Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

Kita sestadieni musu krikstynos jau, laikas greitai prabego, o dar pilna darbeliu laukia doh.gif
Baznycioj sutarta, kostiumelis vaikui nupirktas, su seimininke kuri ruos maista viskas aptarta, fotostudijoj susitarem, medi pasodint nupirkau, saldainius padariau, torta uzsakiau, serveteles sulanksciau kaip marskinukus thumbup.gif , isakymai ir atmintine kriksto tevams padaryti jau, senialiams magnetukai-remialiai su vaiko nuotrauka nupirkti, dangaus zibintus irgi nupirkom, dar reikes sau rubus nupirkt, vaikui skraiste nupirkt, batukus, zaidimams koreteles padaryt, beje, baznycioj teks patiem susimoket irgi, nes kriksto tetis dar moksleivis, o ir kriksto mama irgi visai nieko nesirupina, net nesidomi unsure.gif
Pergyvenu kad tik viskas pavyktu, palyginus bus kuklios krikstynos, bet tikiuosi skoningos biggrin.gif
Papildyta:
Kuri ca mamyte klause del saldainiu, tai uzsakinejau pas viena maketuotoja, labai greitai padare ir labai man grazu blush2.gif (8 lt sumokejau) jei reikes galesiu jos duomenis i az parasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 05 31, 22:03)
Ramiai, kvėpuok smile.gif viską spėsi 4u.gif  o jei ką, kreipkis smile.gif aš tiek daug visko prisiskaičiau, kad galėčiau drąsiai save pasiskelbti kaip krikštynų planuotoją biggrin.gif

jau siandien esu ramesne, pasidariau plana .keleta zaidimeliu , drauge idarbinau padaryti saldainiu popiereliu ,ant buteliu etikeciu ir pan. Tortas jau uzsakytas.
Na dar nesugalvoju ka dovanu krikstasuniui,nes buvau tik pas mergaite kriksto mama. g.gif Tai dar reikia galvele pasukti
O cia mergaites saunuoles ,kad imeta ideju,pati imesiu po krikstynu kaip ir kas.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 06 01, 19:50)
Nu jau kas čia klausia, tiek grožių  pas save turi.


Su krikštadėžėm tai krikšto mama jau mus aplenkė ir užsakė, o visa kita pas mane tai labiau suaugusiems skirta. O vaikams net neįsivaizduoju.
Teks labai gerai galvą pasukti, kad nenutrenktų tėvai dovanos iškart į kampą, kad būtų patogu vežtis į Vokietiją, nes šeima mišri. O jei visi dovanos griozdiškas dovanas, tai jų pusė liks Lietuvoje.

Žodžiu, reikia labai gerai pagalvoti.

O gal kas gali mintimis pasidalinti, kas jau krikštijo savo leliukus ir jau gavo dovanų ? ax.gif
Atsakyti
gal kas galite man prisijungimo domenis gmailo pasakyti,kazkur pameciau...
maciau ten laikrastuko pvz blush2.gif

gal kas zonote Moletose koki gera fotografa? buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
aš tai irgi esu studentė, bet pirksiu suknytę, skraistę, žvakutę, už bažnyčia vyras mokės (nes bus krikšto tėtis), užkasim butelį, sudinsim medelį, leisim balionus (norėjom žibintus bet žmonės kaime gyvena, bijom,kad laukus padegsim), darysim fotosesiją, pirksim dovanų, prigalvojom žaidimų, net medelį darysim saldainių.. Čia mano pirmas krikšto vaikutis, todėl jaučiu tokią didelę atsakomybę, kad tiesiog ant durniaus pakrikštyti man net sąžinė neleistų. juk žmonės kviečia, ne todėl, kad nėra ką kviesti, o todėl, kad mato, jog tik aš tinku būti tam:)

na o dabar į temą. Tai va žinokit aš galvojau, ką čia nupirkti, bet iš asmeninės patirties, supratau,kad nereik leliukams dovanot auksinių grandinėlių (apie šaukštus išvis patyliu.. kaip nesupratau taip nesuprasiu jų poreikio). Mano dovana bus jums neoriginali - rėmelis su gipsu. paprasta ir miela. kaip tik grįžę po bažnyčios padarysim rankytės ir kojytės įspaudąsmile.gif tokia dovana su išliekamąja verte, nes ji niekada nesensta (ir nebus kaip su auksine grandinėle - 20m praguli, o po to nesinori nešiot nes yra gražesnių).

