Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(Emerencija @ 2010 05 09, 10:41)
Sveikutės  4u.gif  O jus imat valgyti į gamtą, na kai važinėjat fotkintis?  g.gif  susimąsčiau mastau.gif
man asmeniškai to maisto nereikia, irnesakyk.gif bet gal krikštatėviai norės užkąsti laugh.gif
Papildyta:
smagu labai  thumbup.gif  kelintą valandą įvyko krikštynos ? g.gif Kokioj bažnyčioj?  bigsmile.gif
Aš labiausiai nerimauju, dėl to, kad mūsų krikštynos suplanuotos 15 val  doh.gif  o dukrytė eina miegot ~14 val. tai nei šis nei tas  doh.gif  nežinau, kaip čia bus  doh.gif  reikia eiti su kunigu laiką derinti  doh.gif


musu krikstynos buvo 14 val suplanuotos Kulautuvos baznytelej, tai nuo kauno isvaziavom apie 13 val. vaziavom letai nes musu pana irgi eina miegoti apie 13 *14 val. tai kol nuvarem numigo apie nepilna nedidele valandziuke ir pasirodo per akis jai uzteko ir istempe iki 22 val kaip visad einam miegot ir dar paskui kaip ozkyte tempiau i lova, nes sveciu yra tai jai reikia dalyvaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 05 09, 08:41)
Sveikutės  4u.gif  O jus imat valgyti į gamtą, na kai važinėjat fotkintis?  g.gif  susimąsčiau mastau.gif
man asmeniškai to maisto nereikia, irnesakyk.gif bet gal krikštatėviai norės užkąsti laugh.gif
Papildyta:
smagu labai  thumbup.gif  kelintą valandą įvyko krikštynos ? g.gif Kokioj bažnyčioj?  bigsmile.gif
Aš labiausiai nerimauju, dėl to, kad mūsų krikštynos suplanuotos 15 val  doh.gif  o dukrytė eina miegot ~14 val. tai nei šis nei tas  doh.gif  nežinau, kaip čia bus  doh.gif  reikia eiti su kunigu laiką derinti  doh.gif

Na jei gamtoj planuojat ilgokai but,tada gal ir reiktu uzkandziu,nes labai skanu gamtoj valgyt smile.gif Nors musu foto vyks kaime,bet planuoju pasiruosti uzkandziu,bent jau sausainiu,sulciu,o gal ir sampaniuko.
O del laiko manau geriau vaikuti pakoreguoti....prikelsi ta diena ciut anksciau,kad anksciau eitu pietu miegelio,ir viskas bus gerai.As kazkaip jau labai nepergyvenu del to,kaip bus,taip bus.Vakar vat maniske subludino,tai miegojo tik 1 karta,nors visada 2 miega,ir puikiai issilaike,jokio irzlumo ir dar baliuke sudalyvavom,taip kad nenusimink,ir nekeisk jokio laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 05 09, 12:07)
Na jei gamtoj planuojat ilgokai but,tada gal ir reiktu uzkandziu,nes labai skanu gamtoj valgyt  smile.gif Nors musu foto vyks kaime,bet planuoju pasiruosti uzkandziu,bent jau sausainiu,sulciu,o gal ir sampaniuko.
O del laiko manau geriau vaikuti pakoreguoti....prikelsi ta diena ciut anksciau,kad anksciau eitu pietu miegelio,ir viskas bus gerai.As kazkaip jau labai nepergyvenu del to,kaip bus,taip bus.Vakar vat maniske subludino,tai miegojo tik 1 karta,nors visada 2 miega,ir puikiai issilaike,jokio irzlumo ir dar baliuke sudalyvavom,taip kad nenusimink,ir nekeisk jokio laiko mirksiukas.gif

