Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 01, 19:35)
Baznycioj sutarta, kostiumelis vaikui nupirktas, su seimininke kuri ruos maista viskas aptarta, fotostudijoj susitarem, medi pasodint nupirkau, saldainius padariau, torta uzsakiau, serveteles sulanksciau kaip marskinukus thumbup.gif  , isakymai ir atmintine kriksto tevams padaryti jau,  senialiams magnetukai-remialiai su vaiko nuotrauka nupirkti, dangaus zibintus irgi nupirkom, dar reikes sau rubus nupirkt, vaikui skraiste nupirkt, batukus, zaidimams koreteles padaryt, beje, baznycioj teks patiem susimoket irgi, nes kriksto tetis dar moksleivis, o ir kriksto mama irgi visai nieko nesirupina, net nesidomi unsure.gif
Pergyvenu kad tik viskas pavyktu, palyginus bus kuklios krikstynos, bet tikiuosi skoningos biggrin.gif[

aš jau irgi dairiausi magnetukų su vaiko nuotrauka daryt ir dovanosim po vieną į šeimą....radau, kad eurokos daro daugiau labai nesidomėjau, bet tikriausiai yra tik reikia pasiieškot....

Viskas bus gerai ir tikrai pavyks 4u.gif

QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 01, 23:41)
Kita dovana galėtų būti vaikučio portretas pieštas iš nuotraukos. Galvoju, kad labai pati tokio norėčiau smile.gifNa o dabar mano klausimas: šiandien kaip tik diskutavom su vyru kaip čia elgtis dėl dovanos, ir užmačiau kažkur, kad jeigu vaikelis aprengtas baltai, tada nebūtina skraistė. ir atvirkščiai - gali rengti kaip nori, bet tada ant viršaus baltą skraistę. tai mes pasitarėm, kad gal nupikrti ne vienam kartui baltą suknytę, o kokią nors tikrai gražią (kad ir geltoną), kurią galės uždėti ir vėliau, o ant viršaus baltą krikšto skraistę. tikiuosi mamytės suprato apie ką aš čia:) tai va noriu paklausti, kaip jums ši idėja? ypač noriu išgirsti iš tų mamyčių, kurių vaikučių krikštynos.

Paveikslas tikrai labai faina dovana....

O vat man klausimas iškilęs - kitos SM rašo, kad skraistė būtina, o gal galit man tundrai pasakyt ar tikrai tikrai, nes aš jos tai nelabai norėčiau g.gif

oi beje, gal galima ir man prisijungimo duomenis prie paštuko, pradžioje nedrysau prašyt, bet dabar pabendravus gal esu nusipelnius blush2.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pecadora: 02 birželio 2010 - 10:37
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 02, 00:41)
na o dabar į temą. Tai va žinokit aš galvojau, ką čia nupirkti, bet iš asmeninės patirties, supratau,kad nereik leliukams dovanot auksinių grandinėlių (apie šaukštus išvis patyliu.. kaip nesupratau taip nesuprasiu jų poreikio). Mano dovana bus jums neoriginali - rėmelis su gipsu. paprasta ir miela. kaip tik grįžę po bažnyčios padarysim rankytės ir kojytės įspaudąsmile.gif tokia dovana su išliekamąja verte, nes ji niekada nesensta (ir nebus kaip su auksine grandinėle - 20m praguli, o po to nesinori nešiot nes yra gražesnių).


Na, kaip kazkas jau cia ir minejo, saukstelis lb i tema. Zinoma, daug kas priklauso tiek nuo krikstateviu, tiek nuo teveliu poziurio. Sita dovana jau nuo senu laiku priimta dovanoti per krikstynas, antra, kaip kazkas ir minejo, sidabras - sveika. Trecia, net ir dabar i mada pareina aukso, sidabro luitelius dovanot, nes sie metalai turi isliekamaja verte. O dovanojami sauksteliai priedo dar isgraviruojami buna. Mes toki dovanojom savo krikstasuniui, jam jau penkeri ir nekarta pati net maciau, kai sedes valgyt sako mamai - ar galiu as su savo saukstu valgyt? Smagu biggrin.gif
Del antspauduko buk atsargi, pasidomek ar geros kokybes gipsas. Mes savo lelytei pirkom antspauduka daryt, bet kazkaip nieko mum nesigavo. Beliko pasiguost, kad ne per krikstynas tai darem ir nesugaisom sventes laiko.

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 02, 00:53)
del rubeliu,tai kriksto skraiste yra labai butina .


Nera labai butina, jei visas vaiko rubelis baltas.

