Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

O kur vilnietes vaziuoja fotografuotis? ax.gif Belmonte nemazai krikstynu maciau savaitgali. Grazu ten, bet ir taip pilna foto is ten turim biggrin.gif

Gal kas zinot, kur rasti pirkti/nuomotis palapine? Nenoriu, kad net linojant nebutume lauke, tai sakom, reik apsisaugot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 05 14, 08:53)
O kur vilnietes vaziuoja fotografuotis?  ax.gif Belmonte nemazai krikstynu maciau savaitgali. Grazu ten, bet ir taip pilna foto is ten turim  biggrin.gif

Gal kas zinot, kur rasti pirkti/nuomotis palapine? Nenoriu, kad net linojant nebutume lauke, tai sakom, reik apsisaugot  cool.gif


lyg rase cia kazkas, kad palapiniu jei pirkti yra senukuose ir atrodo jei neklystu jyske
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 05 14, 09:53)
O kur vilnietes vaziuoja fotografuotis? 


radau temas apie tai bigsmile.gif

ČIA VILNIUJE

ČIA KAUNE

ČIA KLAIPĖDOJE




Atsakyti
Aš galvoju apie tortą. Būsiu ir mama, ir krikštamotė, tad man kyla didžiulė dilema: kaip krikštamotei didelį tortą užsakyti, ar mažiuką simbolišką... unsure.gif Ką jūs galvojat?
Atsakyti
QUOTE(Pecadora @ 2010 05 14, 15:45)
O aš nesupratau kaip ir mama ir krikštamotė g.gif

Jei neklystu,tai krikstys savo vaikuti,brolio vaikuti mirksiukas.gif
Atsakyti
As per vestuves buvau viska uzsikrovus ant savo galvos, tai pasimokiau, dabar kiek imanoma darbus deleguoju kitiems.. Pavyzdziui, brolis rupinsis balionais, kriksto mamyte zaidimu gamtoje, laikrastuku, dukrytes rubeliais, drauge ir mama pades prie uzkandziu ruosimo ir pan.

Zadu uzsisakyti helio baliona 5 L su reikiamais priedais 175 lt (be paciu balionu, virveliu), uztenka 80-100 vnt, iranga menesiui... Man reikia tik ~30 balionu.. Skaiciavau skaiciavau, tai kaina perkant pripustus 30 vnt. 140-210, turiu pasiulyma uz 140lt su pristatymu, nelabai gal ir apsimoka taupyt tuos keliasdesimt litu atsizvelgiant i kainos/kiekio santyki.. Taigi galvoju po sventes gal pasiulysiu balionu SM'e (ziurint kaip seksis ten mums ju prisipust) arba panaudosiu per dukrytes gimtadieni, kuris bus kelios savaites po krikstynu..

Del baznytines kriksto ceremonijos susitarem salia namu esancioje baznycioje. Nezinojau, kad salia namu turime tokia faina baznytele.. uzteko nueit vienakart i misias ir pajaust visa atmosfera, isklausyt kunigo pamokslus, ir supratau kad tikrai noriu cia krikstyti dukryte! Kalbu apie Kaune esancia http://www_matulaicioparapija_lt/ Pati baznycia dar statoma, visos apeigos vyksta koplycioje.. Nieko ypatingo, bet joje yra kazkas tokio, kad i ja nueisiu ne viena kart dar ne tik per krikstynas..

Gamta - salia esantis grazus Kalnieciu parkas - zaluma, medziai, tvenkinukas, antytes, balandziai, pievos biggrin.gif Arba pagal situacija gal kazkur pavaziuosime (pvz. Kauno mariu) Ko daugiau noreti - tik grazaus oro biggrin.gif

Aciu, mamytems, pasidalinusioms idejomis 4u.gif perskaicius SM krikstynu tema mano mazes krikstynos bus tokios, kokiu musu artimuju tarpe dar nebuvo.. Nieko ypatingo, bet nebus taip kaip iprasta - ceremonija baznycioje ir paprastas balius..

Is mano puses organizuoju tai:
Baznycioje bus kvieciami dalyvauti visi;
Balionu paleidimas parke;
Iskyla;
Fotografas;
Sventes metu - padekos krikstateviams (isakymai, dovana), seneliams (dovanos: seneliam - Neregeta Lietuva knyga (akcija atrakcija 59Lt tik kainavo) su mintim, kad nepritruktu ideju kur anuke nusivesti, seneliam tikrai patiks, mociutems - po sauksta ir medaus stiklainiuka, kosems ir pyragams maisyti);
profesijos spejimas;
pazadu krikstukei pasirasymas;
pasirasymas remelyje, kuriama po krikstynu bus iklijuota krikstynu foto, o aplink dalyvavusiu parasai;
O toliau kaip priklauso saslyko kepimas ir sokiai pokiai biggrin.gif

Daug prirasiau, naudingos info gal nedaug, daug skolintu minciu mazai originalumo, bet musu tarpe tokiu dalyku nera buve blush2.gif ..

