Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

Sveikos,

na va, musu krikstynos jau praejo... smile.gif Viskas buvo panasiai kaip planavau, taciau kunigelis krikstynu apeigas pardejo desimt minuciu anksciau ir visa tai truko tik 5 minutes schmoll.gif Gavosi taip, kad puse sveciu nespejo atvykti, del kamscio susidariuso per avarija... Na buvo truputi nemalonu mums ir visiems kitiems... Taciau kas dalyvavo, tai pasake, kad kunigelis ir kriksto apeiga buvo thumbup.gif Na, bet man tai jau nespejau nei isijausti doh.gif
Veliau nuvaziavom i Stirniu Maluna fotosesijai, ir mazylis atlaike didvyriskai smile.gif
Na o balius praejo labai smagiai doh.gif Visi mano sugalvoti zaidimai visiems patiko, dovaneles taipogi blush2.gif Labiausiai istrigo, tai profesijos spejimas, visi turejo po paruosta kortele, kad irasytu, na ir kiekvienas ta suprato savaip, kas rimtai o kas juokais biggrin.gif Neplanavau garsiai perskaityti visiems rezultatus, bet pamacius kokios diskusijos isiaudrino prie stalo, tai nusprendziau perskaityti garsiai, kas kuo palinkejo buti... Isvada: po lygiai gavosi teisininkas, kosmonautas ir laimejo plastikos chirurgas doh.gif lotuliukas.gif Cia moteriskes jau su nauda sau rase lotuliukas.gif
Na ir juokingiausia buvo, kai istraukiau paskutine kortele su spejimu, kad mazius bus Santechnikas doh.gif ir priezastis buvo ivardyta taip, cituoju: "kol zmones s..ks, tol darbo bus!" doh.gif lotuliukas.gif
Kai surinksiu visas nuotraukas, imesiu i musu pasta, nes cia ikelt nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2010 05 02, 20:51)
Ka jus vadinat cirku? geriau katalikas svetimas zmogus, kuris nezinia kiek ta vaikeli priziures, lankys, matys ir mokys ar artimas pravoslavas kuris gyvena krikscioniskai, tuokesi baznycioje, turi jau du vaikucius krikstytus baznycioje, lanko, myli ir priziuri/? jei mes kataliko neturim artimo zmogaus tai imti beleka svarbu kad butu katalikas bet nezinia kiek ta vaika lankys ir ar vaikas jaus kad turi kriksto mama, svarbiausia katalike? ir kodel apgaudinet kuniga? yra daug baznyciu kur sutinka, kas cia baisaus?

visų pirma neįsiskaitėte ką parašiau mirksiukas.gif , vaikelį gali krikštyti provoslavas, tiksliau būti krikšto liudininkai, mano manymu tai absoliučiai tas pats 4u.gif , kas būti krikšto tėvais, rolleyes.gif


kaip tai daug bažnyčių sutinka? ar jūs suprantate,kad negali kataliko vaiko krikštyti ne to tikėjimo žmonės, vienas iš krikšto tėvų turi būti katalikas , parodykit tokią bažnyčią ...vadinasi jos nesilaiko katalikų bažnyčios nuostatos , tai tada dar blogiau cool.gif , antra vėl nežinia kaip viskas pasisuks, jei paaiškėtų ateityje netikri krikšto tėvai ir krikštas gali būti anuliuojamas netikras, nežinau tų niuansų tik svarstau garsiai, man tai tas pats kaip jūs darysite rolleyes.gif , jei jus tenkina tai ką planuojate daryti mielai prašom, aš gi ne ponas dievas negaliu uždrausti daryti tai ko labai norite 4u.gif ,

o cirkas man tai, kad žmonės su melu eina į bažnyčią , meluoja kunigui arba krikštyja pas ne visai kompetetingą kunigą kuriam dalampačkis kas ką krikštyja, man cirkas tai ,kad iš krikšto tokiu atveju daroma kičas ir visai nebūna tai susiję su tikėjimu, tai svarbiau dėl mados ar šiaip ...pasikartosiu aš netaikau tai Jums, aš apskritai kalbu ,
Atsakyti
sveikos mamytes. sestadieni krikstysiu sunu. ruosiuosi supakuot vyno buteli, kuri saugosiu iki, kol vaikui sueis 18metu. koki vyna geriau pirkt? Nes nezinau, ar jis per tiek metu neprarugs ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 05 02, 21:33)
Sveikos,

