakelia. reikia pabandyti namuose. rolleyes.gif .. tik sake, lengvutes korteles tada tvirtinti, jeigu tvirtinsit, kad nesvertu balionu zemyn... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 06 03, 09:34)
Parasiau Tau i az musu padekos teksta... Gal pritaikysi  4u.gif

gal ir man galetum brukstelti ax.gif
aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(erikae @ 2010 06 03, 13:47)
Gal galetumete imesti i pastuka savo palinkejimu korteliu sablonus .. ?  ax.gif  blush2.gif 
Jeigu negaila  blush2.gif  lotuliukas.gif

Ir kuri cia buvo tortuka imetusi is dezuciu .. Gal uzsakinesite ?
Prisijungciau prie usakymo ir as  ax.gif  rolleyes.gif

cia ta kur dovaneles sudeti galima?
niu turek tu jau sazines mamyte,ranka nuostabias turi,ir pati gali pasidaryti biggrin.gif
galiu imesti tau sablona,as jau bandziau viena suklijuoti,tai labai paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 03, 14:08)
nepamenu kurioje temoje buvo kalbeta  blush2.gif man rodos 10 paprastu 3 heliniai pakelia. reikia pabandyti namuose. rolleyes.gif .. tik sake, lengvutes korteles tada tvirtinti, jeigu tvirtinsit, kad nesvertu balionu zemyn... rolleyes.gif

geras, idomu kur tu korteliu gaut g.gif
Atsakyti
Ethella, turiu tau dar klausimuka del situ kaspinuku prisegimui prie krutines. Dabar va katik aplekiau kelias perduotuves suivimo prekiu, situos ziogelius specialius ziurejau, nu brangu man pasirode uz vnt. po pusantro lito moket. Uz kiek jus pirkot (jei ne paslaptis). O gal jus pirkot ne po vieneta, o ir kaip tos paprastos kad buna pirkt, desimtim... unsure.gif Dekui uz info.
Atsakyti
QUOTE(grakavinga @ 2010 06 03, 14:25)
geras, idomu kur tu korteliu gaut  g.gif

niu ir man idomu kur tu heliniu korteliu yra..
na kazkaip nesitiki kad 3 helinai ri net 10 paprastu g.gif as planavau daryti gelites is balionu o apacioje ant juostos vaiko nuotraukytes kabinti ir tada dar juostos ir prie zemes su kabliukais tvirtinti... o po svenciu visus balionus(apart foto aiku) paleisti i dangu uzrasius ant ju savo svajone blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 03, 14:36)
Ethella, turiu tau dar klausimuka del situ kaspinuku prisegimui prie krutines. Dabar va katik aplekiau kelias perduotuves suivimo prekiu, situos ziogelius specialius ziurejau, nu brangu man pasirode uz vnt. po pusantro lito moket. Uz kiek jus pirkot (jei ne paslaptis). O gal jus pirkot ne po vieneta, o ir kaip tos paprastos kad buna pirkt, desimtim...  unsure.gif  Dekui uz info.

segtukai specialus i atlapa pigiausi kainuoja 1lt (is patirties sakau),bet kam tie ziogeliai,paprasta gravkute ir tiek,jos gi nesimatis po kaspineliu(as bent jau taip darysiu)
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 03, 14:23)
gal ir man galetum brukstelti  ax.gif
aciu  4u.gif
Papildyta:

cia ta kur dovaneles sudeti galima?
niu turek tu jau sazines mamyte,ranka nuostabias turi,ir pati gali pasidaryti  biggrin.gif
galiu imesti tau sablona,as jau bandziau viena suklijuoti,tai labai paprasta  mirksiukas.gif


Tai taip ir dovaneles sudeti ir palinkejimus sveciams.
Man labai patiko kad galima istatyti zvakute wub.gif
As galvoju dekupazinti graziai tas dezutes .. Butu tvirtesnes ..
O matai kai rankos auksines tai nesilansto lotuliukas.gif

