Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

mes irgi krikstysim liepos 17d.pakutuvenuose vienuolyno baznycioje.
jau daug maz esu susiplanavusi kaip ir ka darysim.tik va problema neapsisprendziu ka dovanoti mociutem? g.gif
Atsakyti
as truputi nesupratau, apsvieskit mane blink.gif privalomas baznyciai mokestis tiek buvo? blink.gif blink.gif tikiuosi katalikai tiek neplesia blink.gif o kaip cia ta vaika vargsa nardino, tikiuosi, kad mano nenardins.... blink.gif
mociutem galvoju medinius saukstus, issiuvinetas prijuostes. vat
o prosenelems zadu padovanoti kalendoriu su vaiko nuotraukytem. kas menesi vis kitas veidelis thumbup.gif
sau vakar suknele nusipirkau thumbup.gif man ji taip patiko, kad nedvejodama nusipirkau, tokios ir ieskojau: paprasta ir kartu puosni. ja galima bus deveti ir seip... wub.gif uzsakiau ranksluostukus krikstateviams ir dovanu dezute savo ir kriksto vaikui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 05 11, 01:23)
Sveikos, mamytes. Na, sestadieni ivyko musu krikstynos. daug buvo smagiu akimirku, bet, deja, buvo ir blogu.



Te 4u.gif laikykitės, sveikatytės mažajam 4u.gif Koks nesupratingumas doh.gif


O aš nedarau niekam jokių dovanėlių schmoll.gif Krikšatėviams nupirkau po mažą angelėlį- kad neužmirštų niekad kieno jie dabar angelai sargai ir tt mirksiukas.gif

jau viskas suplanuota, lauksiu laikraštukų parskrendant į mano kiemą, juos susuksiu cilindru, perrišiu žydra juostele ir uždėsiu melsvą drugelį smile.gif taigi visi gaus dovaną- laikraųštuką spalvotą.
Seneliams ir kitiems dovanų buvau padarius kalėdoms sūniuko kalendorių smile.gif
Atsakyti
stai kokia suknele nusipirkau krikstynom blush2.gif mokejau 15 euru ax.gif user posted image
Atsakyti
as noreciau kazko balto gal lininio kaip ir maziaus rubeliai bus g.gif tik nelabai randu, tiesa sakant visai nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 11, 11:25)
as truputi nesupratau, apsvieskit mane  blink.gif privalomas baznyciai mokestis tiek buvo? blink.gif  blink.gif tikiuosi katalikai tiek neplesia blink.gif o kaip cia ta vaika vargsa nardino, tikiuosi, kad mano nenardins.... blink.gif
mociutem galvoju medinius saukstus, issiuvinetas prijuostes. vat
o prosenelems zadu padovanoti kalendoriu su vaiko nuotraukytem. kas menesi vis kitas veidelis thumbup.gif
sau vakar suknele nusipirkau  thumbup.gif man ji taip patiko, kad nedvejodama nusipirkau, tokios ir ieskojau: paprasta ir kartu puosni. ja galima bus deveti ir seip... wub.gif uzsakiau ranksluostukus krikstateviams ir dovanu dezute savo ir kriksto vaikui tongue.gif



kiek duosi, tiek užteks, juk aukoji, o ne sumoki smile.gif jie krikštijo cerkvėje, bažnyčioje nenardina tik pila vandenį ant galvytės.
graži suknutė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emerencija: 11 gegužės 2010 - 11:53
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 10, 15:56)
Intimacy

tai parasyk jai i az... ji gi cia reiskiasi, pasisako kad ir toj pacioj temoj Erikae



Jau su ja susisiekiau thumbup.gif
super grazus darbeliai, nuostabus wub.gif galvojau kriksto teveliams ir seneliams padovanoti po siuvineta ranksluostuka, bet kazkaip vyras perkalbejo. Kriksto teveliams ir seneliams padovanosim kriksto nuotraukyciu, o sveciams - saldainiuku su mazylio nuotraukyte. Darysime kukliau smile.gif
Tik pas sia mergina, jei sutiks, ketinu pasisiuti puosnu seilinuka krikstynoms! Ir dar krikstadukrei noreciau uzsakyti siuvineta skarele su jos vardu wub.gif

