Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(atsringa @ 2010 05 09, 21:01)
Ka uzsakinejot ir kokiomis kainomis? Kaip apie viena is variantu galvojame apie Deivina, tai idomu kas ir kaip..

I kokius kursus?
Papildyta:

Man labai grazu lininiai rubeliai http://public.fotki.com/jjuurrgga/ cia SM nare siuna juos.. nebeatsimenu ar nuorodos nick'as atitinka SM nicka, nes jau senai issisaugojus nuoroda laikau..
Mano mazike bus krikstijama tikriausiai ne su tokiais, sutarem, kad kriksto mamytes rinks suknele, tai kaip suprantu bus kazkas kitas, nes "perkelines" vienai is ju negrazios..  ax.gif


mes pas ja siuvomes suknele wub.gif bet ji rugpjuciui jau nebepriima senokai uzsakymu, tik rugsejui pries men rase priima, dabar dar neaisku ar net rugsejui priima uzskymus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 09, 13:48)
dairausi krikstynu rubeliu, nu mergaitems visokiausiu groziu yra, o va berniukams man jau nepatinka  unsure.gif kazkaip nekimba i sirdele nors tu ka... mazyliui bus 9 menesiai. gal turit kokiu neiprastu pasiulymu. kol kas nerti ir megzti variantai nepaliko ispudzio...

Mes irgi krikštijome, kai sūnui 9 mėn. buvo, liepos mėn., tai siūdinomės lininius rūbelius. Patogu vasarą linas, lengvas, smagus, tik modeliukas klausimas, o šiaip tai ir berniukams gražių pasiūna, tik reikia internete idėjų paieškoti ir gal užklius kas nors, kas patiks. Man asmeniškai su linu paprastumas asocijuojasi, nenorėjau labai išcackinto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naidi @ 2010 05 08, 23:54)
ai tiesa nusipirkau maiseliu nur sveciams lauktuviu idesiu kadangi krizes metas tai visko ieskau"papigiai" lotuliukas.gif imesciau nuotraukele gal kam irgi reikes mokejau po 1,49lt 20*40cm smile.gif


labukas,

as noreciau foto maiseliu ir nuorodu kur pirkai, nes man reikia..ieskau kazkokiu nedideliu, kad galeciau idet po maza angeliuka ir kelis saldainius su mazosios foto blush2.gif

o kas planuojat leisti dangaus zibintus, kiek ju planuojat???as nusipirkau 5, bet galvoju gal reik dar 5 kad butu graziau g.gif

ai dar 1-as klausimukas, maciau 1-nos forumietes imesta foto kur ranksluostukai su issiuvinetu uzrasu kriksto mamai ir kriksto tetei, gamina UAB Urte, et ji siauliuose, gal kas kur matet Kaune kazka panasaus??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2010 05 10, 11:22)

ai dar 1-as klausimukas, maciau 1-nos forumietes imesta foto kur ranksluostukai su issiuvinetu uzrasu kriksto mamai ir kriksto tetei, gamina UAB Urte, et ji siauliuose, gal kas kur matet Kaune kazka panasaus??? rolleyes.gif

Erikae tokius daro. jis daug ka daro, ir knygutes, ir maiselius. paieskosiu nuorodeles. as pas ja galvoju ranksluostukus uzsakyti irgi rolleyes.gif

vat radau Erkae darbeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusituka: 10 gegužės 2010 - 10:30
sveikos mamytes...

as irgi planuoju krikstynas...rubus turesim....kriksto tevus kaip nors rasim...o kur Vilniuje smagiai pasibuti krikstynu proga..niekaip nesugalvoju.. g.gif
PASIDALINKITE SAVO IDEJOMIS!
Atsakyti
QUOTE(zuikute24 @ 2010 05 09, 10:51)
Labas, rekia pagalbos.
Gal kas daret temines krikstynas? As pirmajam vaikui organizavau temines krikstynas, visiems labai patiko, tai norisi ir antrajam suruost temines, tik niekaip nesugalvoju temos.  blush2.gif

o kokią temą organizavai pirmajam? aš irgi noriu teminių tai vis dar galvoju ir truputį dvejoju dėl temos...
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 05 09, 23:08)
fotografo pasisamdyt nenorit? Bus gražių nuotraukų ir fotosesijos nereiks  smile.gif
gamtoje darytos foto man gražesnės nei studijinės  smile.gif




Galvojom del fotografo, galbut taip ir darysim... Nors pas mus iprastu, ''nepozuotu'' nuotrauku yra daug, galbut noretusi kazko tokio tradicinio, kur visi susede ar sustoje butu. Gal kazkam tai banalu, bet graziai padarytos nuotraukos mums atrodo grazu ir ypatinga, sventiska. Todel noretusi kazkaip tos fotosesijos... g.gif
Labai grazios nuotraukos, maciau internete, Gretos (http://www.mika.puslapiai.lt/), labai limpa prie sirdies.
Dar tokios nieko Felikso (http://www.photo.projektas.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=59), bet cia jau paprastesnis ir, atrodo, pigesnis variantas...
Papildyta:
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 05 10, 11:48)
o kokią temą organizavai pirmajam? aš irgi noriu teminių tai vis dar galvoju ir truputį dvejoju dėl temos...