Kita dovana galėtų būti vaikučio portretas pieštas iš nuotraukos. Galvoju, kad labai pati tokio norėčiau smile.gif


Na o dabar mano klausimas: šiandien kaip tik diskutavom su vyru kaip čia elgtis dėl dovanos, ir užmačiau kažkur, kad jeigu vaikelis aprengtas baltai, tada nebūtina skraistė. ir atvirkščiai - gali rengti kaip nori, bet tada ant viršaus baltą skraistę. tai mes pasitarėm, kad gal nupikrti ne vienam kartui baltą suknytę, o kokią nors tikrai gražią (kad ir geltoną), kurią galės uždėti ir vėliau, o ant viršaus baltą krikšto skraistę. tikiuosi mamytės suprato apie ką aš čia:) tai va noriu paklausti, kaip jums ši idėja? ypač noriu išgirsti iš tų mamyčių, kurių vaikučių krikštynos.
Atsakyti
gal dar kas turetumet graziu padekos zodziu seneliams bei kriksto teveliams???
buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 01, 23:41)
aš tai irgi esu studentė, bet pirksiu suknytę, skraistę, žvakutę, už bažnyčia vyras mokės (nes bus krikšto tėtis), užkasim butelį, sudinsim medelį, leisim balionus (norėjom žibintus bet žmonės kaime gyvena, bijom,kad laukus padegsim), darysim fotosesiją, pirksim dovanų, prigalvojom žaidimų, net medelį darysim saldainių.. Čia mano pirmas krikšto vaikutis, todėl jaučiu tokią didelę atsakomybę, kad tiesiog ant durniaus pakrikštyti man net sąžinė neleistų. juk žmonės kviečia, ne todėl, kad nėra ką kviesti, o todėl, kad mato, jog tik aš tinku būti tam:)

na o dabar į temą. Tai va žinokit aš galvojau, ką čia nupirkti, bet iš asmeninės patirties, supratau,kad nereik leliukams dovanot auksinių grandinėlių (apie šaukštus išvis patyliu.. kaip nesupratau taip nesuprasiu jų poreikio). Mano dovana bus jums neoriginali - rėmelis su gipsu. paprasta ir miela. kaip tik grįžę po bažnyčios padarysim rankytės ir kojytės įspaudąsmile.gif tokia dovana su išliekamąja verte, nes ji niekada nesensta (ir nebus kaip su auksine grandinėle - 20m praguli, o po to nesinori nešiot nes yra gražesnių).

Kita dovana galėtų būti vaikučio portretas pieštas iš nuotraukos. Galvoju, kad labai pati tokio norėčiau smile.gif
Na o dabar mano klausimas: šiandien kaip tik diskutavom su vyru kaip čia elgtis dėl dovanos, ir užmačiau kažkur, kad jeigu vaikelis aprengtas baltai, tada nebūtina skraistė. ir atvirkščiai - gali rengti kaip nori, bet tada ant viršaus baltą skraistę. tai mes pasitarėm, kad gal nupikrti ne vienam kartui baltą suknytę, o kokią nors tikrai gražią (kad ir geltoną), kurią galės uždėti ir vėliau, o ant viršaus baltą krikšto skraistę. tikiuosi mamytės suprato apie ką aš čia:) tai va noriu paklausti, kaip jums ši idėja? ypač noriu išgirsti iš tų mamyčių, kurių vaikučių krikštynos.

saunuole,kad taip viskuo rupiniesi thumbup.gif

tik paprestarausiu del saukstu, as kaip tik butent sausktuko paprasiau,nes pirmam vaikui ji pirkau,o antram taip ir neprisiruosiau smile.gif o sausktas super daiktas,aigu nezinojote,tai sidabras labai sveika, tiek is jo valgyti, tiek laikyti pvz sausktuka arbateleje smile.gif o ir amzinas jis,tikrai bus veliau miela paziureti, visgi dar isgraviruotas bus, o veliau pvz savo vaikuciui palikti ji wub.gif

va del remeliu,tai nezinau,pvz as tais remeliais apsirupinau dar budama nestuke,ir tie antspaudai geriausiai ziurisi naujagimiu smile.gif jai vaikas jau pvz virs metu,tai gan jau dydele ta ranka ir koja reme atrodo biggrin.gif

