Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(Akva0004 @ 2010 05 19, 20:43)
klausimas ne i tema, gal aptaret, bet nemaciau kazkaip. as netycia isgirdau, kad krikstamote negali but  nestuke.gif  Jus esat apie tai ka nors girdeje?????


Taip
Pagal prietrus negali . Nes gali kas nors atsitikti arba krikstyjamam arba dar negumusiam vaikeliui .. Kazkaip sakoma kad nepasidalina angelo sargo ir .. unsure.gif Net nenoriu nieko rasyti ta tema unsure.gif
Vieni paiso tu prietaru, kiti - ne.
Baznycios pozicijos siuo klausimu nezinau .

Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 05 19, 21:04)

Baznycios pozicijos siuo klausimu nezinau .

Oficialiai tikrai tokiu apribojimu nera schmoll.gif
Atsakyti
Niu va savo planus pakeiteme Nevaziuosime i Rumsiskes Vaziuosime i Birstona ten nuomuosime laiva . Jis sustoja krante jei nori kepti saslus yra miegamu vietu baras su barmene biggrin.gif Nu zodziu pripasakojo idomybiu visokiu mirksiukas.gif
Atsakyti
na mažuliuko nemanau, kad nuvarginsim, nes pripratus prie žmonių ir jai patinka bendravimas ir žmonių gausa...pas mus visada daug žmonių, o ir vežamės visur kartu tad jai tai nebus naujiena...į bažnyčią einam tokiu laiku, kad paskui dar pamiegotų pietukų iki baliaus pradžios, o muzikantas ar didesniam ar mažesniam baliuky visada yra smagiau....
Atsakyti
QUOTE(Akva0004 @ 2010 05 19, 19:43)
klausimas ne i tema, gal aptaret, bet nemaciau kazkaip. as netycia isgirdau, kad krikstamote negali but  nestuke.gif  Jus esat apie tai ka nors girdeje?????


Paieškok kažkur tema yra prietarai krikštynų. Esu girdėjus aš šitą prietarą. Panašiai kaip erikae rašė. Bet ne krikštijamam, o tam kur nestuke.gif gyvena.. Čia kiekvienas žmogus savaip tuos prietarus priima. Arba jų paiso arba ne smile.gif Vieni sako - durnių išmislas. O aš net atvejį realybėj žinau, kai prietarai ar ne prietarai, bet krikšto mamytė nebeteko leliuko 5 mėn.
Pabaigai linksmesne tema - nori tikėk nori netikėk smile.gif
Atsakyti
sveikutes,o as kaipoti savo krikstyjamai dukrytei ir dovanosiu rozanciu,nupirkau dalis ir drugelio formos mazus raudonus svarvski kristaliukus ir man drauge padare,as pati nemaciau dar tai sake super atrood,manau ta dovana labai i tema,bus kaip tik pasventintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 05 19, 23:35)
Niu va savo planus pakeiteme Nevaziuosime i Rumsiskes Vaziuosime i Birstona ten nuomuosime laiva . Jis sustoja krante jei nori kepti saslus yra miegamu vietu baras su barmene  biggrin.gif Nu zodziu pripasakojo idomybiu visokiu  mirksiukas.gif

Gal kur nors plačiau apie tą paslaugą rašo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 05 20, 05:39)
Gal kur nors plačiau apie tą paslaugą rašo? smile.gif


manau cia
Atsakyti
O kokie laivai plaukia į kitą pusę g.gif na Nemunu link Combo g.gif
Atsakyti
Mergaites, o gal zinot kur Vilniuj nupirkti a la papirusinio popieriaus krikstateviu isakymams? g.gif
Atsakyti
cia va idejau dali ka turiu krikstynoms
http://s1019.photobu...f313/erika0518/
jau mb viska i lt isveze ne viska spejau nufotkinti,po krisktynu dadesiu foto smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,jau senai renku info ka jus cia saunuoles prirasete.bet va man iskilo toks klausimas savoscenarijuje,kaip reikia padaryti ,gal kas pagelbes.

Yra vieni seneliai mire ,kai vaikuciu dar nebuvo(bus dvynuku krikstynos),tai kaip reikai graziai parasyti,kad tikruju seneliu nebera ir pagerbti,o va graziai neipareigojant pasakyti kad seneliais gali buti dvi pagyvenusios poros .ir dar mamos gimtadienis,tai kaip pasveikinti mama kad neuzgozti ir krikstynu.
Atsakyti