Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

Nežinau, ar aš čia į temą, bet turiu vieną problemėlę, susijusią su krikštynomis...

Vasarą esam pakviesti į lietuviškas - vokiškas krikštynas. Prašo jose vertėjauti iš lietuvių į vokiečių kalbą. Gal kas esat kažkur matę internete, ar turite krikšto sakramento eigą? g.gif Ta prasme, ką sako kunigas ir t.t.
Nes čia dalykas labai specifinis ir taip nepasiruošus versti, tai ojojoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2010 05 30, 17:39)
gal kas zinot kur gaut medziaginiu persvieciamu maiseliu kriksto saldainiams lauktuvem idet? arba kur jus dejot?


Maciau Droge smile.gif
Atsakyti
sveikutės planuotojos, junguosi į jūsų gretas. Mano mažylės krikštynos organizuojamos liepos 25d per mūsų 2m. vestuvių jubiliejų blush2.gif
krikštysime čia pat kur ir gyvename tauragės bažnyčioje, nieko įspūdingo nesirengiu daryti tik akcentuoju keleta smulkmenėlių:
1. užsakiusi esu iš eurokosfoto ženkliukus, juos žadu papuošti karoliukais ir nėriniukais kiekvienam svečiui pažymėti ir kaip prisiminimas kad kiekvienam liktųsmile.gif
2. balius nebus didelis, iki 15 žmonių, šeima ir artimiausios giminės. Švesime pas uošvių kieme, nes patys gyvename butuke. rolleyes.gif sodinsim vyšnele, leisime balionus su linkėjimais dėvuliui, fotosesija, keli žaidimukai, laikraštukas, dariau viena nes per vestuves pasimokiau jog svečiam yra įdomu tik ta sykį pažiūrėt o po to numeta, nukiša kur.
kaip ir viskas. drinks_cheers.gif
turi tik viena problemele noriu kokio naminio skanaus torciuko, gal kas gali ka nors rekomenduoti? tiktų ir kepėjos iš kauno ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2010 05 30, 18:36)
Sveikos. As irgi pradejau planuoti savo mazulio krikstynas. Gal zinot kur gauti pastatomo angeliuko is popieriaus lankstymo pvz?


as turiu, bet nemoku cia ikelti, parasyk savo el pasa, atsiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2010 05 31, 09:52)
kaip tik pries keleta dienu maciau baltus tokius maiselius JYSK parduotuvese prie kitu dovanu maiseliu  mirksiukas.gif

Ir as maciau Yra visokiu spalvu As maciau Kaune
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 05 31, 20:45)
oi mergaites esu jau kaip ir panikoje laiko turiu nedaug o pasirodo sveciu bus 35 zmones,ta reikai skubiaidarytis visa plana,skaitau skaitau net baisu darosi ar viena as cia spesiu ka doh.gif  smile.gif


4u.gif Tik nesinervink. tau visai nebūtina visko griebtis kas yra aprašyta
mirksiukas.gif
Juk ne kiekybė, o kokybė svarbiausia. Jei visko imsies, tai nemažai ir kainuos. Reikia gerai pagalvot ar visko nori smile.gif

Kai pasiskaičiau, mano vaiko krikštynos, ko gero, paprasčiausios buvo iš čia rašiusių forumiečių biggrin.gif nei pas mane žaidimų buvo, nei širšių medaus, nei dovanų svečiams.
Buvo Krykštukas, krikštatėvių tortas, krikštatėviai padovanojo linkėjimų albumėlį sūniukui į kurį visi rašė linkėjimus, aš buvau paruošus fotoalbumą (nes kiti nebuvo matę mažiuko taip dažnai), galėjo pavartyt. papuošiau vėliavėlėmis pirtelės priengį, plakatėlį buvau nupirkus su gandru, užrašiau vaiko vardą, pavardę, gimimo metus.
Viskas bvo balta/mėlyna/melsva. Vienkartiniai indai 9nes šventė buvo pirtelės, laisvas pasibuvimas gamtoje), maistą užsakėm kavinėj, karštas buvo- šašlykai.
Vakare vyresni išsiskirstė, jaunimas pasikūrė pirtelę.
tai va toks ir tas balius. Buvo taip, kaip norėjau- jaukus pasibendravimas šeimos rate. o šeimos pas mus 25 žmonės ir dar kelių nebuvo (negalėjo iš užsienio grįžt).
Ir dovanėlės- angeliukai krikštatėviams.
Fotografas, padarė fotoknygą, cd (300 lt kainavo), kai kam padarysiu fotkytes, o kitiems- perrašysiu cd.
Ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridastar: 31 gegužės 2010 - 23:52
QUOTE(ingridastar @ 2010 06 01, 01:51)
4u.gif Tik nesinervink. tau visai nebūtina visko griebtis kas yra aprašyta
mirksiukas.gif
Juk ne kiekybė, o kokybė svarbiausia. Jei visko imsies, tai nemažai ir kainuos. Reikia gerai pagalvot ar visko nori smile.gif

