Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

Sveikos dar karteli. Didziausias jums visoms ACIU uz palaikymo balionelius. Pasipasakojau ne del gailescio, o del to, kaip viskas gali atsitikt.
Pries pat krikstynas buvau i vokeli idejus 100Lt, uzklijavau. O jau pacioj cerkvej man dasilo, gal paklaust, kiek reikes. Paklausiau moteriskes, kuri parduoda zvakes. tai ji paziurejo sarasa ir pasake, kad krikstynos - nuo 200Lt. Pasimeciau, nes nieks is ten buvusiu neturejo. Tai brolis atveze. Buvo minciu neplesyt voko ir palikt tiek, kiek idejau. Bet sazine neleido.
Atsaukt ceremonijos irgi negalejau. derinau su kriksto mama, nes ji gyvena ne Lietuvoj. Atskrido specialiai. Be to jau buvo atvaziave giminaiciai su mazais vaikiukais. Tai irgi butu nesazininga.
O cerkvese irgi buna skirtingai: pries tris men as krikstijau sunena, bet kitam mieste. Tai jam tik plaukucius sudrekino, o ceremonija vyko apie 15min. Ir stavke buvo daug mazesne. Musu miestelyje tokiu uzsakomu svenciu labai mazai, tai ir lupa pinigus is tu poros zmoniu, kurie uzsako viena karta per 5 metus g.gif
Bet dar gerai, kad leido tevams laikyt vaika (nes siaip laiko tik krikstateviai), jis gi toks rankinukas, kitu nepripazista. Dar nusrebino toks dalykas, kai ji nardino, jis taip ziauriai apsiverke, kad visi snargliukai issivale, iki bambos kabojo (realiai).Tai prie stalo visi snekejo, kad vaikas prisieme visu nuodemes ir dar pasigyde. tik jau kita diena paaiskejo, kad ne viskas taip grazu.
O kai pasveiksim, aprengsiu vaika kostiumu ir eisim daryt fotosesija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 05 12, 02:03)
Tai kad nezinau kaip ji padaryt ir koks popierius tiktu doh.gif  noreciau pati padaryt, kad paskui tureciau kuo pasigirt biggrin.gif 

Aš spausdinau ant paprasto popieriaus, atrodė neprastai. Mūsų albume yra saldainių šablonėlių, reikia tik vardelį pakeisti smile.gif
Dėl medelio, manau eglė prie namų labai tinka, mes po kiekvienų Kalėdų vežame pas tėvus sodinti, tiesa, dabar jau už tvoros, nes vietos nebėra biggrin.gif

QUOTE(vikulia 84 @ 2010 05 12, 14:38)
O kai pasveiksim, aprengsiu vaika kostiumu ir eisim daryt fotosesija  rolleyes.gif

Lauksim modeliuko foto, sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 05 12, 15:11)
Aš spausdinau ant paprasto popieriaus, atrodė neprastai. Mūsų albume yra saldainių šablonėlių, reikia tik vardelį pakeisti smile.gif
Dėl medelio, manau eglė prie namų labai tinka, mes po kiekvienų Kalėdų vežame pas tėvus sodinti, tiesa, dabar jau už tvoros, nes vietos nebėra  biggrin.gif
Lauksim modeliuko foto, sveikit  4u.gif

Aciu. Va, kas liecia kostiumelius: geriau pirkti paprastucius drabuzelius, kurie butu patogus, minksti ir silti. Geriausia kokius lininius. Mums kriksto mama labai uzsimane nupirkt kostiumeli. Sako, net isimylejo viena modeli. Aisku, jis grazus, bet sudetis - 100% poliesteris. Po maudyniu netinka, nes vaikas negreit susyla. Del ko pas pravoslavus pataria krikstynom pirkt ilgus marskinius iki pedu, nes po maudyniu kuri laika reikia but su atidengtom kojytem (popas turi patept sventu aliejum kojytes, rankytes, kakta, uz ausyciu ir dar neprisimenu, kur).
O musu kostiumelis tiktu kokiam gimtadieniui, kuris ne uz kalnu. Bet, deja, bus jau mazokas. Pirkom is Ebay, ten kazkokios pamazintos ismeros. cool.gif

Papildyta:
P. S. dabar nesistebiu, kad mums leido fotografuot, filmuot. Uz tokia suma galejo mums ir kostiumeli padovanot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 05 12, 12:34)
P. S. dabar nesistebiu, kad mums leido fotografuot, filmuot. Uz tokia suma galejo mums ir kostiumeli padovanot  blush2.gif

O tai siaip neleidzia fotkint????Bet virsune,jei yra stafkes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 05 12, 16:28)
O tai siaip neleidzia fotkint????Bet virsune,jei yra stafkes  doh.gif


