Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 02, 01:41)
aš tai irgi esu studentė, bet pirksiu suknytę, skraistę, žvakutę, už bažnyčia vyras mokės (nes bus krikšto tėtis), užkasim butelį, sudinsim medelį, leisim balionus (norėjom žibintus bet žmonės kaime gyvena, bijom,kad laukus padegsim), darysim fotosesiją, pirksim dovanų, prigalvojom žaidimų, net medelį darysim saldainių.. Čia mano pirmas krikšto vaikutis, todėl jaučiu tokią didelę atsakomybę, kad tiesiog ant durniaus pakrikštyti man net sąžinė neleistų. juk žmonės kviečia, ne todėl, kad nėra ką kviesti, o todėl, kad mato, jog tik aš tinku būti tam:)

na o dabar į temą. Tai va žinokit aš galvojau, ką čia nupirkti, bet iš asmeninės patirties, supratau,kad nereik leliukams dovanot auksinių grandinėlių (apie šaukštus išvis patyliu.. kaip nesupratau taip nesuprasiu jų poreikio). Mano dovana bus jums neoriginali - rėmelis su gipsu. paprasta ir miela. kaip tik grįžę po bažnyčios padarysim rankytės ir kojytės įspaudąsmile.gif tokia dovana su išliekamąja verte, nes ji niekada nesensta (ir nebus kaip su auksine grandinėle - 20m praguli, o po to nesinori nešiot nes yra gražesnių).

Kita dovana galėtų būti vaikučio portretas pieštas iš nuotraukos. Galvoju, kad labai pati tokio norėčiau smile.gif
Na o dabar mano klausimas: šiandien kaip tik diskutavom su vyru kaip čia elgtis dėl dovanos, ir užmačiau kažkur, kad jeigu vaikelis aprengtas baltai, tada nebūtina skraistė. ir atvirkščiai - gali rengti kaip nori, bet tada ant viršaus baltą skraistę. tai mes pasitarėm, kad gal nupikrti ne vienam kartui baltą suknytę, o kokią nors tikrai gražią (kad ir geltoną), kurią galės uždėti ir vėliau, o ant viršaus baltą krikšto skraistę. tikiuosi mamytės suprato apie ką aš čia:) tai va noriu paklausti, kaip jums ši idėja? ypač noriu išgirsti iš tų mamyčių, kurių vaikučių krikštynos.


na šaunuolė, kad taip rūpiniesi. bet aš suprantu ir kitus žmones, kuriems gal tikrai ne kasmet krikštynos, vestuvės etc. nenuostabu, kad yra nežinančių kas ir kaip. ne visi ir SM skaito.
Mūsų krikštamotė taip pat labai stengėsi, rūpinosi, bet aš jai nusiunčiau šitą nuorodą apie krikštynas smile.gif tai ji man sakė, jog labai pravertė biggrin.gif
O šiaip dėl rūbeliū tarėmės. Aš iškart pasakiau, kad turiu nupirkusi. nes nemačius mano mažiaus jam sunku rūbus pritaikyt. O be to, man pačiai smagu tokiu dalyku rūpintis. B e to, man ir įtikti sunku... Krikšto tėveliai pasirūpino viskuom kitu.

Dėl sidabrinio šaukšto- jis ne šiaip sau daiktas, kaip ir rašė mergaitės- šis daiktas būdavo dovanojamas sveikatai.

Dėl gipsiuko, aš irgi buvau užsimetus padaryt, bet jį atspaudus reikia kišt į orkaitę ir t.t. be to, pagalvojau, kad gal jau per didelis, tai taip ir nenupirkau.
Bet tai jau skonio reikalas.