Atsakyti
Labiausiai gaila Vikules leliuko... console.gif kaip taip- toki maza serganti sitaip... bet nieko tokio, pasveiksit ir liks tik grazus prisiminimai, kuriuos primins krikstynu dovaneles 4u.gif

norejau paklausti, kiek jus aukosite baznycioje?
Atsakyti
Laba diena, jungiuosi prie planuojanciu 4u.gif Mes irgi vasara zadam krisktyti suneli mirksiukas.gif Po truputi renkuosi info smile.gif Labai noriu per krikstynas sodinti azuoliuka wub.gif bet neturim nuosavo kiemo,tai galvoju gal visai nieko butu prie baznycios ax.gif reiks kunigelio paklaust ar leistu. Dar zadu laikrastuka daryt, uzsakyti krisktynom dezute i kuria sudet maisiukus su cukrum,kruopom ir pan., Gal zinot kas juos siuva SM kazkur skaiciau bet nebuvo aktualu tai nebepamenu doh.gif Kriksto teveliams manau padovanot priesaikas r puodelius su mazylio nuotrauka,seneliams taupykles o mociutem pasaku knygas.
Dar nesumasciau kur cia svest galima butu g.gif Namie neidomu,plius stala reik susiruost, tokia proga noretusi kazko idomiau g.gif galvoju ar kavineje stala uzsakyt, ar tai i kokia gamta saslyku vaziuot nes bus silta.
Beje ar jus kvieciate i krikstynas sveciu,draugu? g.gif Kazkaip dabar pradejau galvot.Siaip planuoju kd busime mes su mazyliu,kriksto tevai su antrom pusem,ir vaiko seneliai is abieju pusiu g.gif

Gal galit parasyt kaip ta sirsiu medu gamint blush2.gif ? Buciau labai dekinga,nes nerandu kaip tiksliai ir ka deti ten.

Dar patiko zaidimelis i buteliukus vaikiskus pripilti alaus ir duot gert kas greiciau.cia gal seneliams reiks taip padaryt biggrin.gif
Atsakyti
Mes labai didele svente padarem savo sunuciui ir sveciu prikvieteme kiek tik turejome smile.gif O dabar jau planuoju dukrytes krikstynas, kurios jau tiksliai aisku kada bus. Dukrytei norisi padaryt kazkaip kitaip, nesinori, kad viskas kartotusi, tai turiu ka galvot. Dabar va sedziu ir mastau kokius pakvietimus daryt. O kas liecia laikrastukus, tai skaiciau tokia minti ir pritariu 100 proc., kad nereikia sveciams ju daryt, pakanka viena savo seimai padaryt, sventes metu pakabint ant sienos, kad norintieji pasiskaitytu ir per akis. Nes tikrai kitiems sveciams jis idomus lygiai tiek kiek buna sventeje, paskui jis padedamas i stalciu, o kiek veliau ir dar giliau kur nukisamas. Pati turiu is kitu krikstynu laikrastuku ir jie kazkur guli neziniakur, o sunelio daznai issitraukiu ir prisimenu ta diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 05 11, 14:27)
Beje ar jus kvieciate i krikstynas sveciu,draugu? g.gif  Kazkaip dabar pradejau galvot.Siaip planuoju kd busime mes su mazyliu,kriksto tevai su antrom pusem,ir vaiko seneliai is abieju pusiu g.gif

Gal galit parasyt kaip ta sirsiu medu gamint blush2.gif  ? Buciau labai dekinga,nes nerandu kaip tiksliai ir ka deti ten.

Mes kvietėme vieną porą draugų, kurie mus irgi kvietė į krikštynas, o visi kiti giminės buvo. Bet ir giminės tik patys artimiausi, aš ir vyras savo krikšto tėvelius pasikvietėm, vaiko seneliai, krikšto tėvai ir mes smile.gif
Širšių medaus receptukas pirmame temos puslapiuke smile.gif
Atsakyti
Scorpe foto tikrai wub.gif
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 05 10, 23:23)
Sveikos, mamytes. Na, sestadieni ivyko musu krikstynos. daug buvo smagiu akimirku, bet, deja, buvo ir blogu.

Na nekas su tuo popu, o jei žiemą krikštynos, irgi nardiną visą vaiką g.gif

QUOTE(Intimacy @ 2010 05 11, 12:20)
norejau paklausti, kiek jus aukosite baznycioje?

O nėra taip, kad kažkokia 'stafkė' jau nustatyta, na panašiai kaip per vestuves ir kiekvienam mieste ar bažnyčioj ji gali skirtis...

QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 05 11, 12:27)
Labai noriu per krikstynas sodinti azuoliuka wub.gif bet neturim nuosavo kiemo,tai galvoju gal visai nieko butu prie baznycios ax.gif  reiks kunigelio paklaust ar leistu.

Šiaip vasarą jau būna nepalankus metas medelių sodinimui.....o jei sodinsit tai būtinai atsiklauskit kunigėlio, nes negalima taip imt ir sodint......dauguma manys, kad oi kaip puiku naujas medelis ir ima ir pasodina kur parke, bet taip negalima daryt...mano vyras dirba su tuo susijusį darbą ir mane apšvietė truputuką blush2.gif
Atsakyti