Svarbiausia gera nuotaika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 05 14, 21:16)
Jei neklystu,tai krikstys savo vaikuti,brolio vaikuti  mirksiukas.gif

Tada reiktų derint ir su kitais tėveliais, bet gal geriau du tortai, na kiekvienam atskirai.....
Atsakyti
lotuliukas.gif Kažkoks nesusipratimas kilo iš tos frazės „ir mama, ir krikštamotė“ lotuliukas.gif Krikštysiu savo mažylį ir brolio mažylį. Tik apsikeisim vaidmenimis 4u.gif Gi savo vaikui krikštamotė nebūsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes visai neber laiko cia uzsukti doh.gif na ka buvom vakar pas kunigeli susitarem del medelio leis sodinti tik po tevo dienos reiks nuvaziuoti ir pas ji issirinkti kad kiti nepaimtu biggrin.gif paaukojiome baznyciai pinigu tai kaip is kunigo snekos supratome kad uz ta musu "auka" bus baznycia papuosta smile.gif tai tiek kol kas pas mane fronte mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
na, mes jau po krikštynų smile.gif
Viskuom esu labai patenkinta, nors jokių nei žaidimų, nei nieko nebuvo smile.gif
Mus pasitiko fotografas, tai laukiu ryt poryt nuotraukyčių ir albumėlio smile.gif
Mūsų Šv. Hubertukas buvo labai gražutis wub.gif Pati negalėjau atsigrožėti (kaip ir pridera mamytei...) Tai foto padarė nemažai, paskui jhuvažiavom prie pilies, bet kadangi buvo dar viena bendraa,žė, o sūniukui ir pietučių metas, ir valgyt, nu žodžiu-greituoju būdu pasifotkinom ir važiavom į užsakytą vietą.
Papuošiau vėlevėlėm, pakabinau skelbimuką, buvo mėlyna/balta/melsva, krikštynų gėlė buvo balta rožė. Dovanėlė krikštatėviams- angeliukas, visiems svečiams- krykštykas (po vieną šeimai ir atskirai dar krikštatėviams). Vienkartinia indai. Tortas krikštatėvių. Mūsų- užsakytas maistas+ šerniuko šašlykiukas smile.gif

Viskas vyko taip, kaip ir norėjau- visi galėjo būt atsipalaidavę, ilsėtis gamtoje, kas pažvejot sumąstė, kas gamta držėjosi, kas vaikštinėjo, užkandžiavo, šašlykiuką kepė.
jaunimas pasikūrė pirtelę ir pasiliko naktavoti, linksmai jie ten pašventė smile.gif

jaučiamės labai fainiai wub.gif Tikiuos svečiai taip pat.

Išskyrus buvo vienas nemalonumas- UODAI. Jų šiemet nežmoniškai daug sad.gif Bet tai tik tiek smile.gif

Nežinau kiek krikštatėviai davė kunigėliui...
Atsakyti
Del torto ..
Na kam reikia jo didelio g.gif ?
Negi visi valgys torta .. smile.gif Man atrodo kad simbolinis turetu buti..
Isimtis tos sventes kuriose bus daug vaikuciu wub.gif
Cia mano nuomone .
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 05 16, 15:56)
Del torto ..
Na kam reikia jo didelio  g.gif  ?
Negi visi valgys torta ..  smile.gif  Man atrodo kad simbolinis turetu buti..
Isimtis tos sventes kuriose bus daug vaikuciu  wub.gif 
Cia mano nuomone .

Aha, pritariu, bet... ne visos kepėjos apsiima iškepti nedidelį. Kur aš užsisakiau, tai kepa tortus nuo dviejų kg. mažesnių- ne schmoll.gif Žmogų irgi reikia suprasti: iš to duoną valgo, jam uždirbti irgi reikia. Mūsų bus apie 3-4 kg, bet kadangi bus krikštijami du vaikučiai, tai čia krikštamočių bendras, tai man lyg kaip tik.
Ai, Vilniuje nebuvo tų medalionų, tai vakar Kaune Akropolyje buvo vienadienė akcija viskam: nupirkau vaikišką Bibliją su nuolaida, tokį medalioną apvalų: atsidaro, vidury galima dvi nuotraukutes įdėti ir grandinėlę. Tai dovana man kainavo truputi virš 100 lt. thumbup.gif Pigiau jau kažin ką būčiau radus. Ir tikrai kaunietės kurios ieško tokių kaip medalionai Akropoly yra, kaina sidabrinių kažkur nuo 50 lt, kai kurie pigesni, auksinių laaabai gražių yra, bet kaina blink.gif doh.gif nu ką norėt:250 lt ir medalionas tavo. Brangu žiauriai, bet kas gali sau leisti g.gif Ypač mergaitėm didelis pasirinkimas. Dar buvo vaikiški tokie: plokšti žvėriukai, berniukai, mergaitės, drugeliai, nykštukai... Irgi gražu savotiškai, ypač jei nesinori pirkti kryželio ar angeliuko.
Atsakyti