Dėl grandinėlės auksinės. Mūsų krikštatėviai oadovanojo su Hubertuko inicialais ir gimimo metais graviruotą kryželį. man tai labai graži dovanėlė wub.gif Vaikas katalikas, tad kryzelis labai vietoj krikštynų proga, aš manau. Grandinėlę, žinoma, pirksim tada, kai jau vaikas sąmoningai ir galės ją nešioti smile.gif

Skraistė yra būtina. Dėl suknelės spalvos, kaip mamytės rašė- geriau su tėveliais pasitarti. maži vaikai labai greit auga. taigi krikštynos- išskirtinė šventė. Tai noris puošnesnio rūbelio. o artimiausiu metu gal nebus kitų progų smile.gif

4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 02, 02:13)
Sakykir, kur pirkot skraistes? Vaikui nupirkom linini kostiumieli, kokia skraiste prie jo tiktu?
Aciu, jei atrasysit 4u.gif
o del dovanos krikstukui gal patiks tokia ideja: soske sidabrine, pirmam dantukui, isgraviruotas laikrodukas-laikas kada gime vaikas, vardas, pavarde, man tai ji labai miela, tikras suvenyras smile.gif mama uzsakinejo Vilniuj


Bent jau žiemą, tai mačiau skraisčių "korlėjos" parduotuvėje, Gerovės g. (N. Vilnia) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupune: 02 birželio 2010 - 07:54
sveikos mergaites mes irgi uzsisakem linini kostiumeli savo vaikinui,prie jos prasiau kad pasiutu linine skraiste su gobtuvu:)berods viena is mamyciu cia siuva-niku GOSAS,pas ja mes uzsisakem ir laukiam savo drabuzeliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 01, 23:41)
aš tai irgi esu studentė, bet pirksiu suknytę, skraistę, žvakutę, už bažnyčia vyras mokės (nes bus krikšto tėtis), užkasim butelį, sudinsim medelį, leisim balionus (norėjom žibintus bet žmonės kaime gyvena, bijom,kad laukus padegsim), darysim fotosesiją, pirksim dovanų, prigalvojom žaidimų, net medelį darysim saldainių.. Čia mano pirmas krikšto vaikutis, todėl jaučiu tokią didelę atsakomybę, kad tiesiog ant durniaus pakrikštyti man net sąžinė neleistų. juk žmonės kviečia, ne todėl, kad nėra ką kviesti, o todėl, kad mato, jog tik aš tinku būti tam:)

na o dabar į temą. Tai va žinokit aš galvojau, ką čia nupirkti, bet iš asmeninės patirties, supratau,kad nereik leliukams dovanot auksinių grandinėlių (apie šaukštus išvis patyliu.. kaip nesupratau taip nesuprasiu jų poreikio). Mano dovana bus jums neoriginali - rėmelis su gipsu. paprasta ir miela. kaip tik grįžę po bažnyčios padarysim rankytės ir kojytės įspaudąsmile.gif tokia dovana su išliekamąja verte, nes ji niekada nesensta (ir nebus kaip su auksine grandinėle - 20m praguli, o po to nesinori nešiot nes yra gražesnių).

Kita dovana galėtų būti vaikučio portretas pieštas iš nuotraukos. Galvoju, kad labai pati tokio norėčiau smile.gif
Na o dabar mano klausimas: šiandien kaip tik diskutavom su vyru kaip čia elgtis dėl dovanos, ir užmačiau kažkur, kad jeigu vaikelis aprengtas baltai, tada nebūtina skraistė. ir atvirkščiai - gali rengti kaip nori, bet tada ant viršaus baltą skraistę. tai mes pasitarėm, kad gal nupikrti ne vienam kartui baltą suknytę, o kokią nors tikrai gražią (kad ir geltoną), kurią galės uždėti ir vėliau, o ant viršaus baltą krikšto skraistę. tikiuosi mamytės suprato apie ką aš čia:) tai va noriu paklausti, kaip jums ši idėja? ypač noriu išgirsti iš tų mamyčių, kurių vaikučių krikštynos.