QUOTE(Pecadora @ 2010 06 02, 11:13)
O vat man klausimas iškilęs - kitos SM rašo, kad skraistė būtina, o gal galit man tundrai pasakyt ar tikrai tikrai, nes aš jos tai nelabai norėčiau g.gif


Krikstydama savo dukryte kunigo klausiau, tai jis man pasake, kad jei visas vaiko rubas baltas, kriksto skraiste nereikalinga.
Atsakyti
aš biskiuką į kt temą....

merginos, patarkit norėsiu surišti savo krikštuką juostyte, koks jūsų nuomone gražiau skylamušis pramušti skylutėms: buteliukas, vežimėlis, drugelis, meškiukas,pėdutės ar dar koks kitoks?

http://www.senasnauj...s...el=3&page=2

gal kuri žinot, ar galima šiuos skylamušius išsinuomoti ar tik pirkti? jei galima nuomoti, tai įtariu tik vilniečiams


o ar patys tėvai dovanoja savo vaikui dovaną? ka-žkaip lyg i neteko girdėt, bet...
Atsakyti
Nzn, cia manau tevu asmeninis reikalas. As nupirkau savo pupai mazyti mazyti auksini kryziuka ir pasventinau per kriksta. Manau, jis gales lydeti vaika per svarbiausius jos gyvenimo ivykius.

Kalbant apie krikstynas, labai daznai kyla klausimas - ar pirkti/ar daryti, nes kiti taip daro/nedaro. Manau, tai asmenine svente, kad cia neturetu buti tokiu klausimu. Daryti tai, kas jum prie dusios. Nes tai svente jum ir jusu vaikui. Ir man visai nesvarbu, ka kiti pagalvos, tai priimta ar ne.
Atsakyti
Del korteliu, tai as dariau stai tokias Mazylio busimai profesijai speti:

http://s39.radikal.r...4ba063b9f7a.jpg

Ir tokias Mazylio palinkejimams:
http://s61.radikal.r...c7b63064eb5.jpg
Papildyta:
[quote=TerrorisTe69,2010 06 02, 00:41]
aš tai irgi esu studentė, bet pirksiu suknytę, skraistę, žvakutę, už bažnyčia vyras mokės (nes bus krikšto tėtis), užkasim butelį, sudinsim medelį, leisim balionus (norėjom žibintus bet žmonės kaime gyvena, bijom,kad laukus padegsim), darysim fotosesiją, pirksim dovanų, prigalvojom žaidimų, net medelį darysim saldainių.. Čia mano pirmas krikšto vaikutis, todėl jaučiu tokią didelę atsakomybę, kad tiesiog ant durniaus pakrikštyti man net sąžinė neleistų. juk žmonės kviečia, ne todėl, kad nėra ką kviesti, o todėl, kad mato, jog tik aš tinku būti tam:)

Lb sutinku su Terroriste 4u.gif
As irgi busiu Mazylio kriksto mama... Vos tik teveliai pranese, jog laukia Mazylio svente, ir kriksto mama busiu as, pradejau ruostis atsakingai ir su lb dideliu uzsidegimu... Man irgi bus pirmas kriksto vaikutis, norejosi kuo graziau viska padaryti, kad Mazylis nuotraukuose turetu grazu atsiminima... O ir sveciams butu smagu ir gera...
Lb daug ka gaminau pati, savo rankomis, kai ka uzsakinejau... Bus ir balionai su linkejimais leidziami pas Dievuli, mazyciai kaspineliai kiekvienam sveciui, kad butu mazas prisiminimas ir sventes ir palinkejimas, kad Mazyli visada nesiotu sirdyje... Stai tokie http://s39.radikal.r...8867adad728.jpg
Mazyliui dovanosim ir ranku darbo velta angeliuka, rozanteli, zvake... Maiselius su kruopom, cukrum muiliuku ir pinigeliais... Viska sudesim i krikstadeze (Beje, Aciu Estetei 4u.gif ) smile.gif
Stala puosim stai tokiais http://s001.radikal....0d5ccb06d04.jpg
Bus padeta kiekviema sveciui prie taures, viduje suviniota Mazylio padeka, kad atvyko i Jo svente...
Na o dbr tik telieka laukti grazaus oro ir visu sveciu sypsenu... wub.gif
Atsakyti
as tai susuksiu filmuka apie maziuka su movemaker. idesiu nestumo fotkiu, taip pat turiu nufilmavusi, kaip maziukas spardosi pilvuky... manau, kad gryzus is baznycios bus idomus kokiu 5-7 min filmukas visiems. tuo labiau, kad mazyli auginam uzsieny ir visi artimieji ji pamatys tik 9 men, visa kudikyste reikia parodyti rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 02, 13:59)
as tai susuksiu filmuka apie maziuka su movemaker. idesiu nestumo fotkiu, taip pat turiu nufilmavusi, kaip maziukas spardosi pilvuky... manau, kad gryzus is baznycios bus idomus kokiu 5-7 min filmukas visiems. tuo labiau, kad mazyli auginam uzsieny ir visi artimieji ji pamatys tik 9 men, visa kudikyste reikia parodyti  rolleyes.gif  blush2.gif


