Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

aš irgi ne į temą,ale nesumastau kokį torčiuką užsisakyti,nes mama sakė užsisakė su batukais,o tai man kokį tada g.gif gal kokį su drugeliais g.gif .dar toks visai nieko gal ax.gifuser posted image
Papildyta:
tortas o šokoladinis nieko būtų blush2.gif t.y.ne per tamsus krikštynom doh.gif
Atsakyti
Šokoladinis gal tamsokas, o šiaip tai labai gražus wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif
Isauso diena kai ir as jungiuos i jusu buri 4u.gif Krikstysim Liepos 31, bet jau viska ziuriu ir uzsakineju, nemegstu paskutinem dienom apsikuist biggrin.gif Tai uzsakiau kaspinukus visiems, saukstus ir taupykles seneliams, kad isdrozinetu, laikrastuko maketa, kvietimus, angeliukus stalui puost, na kaip ir pradzia yr. baznycia uzsakyta, kavine kaip irgi tik avansa liko nuvest...
Kazko norejau paklaust, bet pamirsau...
Papildyta:
QUOTE(Pecadora @ 2010 05 28, 11:29)
Mes darysim paprastai (planuojam blush2.gif ) bažnyčia, pasifotkinimas ir pietūs keletą valandų, bet svečių bus apie 30, nes pas mane didelė šeima blush2.gif  plius keletas draugų tongue.gif
Papildyta:
Mačiau, kad naujausiame "Tavo vaikas" žurnale aprašyta apie kriktynas, kažin vertas dėmesio straipsnis g.gif  gal kas jau skaitėt ax.gif


Ne naujausiam, o Geguzes men 4u.gif , as prenumeruoju ir jau gavau birzelio numeri. Straipsnis nieko labai ypatingo, apie senus paprocius, apie kelis zaidimus, atseit scenarijus kazkoks bet nieko beveik ten nesupratau ax.gif
Atsakyti
Is pribumbasu pas mus bus tik laikrastukas, dovanos krikstateviams ir seneliams bei keli zaidimukai 4u.gif O ar daug is jusu planuojanciu itraukti senus paprocius? g.gif
Atsakyti
O ka planuojate sakyti iteikiant krikstateviams po prisiminimu dovanele? g.gif

Noretusi kazko gazaus g.gif gal kas mestels minti? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
as krikstateviams uzsakiau ranksluostukus su issiuvinejimais pas viena SM auksaranke.
o pas kita uzsakiau vaikuciams dezutes, kur butu galima sudeti palinkejimus, zvake, rubelius. na kaip laiko kapsule... dar su rubeliais sprendziu dilema...
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 28, 14:01)
as krikstateviams uzsakiau ranksluostukus su issiuvinejimais pas viena SM auksaranke.


Bet cia tokia susidevinti ta dovana. O juk ir ne siuvenyras, kad pasidejus ziuretum. Nepakabinsi, kaip paveikslo biggrin.gif
O ka tokio su isliekamaja verte?
Kriksto mamytei galima kokia papuosalu dezute isgraviravus. Bet ne dekupazo, o kokia nedidele zalvarine ax.gif O ka teciui g.gif
Atsakyti
Kažin, o kaip žiūrėtųsi raktų pakabukai atskirai krikšto tėčiui ir mamytei su 3D stikle? g.gif Pvz. žemiau yra pakabukai
Atsakyti
As tai darysiu marskinelius su krikstadukros foto ir uzrasais MANO KRIKSTO TETIS, KRIKSTO MAMA smile.gif kAZKURIOS MAMYTES MACIAU FOTO TAI L. GRAZIAI ATRODE 4u.gif
Atsakyti
Prisiminiau ko paklaust norejau! Ogi kai ziuriu nuotraukas krikstynu kai kur turi teveliai ar kriksto teveliai po puoskte, ar siaip gelyciu... Cia kas perka, patys tevai? Ar dovanu nuo ko gauna, kaip manot? O ar reikia ar ne? Man tai grazu visai, ir mastau ar cia uzsisakyt koki nedidele puoskte ar kaip...
Atsakyti
QUOTE(vaidacka:) @ 2010 05 28, 15:30)
Prisiminiau ko paklaust norejau! Ogi kai ziuriu nuotraukas krikstynu kai kur turi teveliai ar kriksto teveliai po puoskte, ar siaip gelyciu... Cia kas perka, patys tevai? Ar dovanu nuo ko gauna, kaip manot? O ar reikia ar ne? Man tai grazu visai, ir mastau ar cia uzsisakyt koki nedidele puoskte ar kaip...

Kaip tu pati nori, taip ir daryk.. Nori pasipuost su puokstele - pasipuosk wink.gif

Kazkuriam komentare skaiciau kad krikstynos tai ne vestuves.. kaip cia pasakius, man tai panasu, vienas is svarbiausiu sakramentu priimamu per visa gyvenima - krikstas, vestuves ir laidotuves ax.gif
Ir kas kaip nori taip svencia.. Zmones yra susvetimeje, retai susitinka net patys artimiausi, nematau nieko ispusto tame, kad prikvieciama daug zmoniu, automatiskai ir svente didele gaunas, o kad nebutu vien isgerimas/pavalgymas organizuojamos papildomos pramogos.. Cia tik siaip mintys, nes is kaikuriu pasisakymu atrodo, kad kas daro seimos rate - labai jauku ir gerai, o kas daro didele svente - tai jau nereikalingas ispusta reikalas..

Musu svente nebus didele, ir taip beveik puse zmoniu nedalyvaus, o gaila, nes tai grazi proga susirinkt ir pabendraut 4u.gif
Atsakyti
laba,..o as toky kvaila klausima turiu...as skaitineju, kad ruosia dovanas tevams seneliams..kriksto tevams..viskas super..as tik noriu suzinoti ar tai tiesiog grazu...ar cia tokia tradicija.?
nes nesuprantu...

aciu uz ats. ax.gif
Atsakyti