na esat tikra saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif o manau todel ziurit atsakingiau, nes pati jau turit vaikiuka smile.gif manau sesuo kai tures vaikiuka viska kaip as planuos, bet dabar dar jai tas nera aktualu labai tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš blush2.gif Jei viskas gerai - savo vaikučius krikštijam liepos 3d., neplanuojam jokių balių biggrin.gif Krikšto rūbeliai užsakyti pas pažįstamą siuvėjėlę (irgi forumo auksarankę), tortas "naminis" (irgi iš SM dalyvių mirksiukas.gif )
Dėl dovanėlių, krikštynos vistig, gal ir tų kryželių nereiktų labai bijoti? Auksinė grandinėlė, sidabrinis šaukštelis - kodėl gi ne? Jie išliks kaip prisiminimas vaikučiams. O gipsinė rankutė-kojytė... gražu, bet ar išliks ji kaip vertybė? Kryželis, lydės vaikutį visą gyvenimą - pirmoji komunija, sutvirtinimo sakramentas, vestuvės... Šaukštelis gal pereis iš kartos į kartą. Koks perlas ant grandinėlės, taip ir įsivaizduoju nuotaką wub.gif
Na man tai gražu tokie visokie simboliniai dalykai krikštynų proga.. Nežinau kuo pasirūpins mūsų krikšto mamytės, bet ir nesuku dėl to galvos irnesakyk.gif Svarbiausia, kad žinau - tai nuostabiausi žmonės mūsų mažyliams wub.gif
Turėjau ir aš krikšto mamos dovanotą grandinėlę. Teisybė - nenešiojau, saugojau skrynelėj, bet iš jos pasigaminom vestuvinius žiedus. Tai dabar nešioju kiekvieną dieną tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 06 02, 08:45)
Įsiterpsiu ir aš  blush2.gif Jei viskas gerai - savo vaikučius krikštijam liepos 3d., neplanuojam jokių balių  biggrin.gif Krikšto rūbeliai užsakyti pas pažįstamą siuvėjėlę (irgi forumo auksarankę), tortas "naminis" (irgi iš SM dalyvių mirksiukas.gif )
Dėl dovanėlių, krikštynos vistig, gal ir tų kryželių nereiktų labai bijoti? Auksinė grandinėlė, sidabrinis šaukštelis - kodėl gi ne? Jie išliks kaip prisiminimas vaikučiams. O gipsinė rankutė-kojytė... gražu, bet ar išliks ji kaip vertybė? Kryželis, lydės vaikutį visą gyvenimą - pirmoji komunija, sutvirtinimo sakramentas, vestuvės... Šaukštelis gal pereis iš kartos į kartą. Koks perlas ant grandinėlės, taip ir įsivaizduoju nuotaką  wub.gif
Na man tai gražu tokie visokie simboliniai dalykai krikštynų proga.. Nežinau kuo pasirūpins mūsų krikšto mamytės, bet ir nesuku dėl to galvos  irnesakyk.gif Svarbiausia, kad žinau - tai nuostabiausi žmonės mūsų mažyliams  wub.gif
Turėjau ir aš krikšto mamos dovanotą grandinėlę. Teisybė - nenešiojau, saugojau skrynelėj, bet iš jos pasigaminom vestuvinius žiedus. Tai dabar nešioju kiekvieną dieną  tongue.gif

Saule,pas kuria auksaranke rubelius siunates? jei nepaslaptis kokia kainyte?nes laukiu atsakymuku is keliu..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 02 birželio 2010 - 09:07
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 02, 00:51)
gal dar kas turetumet graziu padekos zodziu seneliams bei kriksto teveliams???
buciau labai dekinga  4u.gif

Gal tiks kas mirksiukas.gif

Mieli krikšto tėveliai
Ši diena ypatinga,
Degant baltai žvakelei
Šiandien tapsiu turtingas.
Gausiu meilę Dievulio
Dovanų kalnelius,
Kunigėlio palaimą
Ir antrus tėvelius.
Į tikėjimo kelią
Vartelius man atversit
Ir mane pirmą kartą
Pas Dievulį nuvesit.
xxxxx
Krikšto tėveliams palinkėsim sėkmės,
Jie rūpintis krikšto vaikeliu turės,
Paguosti nelaimėj ar dalintis džiaugsmais,
Visad patarti, būt geriausiais draugais.
xxxx
O kaip džiaugiuosi, kad pasirinkot Jūs mane,
Ir sutikote pakrikštyti.
Smagu bus augti ir juokauti,
Su tavimi dėde pabendrauti,
Tau teta laišką parašyti
O per atostogas pasimatyti.
Žinau, kad Jums gali būt sunku,
Bet padaryti nieko negaliu
Tėveliai šitaip pasirinko,
Bet mūsų nuomonės dėl to sutiko.
xxxx
Dėkui už rūpestį, meilę, už šiltą draugystę,
džiaugiamės, kad esate mūsų draugais.
Dėkui už prisiimtą atsakomybę,
tapus mūsų sūnelio/dukrytės krikšto tėvais.
Atsakyti
Sveikos, taip jau atsitiko, kad musu dukrytes krikstynos sutampa su gimtadieniu 2 m. Tai va, bus 6-7 vaikuciai. Kaip jus galvojate ar galima per krikstynas - gimtadienius uzsakyti koki tai personaza? pvz., mums pasiule 1 val. Teletabio programele. Na, zodziu, kad vaikuciams butu linksma ir nenuobodu. Bet, kazin ar taip daroma per krikstynas?
Lauksiu patarimu..
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Annet_ @ 2010 06 02, 10:43)
Sveikos, taip jau atsitiko, kad musu dukrytes krikstynos sutampa su gimtadieniu 2 m. Tai va, bus 6-7 vaikuciai. Kaip jus galvojate ar galima per krikstynas - gimtadienius uzsakyti koki tai personaza? pvz., mums pasiule 1 val. Teletabio programele. Na, zodziu, kad vaikuciams butu linksma ir nenuobodu. Bet, kazin ar taip daroma per krikstynas?
Lauksiu patarimu..
4u.gif