na va, musu krikstynos jau praejo... smile.gif  Viskas buvo panasiai kaip planavau, taciau kunigelis krikstynu apeigas pardejo desimt minuciu anksciau ir visa tai truko tik 5 minutes  schmoll.gif  Gavosi taip, kad puse sveciu nespejo atvykti, del kamscio susidariuso per avarija... Na buvo truputi nemalonu mums ir visiems kitiems... Taciau kas dalyvavo, tai pasake, kad kunigelis ir kriksto apeiga buvo  thumbup.gif  Na, bet man tai jau nespejau nei isijausti  doh.gif
Veliau nuvaziavom i Stirniu Maluna fotosesijai, ir mazylis atlaike didvyriskai  smile.gif
Na o balius praejo labai smagiai  doh.gif  Visi mano sugalvoti zaidimai visiems patiko, dovaneles taipogi  blush2.gif  Labiausiai istrigo, tai profesijos spejimas, visi turejo po paruosta kortele, kad irasytu, na ir kiekvienas ta suprato savaip, kas rimtai o kas juokais  biggrin.gif  Neplanavau garsiai perskaityti visiems rezultatus, bet pamacius kokios diskusijos isiaudrino prie stalo, tai nusprendziau perskaityti garsiai, kas kuo palinkejo buti... Isvada: po lygiai gavosi teisininkas, kosmonautas ir laimejo plastikos chirurgas  doh.gif  lotuliukas.gif  Cia moteriskes jau su nauda sau rase  lotuliukas.gif
Na ir juokingiausia buvo, kai istraukiau paskutine kortele su spejimu, kad mazius bus Santechnikas  doh.gif  ir priezastis buvo ivardyta taip, cituoju: "kol zmones s..ks,  tol darbo bus!"  doh.gif  lotuliukas.gif
Kai surinksiu visas nuotraukas, imesiu i musu pasta, nes cia ikelt nemoku  blush2.gif

sveika,norejau paklaust,kaip tie drugeliai laikosi ant tauriu? blush2.gif ax.gif
Jie popieriniai?
Atsakyti
Sveika,

taip jie popieriniai, kleckiuxs_r imete sabloniukus i bendra pasta mirksiukas.gif
dar nebandziau pati darytis, bet butinai parinksiu koki idomesni dekoruota popieriu ir papuosiu stala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 05 02, 23:50)
sveikos mamytes. sestadieni krikstysiu sunu. ruosiuosi supakuot vyno buteli, kuri saugosiu iki, kol vaikui sueis 18metu. koki vyna geriau pirkt? Nes nezinau, ar jis per tiek metu neprarugs ar pan.

Gal geriau brendį brandinti, ne vyną? smile.gif Žinau, kad vyną labai veikia tiesioginiai saulės spinduliai, šviesa, tai kas užtikrins, jog jis bus teisingai saugomas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2010 05 03, 08:09)
sveika,norejau paklaust,kaip tie drugeliai laikosi ant tauriu? blush2.gif  ax.gif
Jie popieriniai?



Jie popieriniai ir specialiai taip prakirpti, kad uzsidetu ant taures
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 02, 22:28)
visų pirma neįsiskaitėte  ką parašiau  mirksiukas.gif , vaikelį gali krikštyti provoslavas, tiksliau būti krikšto liudininkai, mano manymu tai absoliučiai tas pats  4u.gif , kas būti krikšto tėvais,  rolleyes.gif


o del liudininku, tai kriksto mama turetu buti katalike, o tas pasirinktas zmogus pravoslavas butu kaip liudininkas? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,mes ir planuojame krikstyti savo dukryte sia vasara birzelio 25 diena bus du baliai viename ir krikstynos ir gimtadienis smile.gif
tai dziagiuosi kad cia radau tike ideju ir viska vienoj vietoj ir nereikia blaskytis smile.gif

kol kas mintyse balionu leidimas laiveliu plukdymas medelio sodinimas bet galvoju ar nebus per daug visko? gal reiktu ko atsisakyti,svente anksti prasides 12 nes baznycioj tik toki laika jau begavom
Atsakyti
Gatita ziurejau seriala apie jodinejimo mokykla, ir jo pabaigoje mergaites sudainavo ta daina, as pagalvojau, kad gal surasiu, kur vaikiukas atlieka ta dainele, nes zodziai man patinka.. idedu nuoroda....
va noreciau kazka panasaus su savo maziaus fotkem padaryti
dainele
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 05 02, 20:50)
sveikos mamytes. sestadieni krikstysiu sunu. ruosiuosi supakuot vyno buteli, kuri saugosiu iki, kol vaikui sueis 18metu. koki vyna geriau pirkt? Nes nezinau, ar jis per tiek metu neprarugs ar pan.

As tai patarciau stipresni gerima rinktis,nes vynas maziau galioja,ziurekite galiojima,nes karta putojanti vyna teko pagedusi gert doh.gif ir tikrai nebuvo islaikytas 18 metu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Asterija @ 2010 05 02, 20:39)
kelias foto imeciau i pasta  4u.gif

Labai graziai sventes vieta padaryta ir zmoniu daugokai bigsmile.gif faina,saunuole 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

As irgi noreciau prisijungti prie jusu 4u.gif Savo maziuke zadam krikstyti birzelio pradzioj. Tik artimu zmoniu rate, bet dar nesuskubom susirasti vietos sventiniams pietums doh.gif Gal kas zinote kokia malonia vieta Raseiniuose iskilmingiems pietums? Mes patys Kaunieciai, tad nezinau kur ten galima butu graziai atsvesti. Apie Karpynes maista esu girdejus ne kokius atsiliepimus schmoll.gif doh.gif
Ir dar buciau dekinga jei leistumete prisijungti prie jusu pastuko 4u.gif
Atsakyti