Is tiesu tai esu pasidariusi tokias paprastas dezutes bet jos labai jau laikinos. O tos kur parode - manau ir laikys ilgiau ir kaip prisiminimas sveciams butu ax.gif

As va tokias turiu pasidariusi su photoscape nemokama programa ir wordu .
user posted image
user posted image

Jei kam reikia galiu padaryti .. Ir kitokios spalvos .. 4u.gif
Nemokamai

Ir imeciau krikstynuka i pastuka musu ..
Cia virselis wub.gif
Bus toks storas, tai darau puse A4 formato...
I data demesio nekreipkit nes ja keiteme tai nespejau pataisyti .. blush2.gif
Cia jau ne pati dariau ax.gif Drauge padejo wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 03 birželio 2010 - 13:45
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 03, 14:36)
Ethella, turiu tau dar klausimuka del situ kaspinuku prisegimui prie krutines. Dabar va katik aplekiau kelias perduotuves suivimo prekiu, situos ziogelius specialius ziurejau, nu brangu man pasirode uz vnt. po pusantro lito moket. Uz kiek jus pirkot (jei ne paslaptis). O gal jus pirkot ne po vieneta, o ir kaip tos paprastos kad buna pirkt, desimtim...  unsure.gif  Dekui uz info.


As siuvau paprasta grifkute, mazute kainuoja 10 ct 4u.gif ir lb gerai atrodo ir laiko liuks mirksiukas.gif
Is blogosios puses kaspinelio prisiuni ir net nesimato jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 03, 14:40)
niu ir man idomu kur tu heliniu korteliu yra..
na kazkaip nesitiki kad 3 helinai ri net 10 paprastu  g.gif  as planavau daryti gelites is balionu o apacioje ant juostos vaiko nuotraukytes kabinti ir tada dar juostos ir prie zemes su kabliukais tvirtinti... o po svenciu visus balionus(apart foto aiku) paleisti i dangu uzrasius ant ju savo svajone  blush2.gif
Papildyta:

segtukai specialus i atlapa pigiausi kainuoja 1lt (is patirties sakau),bet kam tie ziogeliai,paprasta gravkute ir tiek,jos gi nesimatis po kaspineliu(as bent jau taip darysiu)

grafkutė ir yra žiogeliai biggrin.gif

bet šiaip man tie tikri kur sagėms yra labai jau dideli ir per griozni tokiems smulkiems kaspinėliams, tikrai paprastų mažulyčių žiogelių (grafkučių) pakaks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 03, 14:40)
niu ir man idomu kur tu heliniu korteliu yra..
na kazkaip nesitiki kad 3 helinai ri net 10 paprastu  g.gif  as planavau daryti gelites is balionu o apacioje ant juostos vaiko nuotraukytes kabinti ir tada dar juostos ir prie zemes su kabliukais tvirtinti... o po svenciu visus balionus(apart foto aiku) paleisti i dangu uzrasius ant ju savo svajone  blush2.gif
Papildyta:

segtukai specialus i atlapa pigiausi kainuoja 1lt (is patirties sakau),bet kam tie ziogeliai,paprasta gravkute ir tiek,jos gi nesimatis po kaspineliu(as bent jau taip darysiu)


Man atrodo kad mamyte turejo omenyje ne helines korteles, o tiesiog korteles, kurios ristusi prie helinio baliono smile.gif
O del pakelimo tai reiks namie isbandyt ax.gif

Beje, Mazyle, nusiunciau tau az musu Mazylio padeka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 03 birželio 2010 - 13:52
Aš ir planavau leisti į orą, bet pagalvojau, kad visai gražu bus ir į ežerą paleisti balionus smile.gif tik mąstau, kas bus jei ten žmonės maudysis smile.gif)) bet paleist į orą už 8lt tai nežinau. jau geriau žibintus smile.gif
Atsakyti