Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(Ethella @ 2010 05 23, 15:02)
Sveikos merginos  4u.gif
Birzeli tapsiu krikstomamyte, intensyviai ir atsakingai ruosiames sventei... 
Noreciau paklausti del saldainiu popiereliu ismatavimu? gal kas galetu pagelbeti?  smile.gif

Popiereliai berods turi but dydzio 8,5x10cm.lape telpa isdeliot 6,na daugiau nezinau ka padet g.gif

QUOTE(dani @ 2010 05 23, 17:26)
Musu tortas buvo keptas namie, dvieju skirtingu skoniu, tad kam nepatiko vienas, galejo ragauti kito  thumbup.gif  tik man asmeniskai nepatiko ta cukrine mase  schmoll.gif  nors atrodo graziai  smile.gif  kita karta uzsakinesiu su grietinele puosta torta. Be to su sia cukrine mase brangesnis

Cukrus saldus,ir nieko nepakeisi lotuliukas.gif bet uztat grazu,ir velgi,jauciu daug geriau islaikyt toki torta,jei karsta kambari,ar pervezant i reikiama vieta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 23, 15:30)
kazkur girdejau, kad sitas tortas siaubingai neskanus. mamyciu atsi schmoll.gif liepimai tokie buvo. geriau uzsakyti pas privatu zmogeli. papuosimas grazus, bet labai neskanus

tokiu tortu tas virsutinis glaistas yra bjaurus ir dazniausiai keliauja i siuksline, del sio konkreciai nesu tikra, bet panasu,
Atsakyti
Na kas liečia tortą, tai tokių gražių formų ir papuošimų kitaip ir neišgausi.
Kiek užsakynėjome torčiukus, tai ta viršutinė dalis visada nevalgoma. Nors ir nebandėm jos valgyti, ten gi pilna dažų. Bet neiškilo jokių problemų valgant torčiuką. Kuo gražiausiai ji atsiskyria.
O torčiukus visada užsakynėjome pas narę cipciukas iš SM. Jos medutis tiesiog pasakiškas.
Štai ir dabar nors švesime Klaipėdoje, bet torčiuką vešime iš Kauno.
Nors krikštynos liepos 24d., bet užsakymą jau padariau, kitaip gali nespėti.
Mūsų torčiukas bus toks (tik visi užrašai aišku lietuviškai), čia tik kaip pvz.:
user posted image
Kadangi mūsų žmonių minimum, tai imsiu 3kg, kainuos 70Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leogirl: 23 gegužės 2010 - 19:55
QUOTE(dani @ 2010 05 23, 19:26)
Musu tortas buvo keptas namie, dvieju skirtingu skoniu, tad kam nepatiko vienas, galejo ragauti kito  thumbup.gif  tik man asmeniskai nepatiko ta cukrine mase  schmoll.gif  nors atrodo graziai  smile.gif  kita karta uzsakinesiu su grietinele puosta torta. Be to su sia cukrine mase brangesnis


Man tai net negrazu ta cukraus mase, tokia kaip guma aplietas, visai ne maistiskai atrodo. Bet skonio reikalas, zinoma.

O sakykit, kas per grietineles puosimas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 05 23, 20:31)
Man tai net negrazu ta cukraus mase, tokia kaip guma aplietas, visai ne maistiskai atrodo. Bet skonio reikalas, zinoma.

O sakykit, kas per grietineles puosimas?  bigsmile.gif

apie skonį net neina kalba biggrin.gif ten mase beskonio. Aš asmeniškai tokius torčiukus užsakynėju, vien dėl jų grožio, viduje irgi žinau, kad skanu. O tą masė skirta tik išmėtimui.
Atsakyti
Tai Jūs, mielosios, norite pasakyti, kad va tas gražusis papuošimas nėra valgomas? ta prasme galima valgyt bet neskanu ar išvis nepatartina valgyti?? o švenčiausiasis, kiek vargo su tom krikštynom ( ale kol kas malonus tas vargas) smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 05 23, 20:45)
Tai Jūs, mielosios, norite pasakyti, kad va tas gražusis papuošimas nėra valgomas? ta prasme galima valgyt bet neskanu ar išvis nepatartina valgyti?? o švenčiausiasis, kiek vargo su tom krikštynom ( ale kol kas malonus tas vargas) smile.gif)