Lb puiki ideja 4u.gif O per ka planuojat leisti filmuka, kad visi matytu ir girdetu?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 02, 12:59)
as tai susuksiu filmuka apie maziuka su movemaker. idesiu nestumo fotkiu, taip pat turiu nufilmavusi, kaip maziukas spardosi pilvuky... manau, kad gryzus is baznycios bus idomus kokiu 5-7 min filmukas visiems. tuo labiau, kad mazyli auginam uzsieny ir visi artimieji ji pamatys tik 9 men, visa kudikyste reikia parodyti  rolleyes.gif  blush2.gif

Super idėja, dar kažką panašaus galima daryti ir su PowerPoint'u o jei šventi kokioj salėj tai kartais šeimininkai turi tą aparatūrą.....
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 06 02, 13:58)
mazyciai kaspineliai kiekvienam sveciui, kad butu mazas prisiminimas ir sventes ir palinkejimas, kad Mazyli visada nesiotu sirdyje... Stai tokie [url=http://s39.radikal.ru


uzsakinejot kazkur ar patys daret? jei patys, sitie meskiukai tai cia is kur? dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 01, 18:09)
atsiprasau,o kas tas laikrastukas???

gal ne taip parasiau g.gif niu krikstuku dar vadina....
va cia yra, gal bus aiskiau
http://www.supermama...howtopic=316013
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 02, 14:12)
uzsakinejot kazkur ar patys daret? jei patys, sitie meskiukai tai cia is kur? dekui uz info  4u.gif


Dariau pati mirksiukas.gif
Sitie meskuciai tai sagutes smile.gif Audiniu parduotuvese kur yra vaikisku saguciu stendai, tai pasirinkimas visokiausiu saguciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 02 birželio 2010 - 13:29
QUOTE(Ethella @ 2010 06 02, 13:58)
Del korteliu, tai as dariau stai tokias Mazylio busimai profesijai speti:

http://s39.radikal.r...4ba063b9f7a.jpg

Ir tokias Mazylio palinkejimams:
http://s61.radikal.r...c7b63064eb5.jpg

As irgi busiu Mazylio kriksto mama... Vos tik teveliai pranese, jog laukia Mazylio svente, ir kriksto mama busiu as, pradejau ruostis atsakingai ir su lb dideliu uzsidegimu... Man irgi bus pirmas kriksto vaikutis, norejosi kuo graziau viska padaryti, kad Mazylis nuotraukuose turetu grazu atsiminima... O ir sveciams butu smagu ir gera...
Lb daug ka gaminau pati, savo rankomis, kai ka uzsakinejau... Bus ir balionai su linkejimais leidziami pas Dievuli, mazyciai kaspineliai kiekvienam sveciui, kad butu mazas prisiminimas ir sventes ir palinkejimas, kad Mazyli visada nesiotu sirdyje... Stai tokie http://s39.radikal.r...8867adad728.jpg
Mazyliui dovanosim ir ranku darbo velta angeliuka, rozanteli, zvake... Maiselius su kruopom, cukrum muiliuku ir pinigeliais... Viska sudesim i krikstadeze (Beje, Aciu Estetei  4u.gifsmile.gif
Stala puosim stai tokiais http://s001.radikal....0d5ccb06d04.jpg
Bus padeta kiekviema sveciui prie taures, viduje suviniota Mazylio padeka, kad atvyko i Jo svente...
Na o dbr tik telieka laukti grazaus oro ir visu sveciu sypsenu...  wub.gif

Ethella, pas Tave labai viskas skoningai gavosi, dovanėlės kūdikiui puikios, šauni krikšto mamytė būsi mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 02, 12:32)
o ar patys tėvai dovanoja savo vaikui dovaną? ka-žkaip lyg i neteko girdėt, bet...

Mes vaikučiams dovanosim. Rožinėlius.. Iš natūralių akmenukų, parinkom kiekvienam asmeniškai tiek kryželius, tiek akmenėlius, išgraviruosim vardelius ant mažo medaliono. Nešimės per krikštynas į bažnyčią, kad pašventintų.
Rojus čia ta "super mama" (rožinius irgi pas sm narę gaminam biggrin.gif ), tiek visokių auksarankių, originalių, pilnų idėjų mergyčių wub.gif
Atsakyti