Kai pasiskaičiau, mano vaiko krikštynos, ko gero, paprasčiausios buvo iš čia rašiusių forumiečių  biggrin.gif

Na nebuvo jau tokios paprastos Krikštynos biggrin.gif
Aš irgi esu pakviesta į šią šventę, tiesa, svečiu, bet kai čia dalyvauju vis galvoju ką įdomaus krikštuko pagerbimui sugalvojus, gal tikrai linkėjimų albumėlį įtaisyt, o koks pas Jus jis buvo? Specialiai gamintas ar pirktinis? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 01 birželio 2010 - 07:56
QUOTE(estetė @ 2010 06 01, 09:56)
Na nebuvo jau tokios paprastos Krikštynos biggrin.gif
Aš irgi esu pakviesta į šią šventę, tiesa, svečiu, bet kai čia dalyvauju vis galvoju ką įdomaus krikštuko pagerbimui sugalvojus, gal tikrai linkėjimų albumėlį įtaisyt, o koks pas Jus jis buvo? Specialiai gamintas ar pirktinis?  smile.gif


biggrin.gif Na nežinau... čia tiek mergaitės visko prirašo, kad man rodos, apsiėjom kukliai biggrin.gif
Tas albumėlis toks nedidelis, 25 lapų, iš to rankų darbo popieriaus, tokiu gražiu viršeliu.
Iš tikro galiu nufotkint ir įdėt į krikštynų paštą, ar fotki, kur kraunamos šito forumėlio foto? Ir mažiuką su kostiumėliu kaip atrodė wub.gif O atrodė kaip kiekvienai mamytei, žinoma blush2.gif jei kam įdomu ir tą plakatėlį, ir vėliavėles kokias pirkau smile.gif
Beje, kostiumėlį surinkau anksčiau iš Lindex, buvo kelnytės, liemenytė(su didele nuolaida gavau paimt), pirkau varlytę, baltus batelius, marškinukai. mama nupirko kepuriuką.
na, o per krikštynas aišku, buvo skraistė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridastar: 01 birželio 2010 - 08:09
tiesa, dar dėl dovanos. matai, jei albumėlį dovanosi (Estetei), tai gali nutikt taip, kad bus ir antra tokia dovana. tai jei apie albumėlį kalbėti, yra tokių, kur nuotraukas klijuot gražiai galima, ne tik rašyti (mūsų to albumėlio labai gruoblėtas popierius, tai kažin kaip foto laikytų).
Dabar gi vėl madoj ne kamšomi albumai, o klijuojamos nuotraukos wub.gif Yra tokie specialūs lipukai joms klijuoti, nereikia su klijais.
Šiaip geriausia dovana- vokelis mirksiukas.gif Mes, pvz nemažai gavom vokelių, bet ir kitom dovanėlėm džiaugiamės. Aš asmeniškai niekad nerašau kvietime, kad dovana tilptų vokelyje. nelabai etiška ph34r.gif Bet kas taip rašo, ant tų žmonių irgi pykt negalima, suprantu kuo puikiausiai.
Tai va- sudėtingiausia kai sugalvoja rūbelius dovanoti doh.gif Ypač kai nelabai matę ar matę kokius 2-3 kartus vaiką. Neužtenka rekomenduojamos kortelės ūgio, reikia žinot koks vaikas, kokio sudėjimo ir pan. Nebent ant išaugimo.
Nes pvz mano vaikinas tikrai nekūdas ir nemenkas, tai ne kartą su tais rūbeliais prasišovė žmonės. Kitų nei karto neapvilkau. Gaila žmonių pinigėlių. jau geriau tada tą pačią sumą būt vokelyje įdėję cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridastar @ 2010 06 01, 00:51)
Fotografas, padarė fotoknygą, cd (300 lt kainavo)

gal galetum ir fotoknygos koki puslapiuka parodyti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Gal žinote kas gamina ar kur parduoda juostas (varrdines, jubilėjines ir t.t.), nebūtinai austas?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir as jungiuosi i krikstynu buma thumbup.gif musu krikstynos liepos 24 d.
Kaip as jums pavydziu, kad jusu sventes nedideles, jaukios, tarp savu blush2.gif Pas mus priesingai doh.gif Niekaip negaliu sukovot su MB doh.gif Pas ji gimine plati ir labai baliauna doh.gif tai dabar sveciu gaunasi apie 60 plius vaikai doh.gif
Tik tiek gerai, kad darysim tokioj vietoj, kur bus atrakcijonai - laipiot po medzius su visokiom kliutim (kaip Lokes pedoj), bus ir futbolo aikstele... tai sakiau surengsim turnyra, jei bus norinciu...
O as cia pasiskaitinejau ir po biski ruosiuos pirkit suvenyrus, kai ka pati darysiu, dar vis suku galvele g.gif biggrin.gif
Taip kad, su jusu pagalba - istversiu biggrin.gif


Atsakyti