is dovanu,tai as visiem tik pasakiau,kad nenesutu mano vaikui jokiu kryziu
tas pats liecia ir visokias etiketes,bei spauda,kai uzsakinejau,neleidau irgi jokiu sparnu pripaisyti prie vaiko foto.. man tai nesuprantama

del rubeliu,tai kriksto skraiste yra labai butina .
Atsakyti
Sakykir, kur pirkot skraistes? Vaikui nupirkom linini kostiumieli, kokia skraiste prie jo tiktu?
Aciu, jei atrasysit 4u.gif
o del dovanos krikstukui gal patiks tokia ideja: soske sidabrine, pirmam dantukui, isgraviruotas laikrodukas-laikas kada gime vaikas, vardas, pavarde, man tai ji labai miela, tikras suvenyras smile.gif mama uzsakinejo Vilniuj
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 01, 22:41)
abai pati tokio norėčiau smile.gif
Na o dabar mano klausimas: šiandien kaip tik diskutavom su vyru kaip čia elgtis dėl dovanos, ir užmačiau kažkur, kad jeigu vaikelis aprengtas baltai, tada nebūtina skraistė. ir atvirkščiai - gali rengti kaip nori, bet tada ant viršaus baltą skraistę. tai mes pasitarėm, kad gal nupikrti ne vienam kartui baltą suknytę, o kokią nors tikrai gražią (kad ir geltoną), kurią galės uždėti ir vėliau, o ant viršaus baltą krikšto skraistę. tikiuosi mamytės suprato apie ką aš čia:) tai va noriu paklausti, kaip jums ši idėja? ypač noriu išgirsti iš tų mamyčių, kurių vaikučių krikštynos.

Na del suknutes spalvos,tai gal geriau su mama pasitart,nes labai gali nustebti ir pasimesti,jei pamatys kitos spalvos,o tikesis baltos(bent jau man taip butu).o beto ir nepirksi isaugiui suknutes,o jei progu greitu metu nepasitaikys,tai vistiek neaprengs,taip kad mano manymu graziausia yra balta.
Del gipsinio remelio,tai ....tikrai nenoreciau tokia diena uzsiimti tokiais darbeliais,kaip spaudais,nes po to reikia kruopsciai plaut rankas.Na spresti jums......
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 02, 01:13)
Sakykir, kur pirkot skraistes? Vaikui nupirkom linini kostiumieli, kokia skraiste prie jo tiktu?
Aciu, jei atrasysit 4u.gif
o del dovanos krikstukui gal patiks tokia ideja: soske sidabrine, pirmam dantukui, isgraviruotas laikrodukas-laikas kada gime vaikas, vardas, pavarde, man tai ji labai miela, tikras suvenyras smile.gif mama uzsakinejo Vilniuj

kur pirkai linini kostiumeli?as kaip tik issiunciau auksarankem musu uzklausimus..laukiu ats..
Atsakyti
QUOTE(Linike77 @ 2010 06 01, 22:04)

O gal kas gali mintimis pasidalinti, kas jau krikštijo savo leliukus ir jau gavo dovanų ?  ax.gif


Kai krikštinom pirmąją dukrelę, tai vaikučiams dovanojom po maža angeliuką, kuriuos kunigas pašventino po krikštynų. Dabar suku galvą, ką reikės dovanot vaikučiams, kai antrąją mažylę krikštysim g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 01, 21:35)
Kuri ca mamyte klause del saldainiu, tai uzsakinejau pas viena maketuotoja, labai greitai padare ir labai man grazu  blush2.gif  (8 lt sumokejau) jei reikes galesiu jos duomenis i az parasyt smile.gif


Aš labai norėčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 02, 01:41)
Tai va žinokit aš galvojau, ką čia nupirkti, bet iš asmeninės patirties, supratau,kad nereik leliukams dovanot auksinių grandinėlių (apie šaukštus išvis patyliu.. kaip nesupratau taip nesuprasiu jų poreikio).

Aš irgi pritariu, kad geriau dovanoti praktiškesnes dovanas, pati turiu medalijoną, kurį mama taip saugojo nuo mano krikštynų, tiesa sakant dar vis pas ją jis ir yra smile.gif

QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 02, 03:13)
Sakykir, kur pirkot skraistes? Vaikui nupirkom linini kostiumieli, kokia skraiste prie jo tiktu?

Mes sūnui užsakinėjom siūti rūbelius pas siuvėją, kuri pasiuvo kartu ir lininę skraistę smile.gif
Atsakyti