Na del laiko, tai nuo kiekvieno vaiko priklauso daug kas, maniskis kai toks nuotaikos zmogus ir toks cypliukas tai, buna kad is ryto atskelia nedamiegojes ir piktas, bet ir nemiega toliau. Cia jau kiekvienai mamai reik ziuretis kaip geriau. Nors pagal maniski tai nepasiderinsi nieko doh.gif
Atsakyti
dairausi krikstynu rubeliu, nu mergaitems visokiausiu groziu yra, o va berniukams man jau nepatinka unsure.gif kazkaip nekimba i sirdele nors tu ka... mazyliui bus 9 menesiai. gal turit kokiu neiprastu pasiulymu. kol kas nerti ir megzti variantai nepaliko ispudzio...
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 09, 12:48)
dairausi krikstynu rubeliu, nu mergaitems visokiausiu groziu yra, o va berniukams man jau nepatinka  unsure.gif kazkaip nekimba i sirdele nors tu ka... mazyliui bus 9 menesiai. gal turit kokiu neiprastu pasiulymu. kol kas nerti ir megzti variantai nepaliko ispudzio...

o kaip del lininiu rubeliu? as taip pat nieko patinkancio niekur savo mazukui nemaciau tai nusprendziau siutis pas viena SM auksarankiu thumbup.gif man grazu ir senove kazkiek primena mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip pat siulyciau lininius 4u.gif , nes kostiumukai tai kazkaip atsibode jau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2010 05 09, 11:20)
musu krikstynos buvo 14 val suplanuotos Kulautuvos baznytelej, tai nuo kauno isvaziavom apie 13 val. vaziavom letai nes musu pana irgi eina miegoti apie 13 *14 val. tai kol nuvarem numigo apie nepilna nedidele valandziuke ir pasirodo per akis jai uzteko ir istempe iki 22 val kaip visad einam miegot ir dar paskui kaip ozkyte tempiau i lova, nes sveciu yra tai jai reikia dalyvaut  doh.gif

dabar aišku, kodėl jūsų vaikas nepavargo laugh.gif nes visai normaliai panelė pamiegojo smile.gif maniškei ir 30 min. pakaktų, bet tik mūsų krikštynos tai vietoj galima sakyti bus, niekur važiuoti netreikės ilgų atstumų tai mašinoje pamiegot tikrai nepavyks

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 05 09, 12:07)
Na jei gamtoj planuojat ilgokai but,tada gal ir reiktu uzkandziu,nes labai skanu gamtoj valgyt  smile.gif Nors musu foto vyks kaime,bet planuoju pasiruosti uzkandziu,bent jau sausainiu,sulciu,o gal ir sampaniuko.
O del laiko manau geriau vaikuti pakoreguoti....prikelsi ta diena ciut anksciau,kad anksciau eitu pietu miegelio,ir viskas bus gerai.As kazkaip jau labai nepergyvenu del to,kaip bus,taip bus.Vakar vat maniske subludino,tai miegojo tik 1 karta,nors visada 2 miega,ir puikiai issilaike,jokio irzlumo ir dar baliuke sudalyvavom,taip kad nenusimink,ir nekeisk jokio laiko mirksiukas.gif

kas dėl šampaniuko, tai jis yra būtinas mirksiukas.gif juk net ETIKETO knygoje rašoma, kad per krikštynas reikia būtinai šampano išgerti, jei įdomu galėsiu ir pacituoti tuos žodžius 4u.gif
kas dėl laiko tai nenoriu vaiko koreguoti su tais laikais, bandysiu su kunigu dar šnekėt.

QUOTE(vikusituka @ 2010 05 09, 12:48)
dairausi krikstynu rubeliu, nu mergaitems visokiausiu groziu yra, o va berniukams man jau nepatinka 


Turėtumėt mergaitę kitaip šnekėtumėt laugh.gif man atrodo, berniukams taip paprasta nusipirkai ir viskas, o mergaitėms tai kaspiniukai, bantukai, kasytės, gumytės..... wacko.gif

aš tikriausiai rinkčiausi lininius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 09, 11:48)
dairausi krikstynu rubeliu, nu mergaitems visokiausiu groziu yra, o va berniukams man jau nepatinka  unsure.gif kazkaip nekimba i sirdele nors tu ka... mazyliui bus 9 menesiai. gal turit kokiu neiprastu pasiulymu. kol kas nerti ir megzti variantai nepaliko ispudzio...