na pakomentuosiu, siūlau nemėtyti pinigų tokia amžiaus vaikams ant personažų blush2.gif , nebent bus vyresnių vaikų, jiems gal ir patiks, iš esmės žiūrėčiau kokioje vietoj švęsti susiruošėt, jei patalpa uždara tai arba patys turite užimti vaikus jei ne tuomet samdyti 4u.gif

mes krikštynas šventėme sodybėlėje gamtoje , tai pripylėm vaikams baseiną, tai buvo pats geriausias užsiėmimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 06 02, 10:49)
na pakomentuosiu, siūlau nemėtyti pinigų tokia amžiaus vaikams ant personažų  blush2.gif , nebent bus vyresnių vaikų, jiems gal ir patiks, iš esmės žiūrėčiau kokioje vietoj švęsti susiruošėt, jei patalpa uždara tai arba patys turite užimti vaikus jei ne tuomet samdyti  4u.gif

mes krikštynas šventėme sodybėlėje gamtoje , tai pripylėm vaikams baseiną, tai buvo pats geriausias užsiėmimas  4u.gif


Svesim uzdaroje patalpoje. Bus tik tai terasa nedidele. O amzius vaikuciu ivairus. Maniskei 2 m. o kitiems vaikuciams nuo 4 iki 8m. Tai, va ir galvojam, ka daryti.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Annet_: 02 birželio 2010 - 09:59
Sveikos,
gal galit parekomenduot kavine Vilniuj centre, netoli kur nors Bernardinu baznycios ar aplink ta vieta krikstynoms, ir kad butu aisku patogu su vaikuciais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 02, 01:13)
Sakykir, kur pirkot skraistes? Vaikui nupirkom linini kostiumieli, kokia skraiste prie jo tiktu?
Aciu, jei atrasysit 4u.gif
o del dovanos krikstukui gal patiks tokia ideja: soske sidabrine, pirmam dantukui, isgraviruotas laikrodukas-laikas kada gime vaikas, vardas, pavarde, man tai ji labai miela, tikras suvenyras smile.gif mama uzsakinejo Vilniuj


tai skraistes reiktu linines gal,nors musu kostiumelis lininis,bet skraiste nerta ax.gif
labai patiko naktibaldos siuti rubeliai,gaila per velai susiziurejome verysad.gif

QUOTE(estetė @ 2010 06 02, 07:32)
Aš irgi pritariu, kad geriau dovanoti praktiškesnes dovanas, pati turiu medalijoną, kurį mama taip saugojo nuo mano krikštynų, tiesa sakant dar vis pas ją jis ir yra  smile.gif
Mes sūnui užsakinėjom siūti rūbelius pas siuvėją, kuri pasiuvo kartu ir lininę skraistę smile.gif

cia jau kaip kam,man saukstas atrodo vertingiau ,negu medalijona
Papildyta:
mano vyras nori krikstynom uzsakytu fejerverkus,jo draugas tuo uzsiima,tai ir labai jau jie grazus,nes pardavineja jis ne tuos kur pas mus maximose per sventes, o aukstesnes klases, o ir kaip saviem pygiai gautusi
tai ir mastom gal ir nieko visai butu? ar kasnors tai dare? ax.gif
Atsakyti