Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

user posted image
user posted image

Kaip as noreciau kad kas tokiu roziniu padovanotu per sunaus krikstynas wub.gif wub.gif blush2.gif
Superiniai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 18 gegužės 2010 - 23:37
QUOTE(aukselis14 @ 2010 05 17, 19:04)
Sveikos, krikstynu planuotojos  4u.gif
as anadien taip pat masciau apie sita baznycia,bet tiesa sakant neteko pabuvot joje,tai pagalvojau,kad nelabai mane ten traukia. Gal reiks uzsukt ir apsidairyt. Kada jusu krikstynos? As noreciau pries krikstijant savo vaika toj ebaznycioje paziuret kaip mazdaug vyksta viskas


Siulau sudalyvaut misiose. To uzteks, apsidairysit aplinkoj, paklausyt kaip kunigas sneka..
Keistai atrodo jei parasyciau data jus ateitumet paziuret biggrin.gif

QUOTE(erikae @ 2010 05 18, 18:57)

Kaip as noreciau kad kas tokiu roziniu padovanotu per sunaus krikstynas  wub.gif  wub.gif  blush2.gif 
Superiniai  wub.gif

Pritariu labai grazu. Cia kokia SM auksaranke daro juos?
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 05 18, 16:57)
]

Kaip as noreciau kad kas tokiu roziniu padovanotu per sunaus krikstynas  wub.gif  wub.gif  blush2.gif 
Superiniai  wub.gif

O as vis delto manau,kad tokia dovana geriau butu pirmos komunijos proga smile.gif per anksti leliukus uzkrauti kryziais,juk stoves dar daugiau kaip 10 metu,tai bus nebe grazus ir nemadingi blush2.gif
Nors kaip daiktas,tai labai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 05 19, 02:28)
O as vis delto manau,kad tokia dovana geriau butu pirmos komunijos proga  smile.gif per anksti leliukus uzkrauti kryziais,juk stoves dar daugiau kaip 10 metu,tai bus nebe grazus ir nemadingi  blush2.gif
Nors kaip daiktas,tai labai grazus 4u.gif

Aš irgi už praktiškesnes dovanas smile.gif
Mano vyrukas gavo dviratuką nuo krikšto tėvelių, dabar turi kuo važinėtis ir tėveliams nebereikėjo sukti galvos dėl transporto priemonės pirkimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 05 19, 10:44)
Aš irgi už praktiškesnes dovanas smile.gif
Mano vyrukas gavo dviratuką nuo krikšto tėvelių, dabar turi kuo važinėtis ir tėveliams nebereikėjo sukti galvos dėl transporto priemonės pirkimo smile.gif


Mūsų krikštatėviai padovanojo auksinį kryželį su inicialais ir gimimo data wub.gif Kai jau paaugs, pirksim grandinėlę.
Pati irgi galvojau apie kryželį, bet krikštatėviai gal išgirdo apie ką mąstau ax.gif (nieko jiems nesakiau, patys sugalvojo). Tiesa, krikšto mama jauna, jai čia pirmas krikštasūnis, tai palengvinau darbą- įmečiau nuorodą iš SM Kas ir kaip biggrin.gif . Pasiskaitė, sakė, kad labai padėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 05 19, 10:26)
sveikutės,
na  ir aš jau pajudėjau, kvietimukus pasidariau, tokius paprastučius, lieka tik išdalinti, bažnytėlę užsisakiau, muziantas užsakytas, salė irgi...būsimos profesijos korteles jau susimaketavau, lieka tik atsispausdinti... saldainių popierėlius pasidariau....na dabar kibsiu prie laikraštuko... doh.gif jaučiu suvargsiu kol pasidarysiu, bet malonus vargelis bus nieko baisaus. smile.gif


Jetau, jus cia kaip ruosiates tom krikstynom, net su muzikaintais??? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @milla@: 19 gegužės 2010 - 10:45
man tokios ispustos sventes ne prie sirdies.... gi mazuliukai pavargs, mamyte irgi. bus dideles islaidos, o poilsio nulis... unsure.gif schmoll.gif manau geriau kukliai atsvesti...
Atsakyti
man tokių kvailų klausimų kilo dėl balionų.


Prisipūsiu namuose (heliu), ar nieko kunigas nesakys jei eisim su balionais į bažnyčia? g.gif (išdalinsiu svečiams, kad laikytų)

ir dar... kaip juos visus nusivežti iki bažnyčios laugh.gif g.gif bijau, kad į mašiną netilps laugh.gif
kaip jus darysit/darėt? g.gif

ir dar kada tuos balionus leisti į dangų? g.gif doh.gif blush2.gif išėjus iš bažnyčios? g.gif
ar galima ir vėliau ? ar čia jau kaip kieno fantazija išneša? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
ruosiuosi vaiko krikstynoms ir noreciau padaryti saldainius su vaiko nuotraukyte, bet beskaitydama sita foruma kazkaip nelabai as supratau is kur jus imat tuos sablonus, kad jums belieka ikelti tik vaiko nuotraukyte. Gal kas nors man pades

Labai jums aciu uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 05 19, 14:36)
man tokių kvailų klausimų kilo dėl balionų.
Prisipūsiu namuose (heliu),  ar nieko kunigas nesakys jei eisim su balionais į bažnyčia?  g.gif  (išdalinsiu svečiams, kad laikytų)

ir dar... kaip juos visus nusivežti iki bažnyčios laugh.gif  g.gif bijau, kad į mašiną netilps  laugh.gif
kaip jus darysit/darėt?  g.gif

ir dar kada tuos balionus leisti į dangų?  g.gif  doh.gif  blush2.gif  išėjus iš bažnyčios?  g.gif
ar galima ir vėliau ? ar čia jau kaip kieno fantazija išneša?  g.gif


Aš kiek esu ėjus su balionais - kunigai nieko nesakė biggrin.gif O kiek jų planuoji vežt? Mes vežėm gale 20 balionų, tai tilpo. Mašina sedanas. Bet vyras pyko, kad veidrodėlį vidurinį užstoja biggrin.gif Na bet žodžiu tilpom wink.gif O balionus leidom visada išėję iš bažnyčios, bet gali daryti taip kaip tau fantazija rodo wink.gif

QUOTE(merrgicka @ 2010 05 19, 15:17)
na juk kaip kas nori taip tas ruosiasi.. zinoma svarbiausia mazuliuko nenuvargint


drinks_cheers.gif 100 proc. sutinku. Kokį kas nori tokį balių kelia... Kiekvienam pagal poreikius ir galimybes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(atsringa @ 2010 05 19, 00:44)
Siulau sudalyvaut misiose. To uzteks, apsidairysit aplinkoj, paklausyt kaip kunigas sneka..
Keistai atrodo jei parasyciau data jus ateitumet paziuret  biggrin.gif 
Pritariu labai grazu. Cia kokia SM auksaranke daro juos?


Cia daro tokius http://www.supermama...?...7040&st=180

Niu as likau suzaveta .. O kad ir gules iki 10 metu nematau bedos .. g.gif
Bet tai kiekvienam savo ..
Atsakyti
klausimas ne i tema, gal aptaret, bet nemaciau kazkaip. as netycia isgirdau, kad krikstamote negali but nestuke.gif Jus esat apie tai ka nors girdeje?????
Atsakyti