Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

nežinau ar čia šitoj temelėj klaust, ar prie scenarijų ax.gif gal kas susidūrė ir galėtų man patart, kaip geriau susidėlioti tuos planus, jei kartu bus ir mūsų bažnytinė santuoka g.gif atskirai po vieną man tos progos, kaip ir aiškios, o va kai krūvoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE((s)Kristi @ 2010 05 05, 12:47)
nežinau ar čia šitoj temelėj klaust, ar prie scenarijų ax.gif  gal kas susidūrė ir galėtų man patart, kaip geriau susidėlioti tuos planus, jei kartu bus ir mūsų bažnytinė santuoka g.gif  atskirai po vieną man tos progos, kaip ir aiškios, o va kai krūvoj doh.gif

mano sesuo taip darė, tai pirmiausiai vestuvių ceremonija paskui krikštas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 05, 09:38)
boruze, saunu, kad krikstynos isejo puikiai  thumbup.gif
o as uzsiknisusi ieskau graziu fonu laikrastukui, kadangi darau su publisher, tai ne kiekvienas paveiksliukas tinka buti fonu...  doh.gif padaro ne viena, o milijona kvadraciuku verysad.gif na bet gal kaip nors....
o dabar apie ta spaudima krikstateviu... tai jie atvaziuodami turi atsivezti torta ir bonka ir dar spaudziami turi istraukti torta ir bonka? blink.gif  na as cia kazko nesuprantu.... unsure.gif pagelbekit

Na taip ir daro,kaip tu nupasakojai.Na torta kas nors paduos kumai,kai reikes jai padet ir kas cia baisaus??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 05, 14:21)
mano sesuo taip darė, tai pirmiausiai vestuvių ceremonija paskui krikštas  4u.gif


Ačiū 4u.gif bet man ceremonija bažnytėlėj, kaip ir aiški (kaip kunigėlis pasakys, taip ir bus lotuliukas.gif ), bet va kaip čia elgtis, kai jau namo (ar į šventimo vietą) atvažiuoji g.gif ar užmiršt tą "ženatvę" ir tiesiog užsiimt krikšynų žaidimėliais ir linksmybėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 05 05, 13:30)
Na taip ir daro,kaip tu nupasakojai.Na torta kas nors paduos kumai,kai reikes jai padet ir kas cia baisaus???  blush2.gif

vadinasi tik vieno torto reikes? nereikes man veztis dvieju?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 05, 12:38)
boruze, saunu, kad krikstynos isejo puikiai

o dabar apie ta spaudima krikstateviu... tai jie atvaziuodami turi atsivezti torta ir bonka ir dar spaudziami turi istraukti torta ir bonka? blink.gif  na as cia kazko nesuprantu.... unsure.gif pagelbekit



Musu kumai atsiveze buteli ir saldainiu. Dar kuma turejo ir sakoti, kuri iskart atvaziavusi padejo ant stalo, kad nesitrintu (nes kai vietos mazoka, vaikiukai laksto, ciupineja viska, tai ji delioti is vienos vietos i kita vieta nesinori, tad ji iskart ant stalo padejo). Kai juos pradejo spausti, jie istrauke ta buteli ir saldainius. Pasake, kad patys gamino, kad labai skanu tongue.gif Proseneliu spaudziami, kumai pirmieji turejo paragauti savo "gaminiu", o jie negeria tokiu laipsniu lotuliukas.gif

Musu svente prasidejo 15 val., o baigesi mazdaug ~21 val. Kaip su tokio amziaus vaikiuku, vis tiek per ilga buvo unsure.gif isvargo vaikiukas... Jokiu nakvyniu nebuvo, keliavo sveciai namo.


P.S.: ikelt nuotraukyciu nemoku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 05 gegužės 2010 - 14:10
merginos, dar norejau uzklausti, maciau seneliams dovanas lazdas. kiek jos mazdaug galetu kainuoti? ar labai brangios?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 05, 16:07)
merginos, dar norejau uzklausti, maciau seneliams dovanas lazdas. kiek jos mazdaug galetu kainuoti? ar labai brangios?



Kazkas anksciau buvo mineje, kad pirko 1euro parduotuveje... O ten viskas kainuoja 3,50 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((s)Kristi @ 2010 05 05, 12:47)
nežinau ar čia šitoj temelėj klaust, ar prie scenarijų ax.gif  gal kas susidūrė ir galėtų man patart, kaip geriau susidėlioti tuos planus, jei kartu bus ir mūsų bažnytinė santuoka g.gif  atskirai po vieną man tos progos, kaip ir aiškios, o va kai krūvoj doh.gif

Sveikute,pas mus bus ir dviguba svente 4u.gif Tai pirma galvojame bazycioje imti sliuba,poto mazyle krikstyti. O visos sventesmetu,akcentuosime krikstynas...Visi zaidimai ir tt bus susije su krikstu 4u.gif Maau ir tu rasi sprendima
Atsakyti
QUOTE((s)Kristi @ 2010 05 05, 13:35)
Ačiū 4u.gif  bet man ceremonija bažnytėlėj, kaip ir aiški (kaip kunigėlis pasakys, taip ir bus lotuliukas.gif ), bet va kaip čia elgtis, kai jau namo (ar į šventimo vietą) atvažiuoji g.gif  ar užmiršt tą "ženatvę" ir tiesiog užsiimt krikšynų žaidimėliais ir linksmybėm doh.gif

Manau kad pamirsti ta šliuba ir švesti krikštynas pagrinde g.gif Na dar pasiskaitinekite ,bet manau anksciau tik bažnycioje tuokdavosi ir buvo švenčemos vestuves O krikstynos tik gimus vaikeliui tai nelabai ir rasite kasko paskaityti,kad butu bendrai kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2010 05 04, 12:59)
Man dabar iskilo klausimas, ar jus prasysite, kad baznycia butu papuosta: zvakutes, geles..dar labai noreciau kad kokiu smuikeliu pagrotu....

As tai paklausiau kunigo, jis man pasake, jei bus vestuves ta diena, ir jie puosis , tai bus papuosta, jei ne, tai leis man susiorganizuoti papuosimus. As bent jau labai noriu ax.gif O del smuikelio taip pat paklausiau kunigo, ar leistu, sako as tikrai nepriestarauju. Taip kad susitariau su viena mergina, ji pagries baznycioje tongue.gif

QUOTE(vikusituka @ 2010 05 05, 14:07)
merginos, dar norejau uzklausti, maciau seneliams dovanas lazdas. kiek jos mazdaug galetu kainuoti? ar labai brangios?

As lazdas pirkau is 'Saldus Majai", tai kainavo ~25 lt (tiksliai nebepamenu), bet ji tokia "kruta" su skambuciu nuo dviracio, veidrodeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 05, 11:38)
vat as irgi taip pat noriu, nes visgi vaiku balius ir vakarop prasides zyzimai, tad kai mamos baliuj dalyvauti nebegali, vadinasi baliaus nebeturi buti... thumbup.gif

asirgi pritariu thumbup.gif todel mes irgi taip darysim 4u.gif RADAU PAKVIETIMUI EILERASTUKA NORS VISAI NE APIE KRIKSTYNAS ,BET MAN PATIKO thumbup.gif
dabar kankina pagrindinis klausimas kelinta valanda nes baznycioje galima 11 arba 16 doh.gif pirmas laikas lyg ir ankstokas, o antrasis velokas doh.gif o kaip jus manot? visai pasimetus esu verysad.gif ir mazajam pagal dienos ritma abu laikai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naidi: 05 gegužės 2010 - 23:11