Kiek girdejau, tai ne visur leidzia. Man paciai tos stavkes kazkaip nezmoniskai atrodo. Siaip cia kunigu/popu pareiga atlikt savo sventasias pareigas.
Atsakyti
nu niekaip neapsisprendžiu ar daryti korteles, žaidimui Pasižadu, ar duoti traukti daiktus ir su tuo daiktu svečias turi sugalvoti pasižadėjimą...
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 05 12, 23:25)
nu niekaip neapsisprendžiu ar daryti korteles, žaidimui Pasižadu, ar duoti traukti daiktus ir su tuo daiktu svečias turi sugalvoti pasižadėjimą...


neįsiskaičiau į tavo postą, bet daiktai tai jau papildomos išlaidos 4u.gif

o čia netrinsiu ką parašiau dėl kortelių ax.gif
mano nuomonė tokia, kad kuo mažiau svečiui galvoti, jie nori gali patikrinti, pasidaryk du vieną galvoti pačiam ar kitą paruoštą ir tegul renkasi svečias, duodu 99 proc , kad niekas neims kur reiks sugalvot, dažniausiai visi tingi galvoti, arba būna labai neoriginalūs, atsimenu kiek kankinosi kol sumąstė profesiją doh.gif lotuliukas.gif , o jei dar pažadus būtų reikėję galvoti , aš tai stengiausi viską daryti taip,kad svečiui kuo mažiau darbo, viskas buvo sugalvota tada smagiai juokiamės prie stalo, nes kaip tyčia visi ištraukė tai kas jiems tiktų labiausiai, pvz "švogeris" mūsų artimoj giminėj tik vienas vienintelis žvejoja, ir jam būtent papuolė pasižadėjimas nusivesti vaiką į žvejybą biggrin.gif , ai dar buvo pasikeitimų lotuliukas.gif , kas ką geriau padarytų, labai smagiai be didelių įsipreigojimų leidom vakarą 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,na va man krisktynos jau uz dvieju savaiciu,busim krikto teveliais.tai va baiginejuosi viska.Tai tik viska dar i vietas susidelio,as dariau daug su foto,na uzsakinejau,nemazai kainavo bet bus visam gyvenimui,sampanas,saldainiai,kalendoriukai,zurnalas 36 psl panasiai kaip ''zmones'' biggrin.gif nes nezinau kaip jumscia paeiliui,bet sakysiu,ka prisiminsiu,bus du stiklainai i viena desime profesijos korteles,ir ji uzvakuosiu kriktynu metu,ji bus galime atidarineti puskutiniu mokyklos metu rugsejo pirmaja,o kita desim pasizadejimu ir palinkejimu korteles,ir kaip ja isivaizduoja,kai jai bus 21-neri(pasizadejimus maniskiai truaks daiktus ir tures sugalvoti,o juos uzrasys ant korteliu dar)viska uzvakuosiu i stiklaini,kuris bus atidaromas 21-ojo gimtadienio proga,dar ir brendzio butelis bus.seneliams nupirkau lazdeles ir bus po konjako maza buteliuka(pavadinau medutes mikstura,gerti po sauksta is ryto,ir sudetis,meiles kantrybe ir t.t.)o mociutems pasiuvau ziurestus,ant kuriu viena mociute pasizada kepti pyrasgus,o kita virti kosytes,ir dar po degtuku dezute(su fot padare,vadinai ''medutes liepsnele'',tevam dovanu sampanas ir saldainiai su jos foto.bus viktorina su juokingais prizais.dar zaidimu pririnkau.tai vis dar darau.nzn ka da baigsiu.gale pabandysiu viska nufotkinti ir sudeti i albumeli biggrin.gif
Atsakyti
Erika, superinė krikštomamytė būsite. thumbup.gif
Mano fronte tai tylu ramu viskas. Rošiuos tik aš ir daugiau visiškai niekas. Na niekas, tai aš turiu omeny krikštomamą. Šiaip žinau, kad ji kaip ir aš dėl darbo, laiko turi minim, bet.... norėtusi nors kiek iniciatyvos... dėja...
Na svarbiausiai, kad kaip žmones mūsų krikštatėviai superiniai. Labai jau myli mažių mūsų wub.gif
Va kitą mėnesį važiuosiu mažiui kostiumą pirkti, menių į sodybą derinti. O krikštomamai reikia pranešti, kad nupirktų žvakę ir skraistę (nors kunigas leido patiems rinktis, reikia ar nereikia skraistės).
MB ir mano rubai paruošti. Užsakysim šį savaitgalį maikutes krkštotėvams. Pas drauge iš katalogo išsirinksime modeliukus. Norisi kokius gražius maikučių modeliukus. Ir pasižadėjimus jau padariau, belieka atspausdinti.
Atsakyti
laba ryta
Erika nu super thumbup.gif
o paska viska uzsakinejai jei ne paslaptis ax.gif jei cia nenori tai gali i az parasyt 4u.gif
as tai apsiemiau pati laikrasti daryt doh.gif ten sudejau ir echoskopu foto ir nestumo fotosesijos 4u.gif is pradziu galvojau laikrasti uzsakineti,bet gerai pagalvojau ir nusprendziau kad pati geriau padarysiu,juk yra visokiu dalykeliu,smulkmeneliu kurias noreciau i ji sudeti wub.gif

