Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(vikusituka @ 2010 05 20, 20:52)
labai  grazu, su photoshopu darei? ax.gif

as uzsakinejau pas tokia panele,kas susije su popierium viska daro thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mielos mamytes,
rasau, nes labai reikia pagalbos 4u.gif Gal bus kas uzpyks, bet man niekas neatsako tam skirtoje temoje, tai kl cia, nes zinau, kad daug mamyciu tai ismananciu renkasi cia bigsmile.gif . As darausi laikrastuka su wordu ir kaip noriu spausdinti, man krastai pasidaro balti. kaip reikia nuimti tas baltas juostas? blush2.gif labai prasau pagalbos, nes siandien jau noreciau atsispausdinti krikstukus blush2.gif . Zinau tik tiek, kad turetu buti spausdinimo parametruose, bet pas mane tos pirmos lenteles rusu kalba, kurios as nesuprantu blush2.gif . tai gal kas zino konkreciau kur eiti, ka spausti? blush2.gif laaaabai aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 05 20, 06:39)
Gal kur nors plačiau apie tą paslaugą rašo? smile.gif



QUOTE(merrgicka @ 2010 05 20, 13:23)

As nezinau kur placiau Nes staiga suzinojom kad giminaitis ta laiva valdo o jo zmona barmene tame laive Bet manau kad cia tas laivas kur su dviem aukstais Kiek sake krikstynu ten buna daug
Atsakyti
QUOTE(Akva0004 @ 2010 05 19, 19:43)
klausimas ne i tema, gal aptaret, bet nemaciau kazkaip. as netycia isgirdau, kad krikstamote negali but  nestuke.gif  Jus esat apie tai ka nors girdeje?????

As kai buvau nestuke.gif norejau krikstyti mergaite. Jos tevai nuejo i baznycia , susitare su kunigu, paskui kunigas pradejo klausinetikokie bus kriksto tevai, ar rupinsis mergaite, o jie netycia issitare, kad as laukiuosi, tai kunigas pasake, kad ieskokite kitos, nes nestuke.gif negalima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 05 20, 22:24)
Sveikos mielos mamytes,
rasau, nes labai reikia pagalbos  4u.gif  Gal bus kas uzpyks, bet man niekas neatsako tam skirtoje temoje, tai kl cia, nes zinau, kad daug mamyciu tai ismananciu renkasi cia  bigsmile.gif .  As darausi laikrastuka su wordu ir kaip noriu spausdinti, man krastai pasidaro balti. kaip reikia nuimti tas baltas juostas?  blush2.gif  labai prasau pagalbos, nes siandien jau noreciau atsispausdinti krikstukus  blush2.gif . Zinau tik tiek, kad turetu buti spausdinimo parametruose, bet pas mane tos pirmos lenteles rusu kalba, kurios as nesuprantu  blush2.gif . tai gal kas zino konkreciau kur eiti, ka spausti?  blush2.gif  laaaabai aciu is anksto  4u.gif

iki pat pat krašto man rodos ir nespausdins, liks keli mm vis tiek, lieka
va paaiškinisu labai paprastai, spausti ant paraštės pelę, iššoks lentelė, jie ten surašai vien nulius rašo,kad išeina už spausdinimo srities, mano atveju galima tiek daugiausiai pritraukti prie paraščių
user posted image

arab eini File-page Setup lentelė parametrų ta pati
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 20, 23:48)
iki pat pat krašto man rodos ir nespausdins, liks keli mm vis tiek, lieka
va paaiškinisu labai paprastai, spausti ant paraštės pelę, iššoks lentelė, jie ten surašai vien nulius rašo,kad išeina už spausdinimo srities, mano atveju galima tiek daugiausiai pritraukti prie paraščių
http://i190.photobuc.../untitled-1.jpg

arab eini File-page Setup lentelė parametrų ta pati

Aciu labai, kad atsaket 4u.gif , bet matot, tai as jau esu pasidariusi, pas mane visur 0. ir kai ten kai ismeta ta lentele, kaip suprantu, kur raso, kad nelb taip galima, paspaudziu ignoruoti ir pasidaro, kad siaip paziurejus jokiu krastu nebuna, fonas uzsideda ant viso lapo, bet kai padarau perziura arba noriu spaudinti, visi krastai apie pora mm pabaltuoja doh.gif , tai kaip suprantu, nieko cia jau nepadarysiu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aurorytte @ 2010 05 20, 21:47)
As kai buvau  nestuke.gif  norejau krikstyti mergaite. Jos tevai nuejo i baznycia , susitare su kunigu, paskui kunigas pradejo klausinetikokie bus kriksto tevai, ar rupinsis mergaite, o jie netycia issitare, kad as laukiuosi, tai kunigas pasake, kad ieskokite kitos, nes  nestuke.gif  negalima  verysad.gif

Na matyt cia nuo kunigo priklauso,nes pati krikstysiu jau antra vaikeli,tai reikalavimai kitokie vis.Na pati buvau krikstynose kur buvo krikstomama nescia ir nieko,tai kad viskas nuo kunigo priklauso.


ErikaJusus pastas pilnas tai atmeta zinute iemskite man ta adresiuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prince: 21 gegužės 2010 - 11:41
norėjau paklaust, o kiek laiko likus iki krikštynų kvietėt svečius?
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 05 21, 12:27)
norėjau paklaust, o kiek laiko likus iki krikštynų kvietėt svečius?

As 5 menesiams likus iki sventes nusiunciau pakvietimus savo seimai,nes visi ir taip zinojo kada bus.O kai ka ir praeitu metu lapkricio menesi pakvieciau,nes visiems reikia susiplanuoti atvykeliams is uzsienio.O vietiniai sveciai gaus pries menesi pakvietimus,nors zodziu taip pat jau kviesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erika0518 @ 2010 05 20, 20:32)
cia va idejau dali ka turiu krikstynoms
http://s1019.photobu...f313/erika0518/
jau mb viska i lt isveze ne viska spejau nufotkinti,po krisktynu dadesiu foto smile.gif



QUOTE(erika0518 @ 2010 05 20, 21:40)
as uzsakinejau pas tokia panele,kas susije su popierium viska daro thumbup.gif

labas,kas jums dare brendzio etikete?kur juodas fonas blush2.gif ? Man labai patiko,noreciau irgi tokios wub.gif


I kokia tara pilsite ta sirsiu gerima g.gif ? jis labai tirstas kiek suprantu gaunasi g.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,na isstitryniau savo zinutes,tai jei kas domina info duosiu az rasykit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 05 21, 16:31)
labas,kas jums dare brendzio etikete?kur juodas fonas blush2.gif ? Man labai patiko,noreciau irgi tokios wub.gif
I kokia tara pilsite ta sirsiu gerima g.gif ? jis labai tirstas kiek suprantu gaunasi g.gif

i stiklainiuka ir uzklijuosiu etiketes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 05 21, 23:28)
būtinai parodyk  mirksiukas.gif

keleta pavizdeliu blush2.gif
http://public.fotki....skariuko/#media
Atsakyti