Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(daivulka78 @ 2010 05 16, 19:11)
Aha, pritariu, bet... ne visos kepėjos apsiima iškepti nedidelį. Kur aš užsisakiau, tai kepa tortus nuo dviejų kg. mažesnių- ne schmoll.gif  Žmogų irgi reikia suprasti: iš to duoną valgo, jam uždirbti irgi reikia. Mūsų bus apie 3-4 kg, bet kadangi bus krikštijami du vaikučiai, tai čia krikštamočių bendras, tai man lyg kaip tik.
Ai, Vilniuje nebuvo tų medalionų, tai vakar Kaune Akropolyje buvo vienadienė akcija viskam: nupirkau vaikišką Bibliją su nuolaida, tokį medalioną apvalų: atsidaro, vidury galima dvi nuotraukutes įdėti ir grandinėlę. Tai dovana man kainavo truputi virš 100 lt.  thumbup.gif  Pigiau jau kažin ką būčiau radus. Ir tikrai kaunietės kurios ieško tokių kaip medalionai Akropoly yra, kaina sidabrinių kažkur nuo 50 lt, kai kurie pigesni, auksinių laaabai gražių yra, bet kaina blink.gif  doh.gif  nu ką norėt:250 lt ir medalionas tavo. Brangu žiauriai, bet kas gali sau leisti g.gif  Ypač mergaitėm didelis pasirinkimas. Dar buvo vaikiški tokie: plokšti žvėriukai, berniukai, mergaitės, drugeliai, nykštukai... Irgi gražu savotiškai, ypač jei nesinori pirkti kryželio ar angeliuko.

o tai medalionai butinai vaikiski turi buti?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 16, 18:57)
o tai medalionai butinai vaikiski turi buti?

Neeee, aš taip ir nesakiau, tik pasakiau ką mačiau biggrin.gif Mes pirkom tokį paprastą, apvalus, galės nešioti ir paaugęs, nes sakykim angeliukų buvo, bet nutarėm gal užaugusiam bus ne į temą, o norėjom tokio, kad galėtų ir nešioti. Tai ir nupirkom tokį neutralų. O tiks patiks, kas ten žino. Po kelių metų pasikeis mados, vaiko norai. Tačiau tėveliai norėjo būtent Biblijos ar kryželio, nu kažko panašaus. Kryželių ir gražių yra, bet man nu nelabai. Iš viso pati nemėgstu nešioti kryžiuko ant kaklo.
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 05 16, 17:56)
Del torto ..
Na kam reikia jo didelio  g.gif  ?
Negi visi valgys torta ..  smile.gif  Man atrodo kad simbolinis turetu buti..
Isimtis tos sventes kuriose bus daug vaikuciu  wub.gif 
Cia mano nuomone .


Nu kaip... mūsų šeimoj tortas šventei būtinas smile.gif jei jo nebūtų, kaip ir nebūtų suprastas toks bajeris, nes dauguma tikrai paskanauja tortuko, o ir smaližių nemažai (tame tarpe ir aš blush2.gif ). Juo labiau, kad tik prieš dieną pirmasis gimtadienis buvo.Aišku, kad kiekvienas geriausiai žino savo šeimos, draugų, savo tradicijas, taip ir daro. Pvz. aš pati savo šventėms labai retai darau visokias atrakcijas, žaidimukus ir pan. Nors pati ir renginius vedu, ir t.t., bet didesnį dėmesį skiriu kitiems dalykams, kitur dedu akcentus smile.gif
O tortukas pas maus kaip ir žvėrienos kepsniukai, šašlykiukai. Ko gero būtų nustebusių, jei valgytume pirktinį šašlyką cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridastar: 16 gegužės 2010 - 19:41
Man iškilo problema, kaip suderinti dvi šventes: vestuves ir krikštynas. Nenoriu užgožti jaunųjų švenjtės, bet noriu mažyliui taip pat kažką įdomaus sugalvoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 17, 09:20)
Man iškilo problema, kaip suderinti dvi šventes: vestuves ir krikštynas. Nenoriu užgožti jaunųjų švenjtės, bet noriu mažyliui taip pat kažką įdomaus sugalvoti...  doh.gif

O kodel tau vienai del visko rupintis?gal ir liudininkai jus busit?Tiesiog manau per daug svenciu vienu metu,ypac vaikams ir ceremonijas visas iskesti....na cia mano nuomone. blush2.gif
Atsakyti
viską apsiimu daryti, nes įtariu, kad niekas kitas nepadarys. o mano broliuko vestuvės norėčiau, kad būtų gražios. Savo vaiką krikštysiu savaitę vėliau, tad tą pačią dieną bus brolio vestuvės ir jo mažiuko krikštynos. Mes krikštatėviai, liudininkais nekvietė būti, bet man rodos, niekas jam nieko panašaus nepadarys.... g.gif
Atsakyti
Vakar Klausiau Rumsiskese kiek kainuotu su arkliuku kad pavezintu tai 50lt Ir ten galima pabuti tuose kaimo kiemukose Kadangi mums netoli Vaziuosim turetu buti super thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, krikstynu planuotojos 4u.gif

QUOTE(atsringa @ 2010 05 15, 11:48)
Del baznytines kriksto ceremonijos susitarem salia namu esancioje baznycioje. Nezinojau, kad salia namu turime tokia faina baznytele.. uzteko nueit vienakart i misias ir pajaust visa atmosfera, isklausyt kunigo pamokslus, ir supratau kad tikrai noriu cia krikstyti dukryte! Kalbu apie Kaune esancia http://www_matulaicioparapija_lt/ Pati baznycia dar statoma, visos apeigos vyksta koplycioje.. Nieko ypatingo, bet joje yra kazkas tokio, kad i ja nueisiu ne viena kart dar ne tik per krikstynas..

as anadien taip pat masciau apie sita baznycia,bet tiesa sakant neteko pabuvot joje,tai pagalvojau,kad nelabai mane ten traukia. Gal reiks uzsukt ir apsidairyt. Kada jusu krikstynos? As noreciau pries krikstijant savo vaika toj ebaznycioje paziuret kaip mazdaug vyksta viskas

mergaites, gal butu galima gauti prisijungimo duomenis i az kur sukeliate visas geras idejas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Gal kas žinote kiek kainuoja Krikštynos Rumšiškėse šiemet? smile.gif
Atsakyti
Ar balandžius kas nors leisit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2010 05 18, 08:40)
Ar balandžius kas nors leisit?  bigsmile.gif

As kol kas planuoju blush2.gif

SOS!!!!!!!!
Kokiom kainom atsispausdinote laikrastukus? As kreipiausi i kelias, tai vienoje pasiule uz 1,75 Lt lapas, kitoje 1,19 Lt. O man reikia 40 psl, ir 50 vnt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aurorytte @ 2010 05 18, 10:10)
As kol kas planuoju  blush2.gif

SOS!!!!!!!!
Kokiom kainom atsispausdinote laikrastukus? As kreipiausi i kelias, tai vienoje pasiule uz 1,75 Lt  lapas, kitoje 1,19 Lt. O man reikia 40 psl, ir 50 vnt  doh.gif

patarciau nusipirkti dazu ir popierius ir savu spausdintuvu. kiek skaiciau, merginoms labiau apsimokejo unsure.gif
Atsakyti