Laba,mūsiškiui 1,2metukai,krikštysim birželio 26d. Renkantis rūbelius iš pradžių buvau nusprendusi lininį kostiumuką,bet kai peržiūrėjau paskutinių 2-3metų fotografų krikštynų foto-persigalvojau,dauguma vaikų su tokiais pačiais lininiais kostiumukais,kaip suštampuoti doh.gif .Gražu,bet lb atsibodę pasirodė.Tad iš UK siuntėmės kostiumuką - klasikinį šampano spalvos,man asmeniškai lb gražus modeliukas.
Atsakyti
Sveikutes,

daug gero radau cia pas jus savo 11 menesiu berniuko krikstynoms, kurias planuojame birzelio 19 diena 4u.gif
Tik kazkaip nezinau del fotosesijos... Jos butinai noretume, norisi, kad krikstynos butu vaikui pirmoji ypatinga svente, kad liktu graziu nuotrauku. Nerandu, kur fotografuotis unsure.gif
Kur Vilnietes ar gyvenancios Vilniaus rajone fotografuosite savo pupytes ir pupsikelius?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 09, 12:48)
dairausi krikstynu rubeliu, nu mergaitems visokiausiu groziu yra, o va berniukams man jau nepatinka  unsure.gif kazkaip nekimba i sirdele nors tu ka... mazyliui bus 9 menesiai. gal turit kokiu neiprastu pasiulymu. kol kas nerti ir megzti variantai nepaliko ispudzio...

O gal galit pasidalinti info kur randat graziu rubeliu mergytems? mirksiukas.gif nes as kiek ziuriu, tai man nelabai..tu pustu tokiu kaip vestuviniu nesinori, o va kazka grazaus ir subtilaus sunku rast..mes zadam krikstyti kazkur rugpjucio men., musu mazajai tada puse metuku bus..tai va ka tokiai mazytei aprengt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(naidi @ 2010 05 08, 23:54)
uzsakeme Deivina, su baznycia sutarta tik i kursus reikia nueiti doh.gif


Ka uzsakinejot ir kokiomis kainomis? Kaip apie viena is variantu galvojame apie Deivina, tai idomu kas ir kaip..

I kokius kursus?
Papildyta:
QUOTE(just-me @ 2010 05 09, 21:42)
O gal galit pasidalinti info kur randat graziu rubeliu mergytems? mirksiukas.gif  nes as kiek ziuriu, tai man nelabai..tu pustu tokiu kaip vestuviniu nesinori, o va kazka grazaus ir subtilaus sunku rast..mes zadam krikstyti kazkur rugpjucio men., musu mazajai tada puse metuku bus..tai va ka tokiai mazytei aprengt... g.gif

Man labai grazu lininiai rubeliai http://public.fotki.com/jjuurrgga/ cia SM nare siuna juos.. nebeatsimenu ar nuorodos nick'as atitinka SM nicka, nes jau senai issisaugojus nuoroda laikau..
Mano mazike bus krikstijama tikriausiai ne su tokiais, sutarem, kad kriksto mamytes rinks suknele, tai kaip suprantu bus kazkas kitas, nes "perkelines" vienai is ju negrazios.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Intimacy @ 2010 05 09, 21:38)

Tik kazkaip nezinau del fotosesijos...


fotografo pasisamdyt nenorit? Bus gražių nuotraukų ir fotosesijos nereiks smile.gif
gamtoje darytos foto man gražesnės nei studijinės smile.gif
Atsakyti