Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

Gal kas mate pirkti vyžų?Pagalvojau,kad prie drobiniu krikstynu drabuzeliu jos man tiktu.pirmiau esu maziusi maximoj ir kainavo 25 litai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(baikscioji @ 2010 05 24, 14:50)
Gal kas mate pirkti vyžų?Pagalvojau,kad prie drobiniu krikstynu  drabuzeliu jos man tiktu.pirmiau esu maziusi maximoj ir kainavo 25 litai. g.gif

O tai šito daikto reiktų ieškoti kokiose suvenyrų ar tautodailės parduotuvėse. O pati idėja tai liuks thumbup.gif Svarbu gauti gražias tik vyžas. Dar gali pabandyti pasidairyti tose parduotuvėse būna tokie lininiai batukai, tai irgi tiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
nu jo,bus jauciu reikalu cia su rubeliu paieska doh.gif cipoline vapse tokio amziaus vaikui nieko nera schmoll.gif parode baltus paprastus sliauztus su zuikiu ant priekio doh.gif sako cia sventiniai,krikstynoms blink.gif
Atsakyti
Prieš 14 metų ir mes ieškojom mergaitei suknutės krikštynoms doh.gif Tai ir kažkokioj firminėj pakišo: žiūrėkit ponia kokia graži: šventinė, kaip tik krikštynoms blink.gif O ji kažkokia bliedna, papilkėjus, tysalas blink.gif Su tokia gėda į žmones išeiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 05 24, 21:10)
Prieš 14  metų ir mes ieškojom mergaitei suknutės krikštynoms doh.gif  Tai ir kažkokioj firminėj pakišo: žiūrėkit ponia kokia graži: šventinė, kaip tik krikštynoms blink.gif  O ji kažkokia bliedna, papilkėjus, tysalas blink.gif  Su tokia gėda į žmones išeiti doh.gif

As irgi pasimetus del rubeliu krikstynoms...pardese nieko grazaus nera, o SM merginos kur siuva labai grazius rubelius, tai uzimtos, eiles iki spalio men. doh.gif nezinau ka reiks daryt..
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 05 24, 22:57)
As irgi pasimetus del rubeliu krikstynoms...pardese nieko grazaus nera, o SM merginos kur siuva labai grazius rubelius, tai uzimtos, eiles iki spalio men. doh.gif  nezinau ka reiks daryt..

Manau, kad pasiutu ir ne SM auksarankes, tik turekite nuotrauku ir kazka panasaus padarys tikrai. Ne viena mano pazistama rado SM foto ir pasiuvo siuvejos labai dailiai.
Dar yra tema, kur parduoda jau ne naujus.. Gal kazkam ir taip isigyti butu priimtina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 05 24, 19:24)
O tai šito daikto reiktų ieškoti kokiose suvenyrų ar tautodailės parduotuvėse. O pati idėja tai liuks thumbup.gif  Svarbu gauti gražias tik vyžas. Dar gali pabandyti pasidairyti tose parduotuvėse būna tokie lininiai batukai, tai irgi tiktų mirksiukas.gif

O kur buna lininiu batuku?
As pagalvojau,kad tautodailes parduotuvese galima gauti,bet kaina bus astronomine. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 05 24, 22:57)
As irgi pasimetus del rubeliu krikstynoms...pardese nieko grazaus nera, o SM merginos kur siuva labai grazius rubelius, tai uzimtos, eiles iki spalio men. doh.gif  nezinau ka reiks daryt..


