Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 05 21, 11:58)
Aciu labai, kad atsaket  4u.gif , bet matot, tai as jau esu pasidariusi, pas mane visur 0. ir kai ten kai ismeta ta lentele, kaip suprantu, kur raso, kad nelb taip galima, paspaudziu ignoruoti ir pasidaro, kad siaip paziurejus jokiu krastu nebuna, fonas uzsideda ant viso lapo, bet kai padarau perziura arba noriu spaudinti, visi krastai apie pora mm pabaltuoja  doh.gif , tai kaip suprantu, nieko cia jau nepadarysiu? blush2.gif


deja taip, nes printeris nespausdins visiškai iki 0, nežinau gal ir būna, bet maniškis nespausdina 4u.gif

Atsakyti
O sakykit tos lazdos seneliams ax.gif
Labai grazios, bet ten raides kaip padarytos ? Lipdukai ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 05 22, 10:43)
nu as nesiplesiu,ka man primena ..

kiekvienam gi savo  drinks_cheers.gif

Na balzamo etiketes tokios ir yra,kad juodam fone,tai manau noreta islaikyti tikroviskuma mirksiukas.gif

O tavo Erikut darbeliai super.Ar jau spauzdinai?tokia pati gera kokybe islieka,ar prasciau gaunasi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 05 22, 00:55)

slaptazodzio nori...
Atsakyti
kur perkat jau paaugusioms mergytėms krikštynų sukneles?
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 05 22, 13:46)
O sakykit tos lazdos seneliams  ax.gif
Labai grazios, bet ten raides kaip padarytos ? Lipdukai ?

Man regis čia tokios minkštos raidės, guminės, bet galima nusipirkti kanceliarinių prekių parduotuvėje lipnaus spalvoto popieriaus ir iš jo su trafaretukais tokias raideles išsikarpyti. Visas sasiuvinukas kainuoja apie 5Lt
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 05 22, 23:41)
kur perkat jau paaugusioms mergytėms krikštynų sukneles?


Liūdna, bet didesnėm mergaitėms viskas labai kičiškai.. žiūrėjau gariūnuose, tai siaubinga. pagrinde, kas gražu, tas leliukams:) siūlau paieškoti proginių suknelių nuomos punktuose, ten daug suknyčių pirmajai komunijai, tai galbūt ten pavyks ką gražesnio užmatyt;)


Dabar mergaitės noriu paklaust, ar kas užsisakinėjot konkrečiai va šitą tortą? ar tiesiog jis įmestas, nes gražus? aš tokiu noriu, tik nežinau nei kiek kainuos nei kur kreiptis ;(
user posted image
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 05 23, 13:57)
Dabar mergaitės noriu paklaust, ar kas užsisakinėjot konkrečiai va šitą tortą? ar tiesiog jis įmestas, nes gražus? aš tokiu noriu, tik nežinau nei kiek kainuos nei kur kreiptis ;(


Del sukneliu pameginkit kreiptis i SM auksarankes.. Yra ir laisvu mamyciu.. Uzimtos tik pacios populiariausios biggrin.gif
Tiesiog rankdarbiu temoje parasykite, kad ieskote ir manau tikrai atsiras kas pagelbes 4u.gif

Del torto. Jei neklystu tai Maxima tokius kepa ax.gif

http://www.maxima.lt...rtas-berniukui/

Estete - aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 23 gegužės 2010 - 13:09
Vat su tortais tai bėda: kas man skanu, gali netikti kitam žmogui, kas kitiems tinka- gal netinka man. Su grožiu ir skonio receptoriais atsargiai, kiekvienas turim savo nuomonę ir sampratą. Kitam ir tos tortinės suknutės yra gražu, kitam lininiai rūbeliai ne kažin kas. Aš mokausi gerbti kitų žmonių skonį.
O tortas tai gražus, bet gal galima ir skonį pasirinkti pagal save. g.gif Aš užsisakiau kažką gaivaus, didesnių reikalavimų nėra, išskyrus vieną: jokio šokolado ir kakavos, nu dar be riebaus kremo. ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Birzeli tapsiu krikstomamyte, intensyviai ir atsakingai ruosiames sventei...
Noreciau paklausti del saldainiu popiereliu ismatavimu? gal kas galetu pagelbeti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 23, 15:30)
kazkur girdejau, kad sitas tortas siaubingai neskanus. mamyciu atsi schmoll.gif liepimai tokie buvo. geriau uzsakyti pas privatu zmogeli. papuosimas grazus, bet labai neskanus

Bet juk vidu pasirenkam patys, kokio tik norim. Su papuosimu visai nesusije schmoll.gif Bent jau daugumoj taip.
Atsakyti
Musu tortas buvo keptas namie, dvieju skirtingu skoniu, tad kam nepatiko vienas, galejo ragauti kito thumbup.gif tik man asmeniskai nepatiko ta cukrine mase schmoll.gif nors atrodo graziai smile.gif kita karta uzsakinesiu su grietinele puosta torta. Be to su sia cukrine mase brangesnis
user posted image
Atsakyti