del saldainiu tai jus ant paprasto popieriaus juos lankstot? reik paklaust gal spaustuvej ant saldaininio atspaustu g.gif idomu kiek kainuotu g.gif mes etiketes ant buteliu darem per vestuves,tai kai kurios kazkaip suslapo ir issiliejo doh.gif ar beklijuojant ar beatidarinejant g.gif

o kaip reiktu padaryt kalendoriu per rekomenduota photoscape programa?
Papildyta:
QUOTE(leogirl @ 2010 05 13, 08:12)
Erika, superinė krikštomamytė būsite.  thumbup.gif
Mano fronte tai tylu ramu viskas. Rošiuos tik  aš ir daugiau visiškai niekas. Na niekas, tai aš turiu omeny krikštomamą. Šiaip žinau, kad ji kaip ir aš dėl darbo, laiko turi minim, bet.... norėtusi nors kiek iniciatyvos... dėja...
Na svarbiausiai, kad kaip žmones mūsų krikštatėviai superiniai. Labai jau myli mažių mūsų  wub.gif
Va kitą mėnesį važiuosiu mažiui kostiumą pirkti, menių į sodybą derinti. O krikštomamai reikia pranešti, kad nupirktų žvakę ir skraistę (nors kunigas leido patiems rinktis, reikia ar nereikia skraistės).
MB ir mano rubai paruošti. Užsakysim šį savaitgalį maikutes krkštotėvams. Pas drauge iš katalogo išsirinksime modeliukus. Norisi kokius gražius maikučių modeliukus. Ir pasižadėjimus jau padariau, belieka atspausdinti.

mano krikstomama tai irgi galvoja kad i krikstynas uztenka ateiti biggrin.gif doh.gif mano vaiko kriksto mama bus mano sesuo, kriksto tevas tai isvaziaves dabar mirksiukas.gif as noriu savo vaikui grazios sventes tai kiek galiu ir ka galiu pati organizuosiu ir darysiu 4u.gif

o kokias maikutes uzsakinesit?

Beje gal kas zinot kur Klaipedoj krikstynu rubeliu graziu yra?
Atsakyti
[quote=Be_penkiu_pavasaris,2010 05 13, 07:28]
laba ryta
Erika nu super thumbup.gif
o paska viska uzsakinejai jei ne paslaptis ax.gif jei cia nenori tai gali i az parasyt 4u.gif
as tai apsiemiau pati laikrasti daryt doh.gif ten sudejau ir echoskopu foto ir nestumo fotosesijos 4u.gif is pradziu galvojau laikrasti uzsakineti,bet gerai pagalvojau ir nusprendziau kad pati geriau padarysiu,juk yra visokiu dalykeliu,smulkmeneliu kurias noreciau i ji sudeti wub.gif

del saldainiu tai jus ant paprasto popieriaus juos lankstot? reik paklaust gal spaustuvej ant saldaininio atspaustu g.gif idomu kiek kainuotu g.gif mes etiketes ant buteliu darem per vestuves,tai kai kurios kazkaip suslapo ir issiliejo doh.gif ar beklijuojant ar beatidarinejant g.gif


kazkuri jau buvo kazkada rasiusi,kad geriau su lazeriniu spaudint tada neissilies, o daugiau ant ko spausdint tai nezinau g.gif mane tas irgi domina,nes dar neatspausdinta nieks...
Atsakyti
QUOTE(erika0518 @ 2010 05 13, 01:17)
gale pabandysiu viska nufotkinti ir sudeti i albumeli biggrin.gif

Labai įdomu viską pamatyt rolleyes.gif
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 05 13, 09:28)
mes etiketes ant buteliu darem per vestuves,tai kai kurios kazkaip suslapo ir issiliejo doh.gif ar beklijuojant ar beatidarinejant g.gif

Reikėjo spausdint lazeriniu spausdintuvu, tik dabar sužinojau, kad spausdinant lazeriniu kokybė būna prastesnė, nei rašaliniu, todėl spausdinant nuotraukas reikia labai žiūrėti, kad ji būtų kuo didesnės rezoliucijos. Be to, spausdinimas lazeriniu printeriu kainuoja brangiau, t. y. lapas ~2Lt, todėl geriau išnaudoti visą lapo plotą smile.gif
Atsakyti