mes irgi labai vargom su rubeliu ieskojimais, tai musu kumyte rado dubline ax.gif nors ir ten pasirinkimas nera milziniskas (tokiu kokios mums patiko, paprastu, bet neprastu biggrin.gif ) o ir kainos truputi kandziojas. vakar skambino, sako nu radom viena, bet kaina 100E doh.gif poto labai grazia rado uz 40E, tai va ties sita ir apsistojom smile.gif nes klaipedoj turguj ziurinejom sukneles 65-100lt, o nera i ka ziuret (bent jau man), medziaga siurksti, juokiaus vyrui kad bijociau tokia uzdet, kad odeles nesusibraizytu doh.gif
Papildyta:
atspejau slaptazodi ax.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif oskariukas
Atsakyti
sveikutės,


matau , kaip tik šnektelės apie rūbelius užvirę... mums suknutę jau nunėrė mano draugė, kepurytę- aš pati, dbr dar neriu gėlytes papuošimui, dar liko juostelė galvytei, jei bus karšta, tai vietoj kepurytės ir ,,sijonėlis" žvakei... ai, tiesa, dar ta draugė nuners ir megsztinuką, tokį trumpą...

tik va problemikė kur gauti pusės metukų panikei lakinius batukus? turim tokius fainus juodus kuituky pirktus thumbup.gif - lakiniai, pasiuvinėti gėlytėm thumbup.gif - rado draugė... tai dbr liepiau eit jai per kuitukus ir surast mums baltus lotuliukas.gif

o jei rimčiau, kažin rastume ką nors Kauno bazėse? nes 19 išmiera mums bent jau kol kas tai per didelė, o kiap suprantu ji mažiausia... nors tie kuituko batukai tikrai daug mažesni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 25 gegužės 2010 - 00:13
QUOTE(baikscioji @ 2010 05 25, 00:18)
O kur buna lininiu batuku?
As pagalvojau,kad tautodailes parduotuvese galima gauti,bet kaina bus astronomine. doh.gif

QUOTE(sidrulka @ 2010 05 25, 02:11)
tik va problemikė kur gauti pusės metukų panikei lakinius batukus? turim tokius fainus juodus kuituky pirktus thumbup.gif - lakiniai, pasiuvinėti gėlytėm thumbup.gif - rado draugė... tai dbr liepiau eit jai per kuitukus ir surast mums baltus lotuliukas.gif

Aš irgi turėjau galvą pasukti dėl batukų, bet man juos labai dailiai iš veltinuko pasiuvo viena mamytė iš SM, atrodo jie štai taip ir labai tiko prie lininio mano vyruko kostiumo smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 05 25, 01:11)
sveikutės,
matau , kaip tik šnektelės apie rūbelius užvirę... mums suknutę jau nunėrė mano draugė, kepurytę- aš pati, dbr dar neriu gėlytes papuošimui, dar liko juostelė galvytei, jei bus karšta, tai vietoj kepurytės ir ,,sijonėlis" žvakei... ai, tiesa, dar ta draugė nuners ir megsztinuką, tokį trumpą...

tik va problemikė kur gauti pusės metukų panikei lakinius batukus? turim tokius fainus juodus kuituky pirktus thumbup.gif - lakiniai, pasiuvinėti gėlytėm thumbup.gif - rado draugė... tai dbr liepiau eit jai per kuitukus ir surast mums baltus lotuliukas.gif

o jei rimčiau, kažin rastume ką nors Kauno bazėse? nes 19 išmiera mums bent jau kol kas tai per didelė, o kiap suprantu ji mažiausia... nors tie kuituko batukai tikrai daug mažesni

4u.gif Lindex parduotuvej maciau super dailius batukus mergytei...yra ir 17-18 ismera...ir kaina padori mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kleckiuxs_r: 25 gegužės 2010 - 08:06
Merginos turiu naujieną - sinoptikai prognozuoja, kad ši vasara pasieks rekordinius karščius!! todėl atsižvelkit į tai perkant drabužėlius:) Dėl suknytės tai ir aš pergyvenu.. tuoj bėgu į prospektą apsiuostyti, bet jau turiu atsarginį variantą - panoramoje vienoj vietoj gražią ir nebrangią radau smile.gif dar laukiu kokią kainą pasiūlys viena supermamytė ir jei nebrangiai tai jamsiu ją wink.gif
Atsakyti