Man labai patiktu ''Is vabalu gyvenimo'' bigsmile.gif drugeliai, voriukai, viksriukai, su antenom, sparnais, kojytem...
Papildyta:
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 10, 11:27)
Erikae tokius daro. jis daug ka daro, ir knygutes, ir maiselius. paieskosiu nuorodeles. as pas ja galvoju ranksluostukus uzsakyti irgi rolleyes.gif

vat radau Erkae darbeliai




Oho kokie grazus darbeliai!
Tik nera kontaktu sios merginos... unsure.gif
Atsakyti
berniukams lininius rubelius siuva :
http://oppaaciu.mult...tos/album/41/41
smile.gif
Atsakyti
nors visai neplanavau,bet uzsakiau filmuotoja visgi tik baznycioje..nes planavom patys,bet nenoriu kazkurio is seneliu uzkraut filmavimu baznycioje, be to ir nelabai gautusi kas,senai befilmave...tai cia zmogus atliks darba ir nereiks uzkrauti sveciu,kad kas pafilmuotu 4u.gif
Atsakyti
na ka kaip ir zadejau pasirodyti:) tai jau ir foto turime. dekui fotografui Feliksui Stanisauskui uz nuostabius darbelius, sedziu visa diena ir niekaip atsiziureti negaliu 4u.gif
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 05 10, 13:56)
Mes gavom dovanu kriksto rubelius ..  doh.gif 
Niu grazus labai labai .. Bet 100% poliesteris .. O kaina tai kosmine ju ..

Jetau, dabar galvoju ar nebus per karsta mazyliui .. Turbut reikes ieskoti dar vieno kostiumelio kuriuo po ceremonijos is karto butu galima perrengti ..  unsure.gif 

Aciu visoms atsakiusioms del pavesines.
Leksiu i senukus, kol dar yra  bigsmile.gif

Pabandyk ne i senukus o i JYSKA nuvaziuoti
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Na, sestadieni ivyko musu krikstynos. daug buvo smagiu akimirku, bet, deja, buvo ir blogu.
Kas del blogu dalyku, isvakarese sunus susirgo, sukilo temp. Pries pacias krikstynas tris kartus klausem popo, gal palaistys tik galvyte, o ne nardins visa vaika. tas sako, nieko baisaus, cia silta (nieko panasaus), vanduo siltas, o nuo svento vandens niekas nesusirgo. Zodziu, ceremonija vyko 40min. Vaikas tik spejo ant tecio peties uzmigt, o jau popas sako ji nurengt. Isterika buvo baisi: prizadino, isodino i backa ir dar is virsaus apipyle. po to pusnuogiam reikejo but apie 10min. Pasalo vaikiukas neblogai. Po ceremonijos greit vaziavom namo ramint ir migdyt vaiko.
Rezultatas: Nuotrauku beveik nera (vaikas atrode nuostabiai su kostiumu, baltu fraku), iuz pacias krikstynas REIKEJO moket 200lt, buvo tokia nustatyta kaina, ir dar sian vaikui nustate gilu bronchita, itariamas plauciu uzdegimas.
Malonios akimirkos: Pasiruosiau sveciams keleta staigmenu. Krikstateviams padovanojau marskinelius su maziaus nuotrauka. Visi buvo suzaveti (negalvojo, jog tokia tingine, kaip as, galejo kazka sumastyt blush2.gif ), ypac kriksto mama. tokios padekos sulaukiau, kad, neipratusi prie demesio, buvau va tokia blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Dar krikstateviams padariau diplomus, kur parasyta, kokias pareigas jie turi, ir pan. Stalo dekoravimui padariau didziuli saldainiu medeli (kai kurie nepatikejo. kad taip imanoma).
O sveiams pateikiau vaikiska kibiriuka su sulankstytom uzduotim (pvz."pasizadu ismokyti Eimantuka kepti kiausiniene"), kurias kiekvienam reikejo traukt,o pazado uztvirtinimui daviau suvalgyt puse saukstelio Eimantuko kosytes - "sirses medaus". Bet, deja, sito dalyko kazkodel nesuprato doh.gif . Tik kriksto teciui patiko. Jis trauke papildoma uzduoti, kad gautu dar vienos spirito dozes biggrin.gif
Kitu dalyku neigyvendinau.
Atsakyti