Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 03, 01:33)
Tai merginos ne viena neturit graziu padekos zodziu sveciams??? ax.gif  blush2.gif


Ir man reiketu smile.gif
neisivaizduoju kolkas kaip suorganizuot programa prie stalo doh.gif
ka kalbet, nuo ko pradet blink.gif gal pasidalinsit 4u.gif

Kuri mamyte cia klause del butelio papuosimo, tai maciau pas sita maketuotoja kur mum saldainius maketavo, o magnetukus pirkau ermitaze, beliko tik nuotrauka idet ax.gif
Aciu visom mamytem uz idejas, tikiuosi grazi svente musu bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2010 06 02, 23:48)
Man rodos tu meskuciu - saguciu yra siuvimo reikmenu parduotuvese, pati esu ir meskucius ir sypseneles pirkusi  4u.gif

Kaune prie REDOS esančioje siuvimo reikmenų parduotuvėje labai daug visko yra, siūlau ten paieškoti kaunietėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 03, 02:09)
Ir man reiketu smile.gif
neisivaizduoju kolkas kaip suorganizuot programa prie stalo doh.gif
ka kalbet, nuo ko pradet blink.gif  gal pasidalinsit 4u.gif

Kuri mamyte cia klause del butelio papuosimo, tai maciau pas sita maketuotoja kur mum saldainius maketavo, o magnetukus pirkau ermitaze, beliko tik nuotrauka idet ax.gif
Aciu visom mamytem uz idejas, tikiuosi grazi svente musu bus wub.gif


Parasiau Tau i az musu padekos teksta... Gal pritaikysi 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Noriu pasidalinti tuo ką radau tongue.gif
Turėtų būt įdomu toms, kurios lanksto tuos popierinius tortus smile.gif
Šitam psl radau Jako-o
Atsakyti
Gal kuri zinot kur nebrangiai balionus pildo heliu blush2.gif balionu sali vienas balioncikas su uzrasu krikstynos 8 lt. sakyciau brangoka g.gif
Atsakyti
[quote=mazyle1985,2010 06 03, 10:13]
o gal galite imesti sablona tik be vaikucio vardo,ar pirkti butinai reikia?
Papildyta:
musu segtukai i atlapa bus tokie...
http://public.fotki....s/img-0684.html

o zvake turbut sita,dar galvuoju,fantazuoju biggrin.gif
http://public.fotki....s/img-0697.html
Papildyta:

ten galima paciam nuotrauka isideti? kiek jie kainavo? man reik 25vnt doh.gif
o ka Jus dedat pri magnetuko dar? nes ispradziu galvuojau atsivezti is lenkijos nebrangiu paprastu angeliuku ir dadeti po kelis saldainiukus su vaiko atvaizdais... bet prie magnetuko nesugalvuoju ka dar galima dadeti...i desiu i "torto puseles" ir darysiu torta is tu puseliu su papuosymais,manau bus visai nieko g.gif
Papildyta:

jo, paciam galima, jie tokie nemazi sakyciau, pirkau senelams, ten parasytas tekstas skirtas seneliams, bet yra ir kitokiu, kainavo 7,80 be ermtazo pinigeliu, pritaikius pinigelius, apie 6 lt smile.gif angeliuku pasirinkima maciau parduotuvej religiniu prekiu prie Ausros Vartu, kaina nuo 1,5
na va biski nevykus nuotrauka magnetuko
user posted image
viduj ssima ir idedama nuotrauka, gali but naudojamas kaip magnetukas ar remelis
Papildyta:
QUOTE(grakavinga @ 2010 06 03, 11:36)
Gal kuri zinot kur nebrangiai balionus pildo heliu  blush2.gif  balionu sali vienas balioncikas su uzrasu krikstynos 8 lt. sakyciau brangoka  g.gif

Liepkalnio maximoj po 5 lt, galima pasirinkti su uzrasu Mano Krikstynos wub.gif uzsakinesu ten smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulbulka.: 03 birželio 2010 - 09:53
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 03, 10:56)
Liepkalnio maximoj po 5 lt, galima pasirinkti su uzrasu Mano Krikstynos wub.gif  uzsakinesu ten smile.gif

o kuriam cia lietuvos gale ta maxima?
Atsakyti
QUOTE(grakavinga @ 2010 06 03, 11:58)
o kuriam cia lietuvos gale ta maxima?


Vilniuj, nuo stoties gal kokie 3km vaziuojant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 03, 09:24)
Vilniuj, nuo stoties gal kokie 3km vaziuojant smile.gif

Vaziuojant 3km,o einant??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 03, 12:34)
Vaziuojant 3km,o einant??? lotuliukas.gif

ziurint kokiu keliu eisit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 03, 10:56)
Liepkalnio maximoj po 5 lt, galima pasirinkti su uzrasu Mano Krikstynos wub.gif  uzsakinesu ten smile.gif

o idomu ar galima butu su savo balionais... man reik su heliu apie 30vnt doh.gif kitus arkai puiu su oru ax.gif prie 3 metus kai ruosiau vestuves tai kainavo balionas 300lt maziausias tai ten gal visiems sventems uztektu biggrin.gif
Atsakyti
taigi galima i paprastus balionus kokius tris helinius imaisyti. .. kazkuri mergina jau minejo, kad buvo viskas grazu ir pakilo balionai ax.gif
Atsakyti