Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 02, 15:25)
koks nikas tos supermamos? kur rozinius gamina ax.gif

Mums rožinukus gamina JBijoux (nuostabūs jos visi darbeliai wub.gif ), dar mačiau veria Moonlight (iš svarovskių, laaabai gražu), dar mačiau pas diuni, Shangri La, Ojura (labai originaliai daro), na ir tikrai visos veriančios akmenukus mokėtų padaryti mirksiukas.gif , tik išsirinkit kurios stiliukas jums artimiausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 02, 14:33)
Nzn, cia manau tevu asmeninis reikalas. As nupirkau savo pupai mazyti mazyti auksini kryziuka ir pasventinau per kriksta. Manau, jis gales lydeti vaika per svarbiausius jos gyvenimo ivykius.

Kalbant apie krikstynas, labai daznai kyla klausimas - ar pirkti/ar daryti, nes kiti taip daro/nedaro. Manau, tai asmenine svente, kad cia neturetu buti tokiu klausimu. Daryti tai, kas jum prie dusios. Nes tai svente jum ir jusu vaikui. Ir man visai nesvarbu, ka kiti pagalvos, tai priimta ar ne.


Labai labai teisingai drinks_cheers.gif

QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 02, 16:38)
Sveikutės,

man kilo toks... klausimas - kada paprastai krikštija - šeštadienį ar sekmadienį? Vasarą šeštadieniai turbūt vestuvininkų užimti - tiek bažnyčios, tiek kavinės... Kaip darot jūs?



Kada jums patogiau su kunigu sisitart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 06 02, 14:29)
Dariau pati  mirksiukas.gif
Sitie meskuciai tai sagutes  smile.gif  Audiniu parduotuvese kur yra vaikisku saguciu stendai, tai pasirinkimas visokiausiu saguciu  4u.gif


Aha, taip ir pamaniau. Kaip tik siandie jau kelias siuvimo reikmenu parduotuves aplekiau. Nu bet nieko gero is saguciu neuzmaciau, visokios sypseneles, gelytes, delfiniukai... Tai turbut reiks bandyt tiesiog su karoliukais puost.

O dar klausimas kilo - segsit prie krutines ar kaip? Ir kuo segsit? Grafkike (ziogeliu)?
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 02, 19:30)
Aha, taip ir pamaniau. Kaip tik siandie jau kelias siuvimo reikmenu parduotuves aplekiau. Nu bet nieko gero is saguciu neuzmaciau, visokios sypseneles, gelytes, delfiniukai... Tai turbut reiks bandyt tiesiog su karoliukais puost.

O dar klausimas kilo - segsit prie krutines ar kaip? Ir kuo segsit? Grafkike (ziogeliu)?


As Jums parasysiu i az kur tiksliai as pirkau meskucius-sagutes 4u.gif

O del segimo kaspinelu, tai taip, segsime prie krutines - arciau sirdeles, su palinkejimu, kad Mazyli ne tik ant ranku nesiotu, bet ir sirdyje wub.gif Is blogosios puses prisiuvau ziogeli ir puikiai laikosi thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 06 02, 20:29)
As Jums parasysiu i az kur tiksliai as pirkau meskucius-sagutes  4u.gif

O del segimo kaspinelu, tai taip, segsime prie krutines - arciau sirdeles, su palinkejimu, kad Mazyli ne tik ant ranku nesiotu, bet ir sirdyje  wub.gif  Is blogosios puses prisiuvau ziogeli ir puikiai laikosi  thumbup.gif  smile.gif

O sakykit kokiam cia mieste tuos meskucius-sagutes pirkot??labai sauni ideja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 06 02, 21:49)
O sakykit kokiam cia mieste tuos meskucius-sagutes pirkot??labai sauni ideja 4u.gif


Parasiau i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Man rodos tu meskuciu - saguciu yra siuvimo reikmenu parduotuvese, pati esu ir meskucius ir sypseneles pirkusi 4u.gif
Atsakyti
Bet tie meškučiai kokia velniškai gera idėja thumbup.gif kodėl man tokios geros mintis neateina? doh.gif tik dbr galvoju, kaip juos pritvirtinsit prie rūbų, ar čia šiaip į delną duosit?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 02, 22:55)
Bet tie meškučiai kokia velniškai gera idėja thumbup.gif  kodėl man tokios geros mintis neateina? doh.gif  tik dbr galvoju, kaip juos pritvirtinsit prie rūbų, ar čia šiaip į delną duosit?smile.gif


ora siuvimo reikmenyse ir tokios grafkutes sagems skirtos kurios turi skilutes ir lengva prisiut butu prie tokiu kaspinuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 02, 22:55)
Bet tie meškučiai kokia velniškai gera idėja thumbup.gif  kodėl man tokios geros mintis neateina? doh.gif  tik dbr galvoju, kaip juos pritvirtinsit prie rūbų, ar čia šiaip į delną duosit?smile.gif


Na tam cia ir dalinames idejomis blush2.gif

Isegsim prie rubu smile.gif blogoje puseje prisiuwau po ziogeli, kuris puikiai laikosi ir isegus lb graziai atrodo wub.gif
O meskuciu tai tikrai, yra kiekvienoje audiniu, siuvimo reikmenu parduotuveje... Saguciu buna ivairiausiu, meskuciu visokiu, lb lb graziu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2010 06 02, 22:56)
ora siuvimo reikmenyse ir tokios grafkutes sagems skirtos kurios turi skilutes ir lengva prisiut butu prie tokiu kaspinuku  4u.gif


Vat lilget lb teisingai atsake 4u.gif
Atsakyti
Tai merginos ne viena neturit graziu padekos zodziu sveciams??? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Profesiju korteles tai nesunku pasidaryti pacioms. Maniskio tokia user posted image
cia juodrastis, klaida ivelta, bet tingiu pakeist blush2.gif
Atsakyti