Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(saule @ 2010 06 02, 14:36)
Ethella, pas Tave labai viskas skoningai gavosi, dovanėlės kūdikiui puikios, šauni krikšto mamytė būsi  mirksiukas.gif

Papildyta:

Mes vaikučiams dovanosim. Rožinėlius.. Iš natūralių akmenukų, parinkom kiekvienam asmeniškai tiek kryželius, tiek akmenėlius, išgraviruosim vardelius ant mažo medaliono. Nešimės per krikštynas į bažnyčią, kad pašventintų.
Rojus čia ta "super mama" (rožinius irgi pas sm narę gaminam  biggrin.gif ), tiek visokių auksarankių, originalių, pilnų idėjų mergyčių  wub.gif


Aciu, Saule 4u.gif stengiames...
Tavo idejos irgi lb grazu... thumbup.gif
Rozanteli ir angeliuka ir mes nesimes i baznycia, kad paswentintu... Na o paskui perduosim Mazyliui... wub.gif
Atsakyti

koks nikas tos supermamos? kur rozinius gamina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 06 02, 14:02)
Lb puiki ideja  4u.gif  O per ka planuojat leisti filmuka, kad visi matytu ir girdetu?

tai kad mes svesim pas uosviu ax.gif sodyboj. bus tik krikstateviai, seneliai ir vyro brolis su seima. 12 suaugusiu ir 3 vaikuciai ax.gif tai per dvd paziuresim visi susede ant sofkutes... rolleyes.gif
Atsakyti
Supermamytes 4u.gif gal jus kuri esate temukeje uzmate kad kas darytu uzrasus kuriuos galima butu priklijuoti ant butelio,pries metus kazkas tokius temoje dare ,bet dabar jau negaliu atrsti 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

man kilo toks... klausimas - kada paprastai krikštija - šeštadienį ar sekmadienį? Vasarą šeštadieniai turbūt vestuvininkų užimti - tiek bažnyčios, tiek kavinės... Kaip darot jūs?

Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 02, 15:38)
Sveikutės,

man kilo toks... klausimas - kada paprastai krikštija - šeštadienį ar sekmadienį? Vasarą šeštadieniai turbūt vestuvininkų užimti - tiek bažnyčios, tiek kavinės... Kaip darot jūs?

Man atrodo kad cia reikia tartis su kunigu,mes krikstisime sekmadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meilita @ 2010 06 02, 15:41)
Man atrodo kad cia reikia tartis su kunigu,mes krikstisime sekmadieni 4u.gif

o tai penktadieniais negalima? blush2.gif mes kazkaip viska penktadieniui planuojame...o pas kuniga tik sy savaitgali tartis eisime unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 02, 15:58)
o tai penktadieniais negalima? blush2.gif  mes kazkaip viska penktadieniui planuojame...o pas kuniga tik sy savaitgali tartis eisime  unsure.gif

zinote man atrodo visom dienom galima,tik tereikia issirinkti diena ir eiti tartis su kunigu smile.gif 4u.gif ,tiesiog mes norejome sekmadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 02, 13:58)
o tai penktadieniais negalima? blush2.gif  mes kazkaip viska penktadieniui planuojame...o pas kuniga tik sy savaitgali tartis eisime  unsure.gif

Jau n...kartu buvo kalbama apie krikstynu diena.Galima bet kuria savaites diena,svarbu tik kunigelis sutinka.Kai kas zinau ir antradieni krikstijo. mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal kas turit graziu padekos zodziu sveciams????Labai aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Mergaites kas dar is auksarankiu gamina rozantelius be Jbijoux?
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 02, 17:32)
Mergaites kas dar is auksarankiu gamina rozantelius be Jbijoux?

Manau visos, kurios veria iš karoliukų grožius, galėtų suverti ir rožantėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 02, 15:38)
Sveikutės,

man kilo toks... klausimas - kada paprastai krikštija - šeštadienį ar sekmadienį? Vasarą šeštadieniai turbūt vestuvininkų užimti - tiek bažnyčios, tiek kavinės... Kaip darot jūs?


Tikrai nesvarbu, čia susitarimo reikalas. mes pasirinkom šeštadienį smile.gif
Atsakyti