na man asmeniškai jis nelabai valgomas. Ten gi vien dažai. Ir tikrai kažkaip net į jį pažiūrėjus, kažkaip nekila noras jį valgyti. O ir kam jį valgyti, jeigu pats torčiukas viduje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leogirl: 23 gegužės 2010 - 20:49
Oi man kaip tik labai labai knieti jo paragauti smile.gif O šiaip šiandien nuo ankstyvo ryto šliaužiojau mieste, tsakant apsiuostinėjau, tai padariau išvadą, kad vis tik pirksiu tortą iš SM dalyvių, nes būsiu bent sąlyginai tikra, kad bus pagaminta be konservantų ar kokių blogų priedų (o tai svarbiausia, nes šventėje pagrinde bus vaikai).

Dabar dėl drabužių, tai Vilniaus panoramoj yra specializuota parduotuvėlė, yra neblogų suknelių, bet arba kainos kandžiojas arba negražu. klausimas - kur pirkti suknytę, skraistę? smile.gif Žinau, kad siūlysit skaityt temas, bet tiek visko aprėpt neįmanoma. Norėtųsi, kad sunkonkretintumėt kur tiksliai tokių dalykėlių yra:)

Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 05 23, 21:38)
apie skonį net neina kalba  biggrin.gif  ten mase beskonio. Aš asmeniškai tokius torčiukus užsakynėju, vien dėl jų grožio, viduje irgi žinau, kad skanu. O tą masė skirta tik išmėtimui.

turejau omeny torto grozis - skonio reikalas tongue.gif

QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 05 23, 21:45)
Tai Jūs, mielosios, norite pasakyti, kad va tas gražusis papuošimas nėra valgomas? ta prasme galima valgyt bet neskanu ar išvis nepatartina valgyti?? o švenčiausiasis, kiek vargo su tom krikštynom ( ale kol kas malonus tas vargas) smile.gif)

Valgomas.. oficialiai, teoriskai, kai kam ir praktiskai biggrin.gif Cia kaip tik atlaidu saldainiai, kai spalvotas cukrus.. ar tai cukraus vata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 23, 14:30)
kazkur girdejau, kad sitas tortas siaubingai neskanus. mamyciu atsi schmoll.gif liepimai tokie buvo. geriau uzsakyti pas privatu zmogeli. papuosimas grazus, bet labai neskanus

neskani buta ta mase smile.gif

mes turejome du torus,vienas is ju buvo tos mases,realiai man jis ne toks grazus, kitas tortas buvo normalesnis,tai daug geriau atrode
tortus visada uzsakau Bijoloje, fantastiskai skanus visiem buvo butent -genelis ''bananinis''

beto ta mase yra labai sunki, tai ir daugiau kainuos,o naudos jokios
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 05 23, 23:10)
Dabar dėl drabužių, tai Vilniaus panoramoj yra specializuota parduotuvėlė, yra neblogų suknelių, bet arba kainos kandžiojas arba negražu. klausimas - kur pirkti suknytę, skraistę? smile.gif Žinau, kad siūlysit skaityt temas, bet tiek visko aprėpt neįmanoma. Norėtųsi, kad sunkonkretintumėt kur tiksliai tokių dalykėlių yra:)

Mes užsisakinėjom, kad pasiūtų čia, tiesa berniukui, bet yra ir mergaitėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 05 23, 21:31)

O sakykit, kas per grietineles puosimas?  bigsmile.gif

taip atrodo grietinele puostas tortas
user posted image

o ta cukrine mase tikrai valgoma, dazu labai nedaug ir jie maistiniai. Jeigu kas suvalgys, tikrai nieko neatsitiks. pas mus krikstynose vaikai tikrai smaliziavo, todel pries uzsakydama toki torta buvau viska issiklausinejus, kas valgoma, o kas ne smile.gif
Atsakyti