Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(vikusituka @ 2010 04 27, 13:31)
man asmeniskai labai sunku su dovanomis. norime kukliu krikstynu ir kukliu dovaneliu, tai net neisivaizduoju kokiu dovaneliu galeciau nupirkti.... gal turit kas kokiu patarimu, manes laukia dvigubos krikstynos, tad ir dovaneliu dvigubai daugiau reikia... unsure.gif


kaune bazej yra visokiu smulkmenyciu pigiu angeliuku ir t.t. manau tikrai rastumet wink.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2010 04 27, 13:13)
o kaip tie numeriukai atrodo? gal pvz imestum? jau ir as noriu  ax.gif

as sakau man negalima skaityti sitos temos arba greiciau ta geguzes 8 d. ateitu, nes vis nauju idomiu ideju prisiskaitau  doh.gif

as vakare parsinesiu fotika ir nufotkinsiu ir jei ne sivakar,tai ryt imesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va... Pas mane jau finisho tiesioji doh.gif Si sestadieni krikstysim savo angeleli ax.gif
Po krikstynu butinai imesiu foto kas ir kaip atrode, nes samdau ir dekoratore salei puosti, ant stalo nupirkau specialiu serveteliu su drugeliais, na o internete nupirkau uzdedamu ant stikliniu drugeliu, labai graziai turetu atrodyti ax.gif
Vyra aprengiau, na o svarbiausiam veikejui, tai kostiumelis nupirktas, pusiau lininis, pusiau medziaginis, toks visai stilingas blush2.gif turetu atrodyti graziai
Na aiku o apie save, pagalvoji paskiausiai doh.gif kaip pasipuosiu, dar ne nenumanau doh.gif na, bet kaip nors lotuliukas.gif
Scenarijus mano jau padarytas, praeita savaite buvau issikvietusi krikstatevius, pristaciau programele lotuliukas.gif Na akys ju buvo labai dideles lotuliukas.gif jie galvojo, kad ju darbas baigiasi baznycioje... Na bet, informavau, kad tai tik pradzia bigsmile.gif na galu gale susitarem.
O dovaneles visos kaip buvau rasiusi anksciau padarytos, daug kas imesta i musu pasta mirksiukas.gif
Sveciams bus i celofana graziai supakuotas mazas stiklainelis medaus, sviezia spurgyte su palinkejimu nuo krykstuko blush2.gif
Krikstateviams dovanosim po puodeli su uzrasu "Geriausia krikstomama" arba Geriausias krikstotetis" ir du paveikslus, piestus drauges su angelais.
Na o mociutems prijuostes su uzrasu ir raksluostelius taip pat su uzrasu nuo krykstuko blush2.gif
Ir tai tik dalis mano padaryto darbo, visko neaprasysiu schmoll.gif Ir viskas sio forumo deka, aciu mamytes aciuks.gif
Atsakyti
Kadangi su kunigu dar neaišku ar jis galės krikštyt mūsų mažutę tai krikštatėvis kviesim be tikslios datos ir laiko.
Atsakyti
Na mes taip pat finiso tiesiojoje: penktadieni krikstynos thumbup.gif Jau jauduliukas kirba doh.gif Visi savi bus, bet vis tiek tongue.gif

Proseneliui mes nupirkom mediniu daikteliu parduotuvej (Kaune senamiesty) net nezinau kaip tikliai ji ivardinti, bet gal suprasit. Prosenelis ruko ax.gif tad padovanosim "dekliuka" cigaretei isideti... I tokia "tutele" isistato cigarete... blush2.gif Galvojom pypke dovanoti, bet jis pries keleta meteliu "perejo" prie tos "tuteles"... Nieko kito nesugalvojom... blush2.gif

Prosenelems dovanosim nosinaites su issiuvinetu vardu "prosenelei Onutei", "prosenelei Angelei"... Kuklu, bet man labai grazu 4u.gif

Seneliui pasaku knyga Vytauto V. Landzbergio "Angelu pasakos".

Mociutems mediniai saukstai ir spalvingu sumustiniu knygutes.

Krikstateviams siuvineti ranksluosciai.

Visi bus pastebeti ir kukliai apdovanoti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 27 balandžio 2010 - 18:18
QUOTE(boruzele885 @ 2010 04 27, 19:17)
Na mes taip pat finiso tiesiojoje: penktadieni krikstynos  thumbup.gif  Jau jauduliukas kirba  doh.gif  Visi savi bus, bet vis tiek  tongue.gif
Visi bus pastebeti ir kukliai apdovanoti  wub.gif

as dabar sedziu skaitau ir staiga smestelejo mintis... tik nesupykit, o paaiskinkit, nes as gal ko nezinau... krikstateviams dovaneles suprantu kam, nu dar seneliams, o sveciams kam? juk je turi dovanas nesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2010 04 27, 14:13)
as sakau man negalima skaityti sitos temos arba greiciau ta geguzes 8 d. ateitu, nes vis nauju idomiu ideju prisiskaitau  doh.gif


thumbup.gif

QUOTE(Akva0004 @ 2010 04 27, 21:41)
as dabar sedziu skaitau ir staiga smestelejo mintis... tik nesupykit, o paaiskinkit, nes as gal ko nezinau... krikstateviams dovaneles suprantu kam,  nu dar seneliams, o sveciams kam? juk je turi dovanas nesti g.gif


drinks_cheers.gif

Nekuklus klausimukas: o kiek jums išėjo, mergaitės sąmatoj krikštynos?
Įdomu pasidarė. Pavyzdžiui aš primetu, kad iki 2000 lt gausis g.gif Čia tik pačios Krikštynos (neskautau savo ir vyro aprangos, nes čia jau kita daina)
Atsakyti
Mielos mamytės, gal žinote, kur galima nusipirkti drugelių ant taurių? jie ten kažkokie specialiai tam skirti?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinaite @ 2010 04 27, 23:26)
Mielos mamytės, gal žinote, kur galima nusipirkti drugelių ant taurių? jie ten kažkokie specialiai tam skirti?
blush2.gif



Pigiausi e-bay g.gif
O daugiau tai... gal brangu?.. Nelabai ir yra, tiesą sakant
Atsakyti
QUOTE(ingridastar @ 2010 04 27, 20:28)
Pigiausi e-bay  g.gif
O daugiau tai... gal brangu?.. Nelabai ir yra, tiesą sakant

O per Ebay,tai reikia kreditine atsiskaityt???? ax.gif paprastos nepripazysta???
Atsakyti
O idomu per kiek laiko jas gaučiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siga* @ 2010 04 27, 12:03)
taip,jis atsispausdino ant storesnio popieriaus ir uzklijuos ant virsaus plevele,jei kartais lytu,o del policijos tai nezinau,bugstauju,bet maniskis numoja ranka,jis pats pareigunas

Mane cia uzvedete... Pradzioje galvojau reiketu limuzino, bet paskui, apsisprendziau bus gerai ir paciu masinos blush2.gif
Dabar numeriu noriu, dar galvoju papuosti masinas balandziais arba balionais ... Kas zinote tie popieriniai balandziai (girliandos) atlaikys , nenuplys vaziuojant?
Taip pat noriu, kad draugai (baikeriai su mocais palydetu mus blush2.gif Na zodziu as jau pleciuosi stipriai doh.gif
Tikrai reikia nebeskaityti, nes bankrutuosim pries krikstynas biggrin.gif
Atsakyti