Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 3 dalis

QUOTE(Laimė @ 2010 05 01, 21:21)
Sveikos,

mūsų krikštynos nusimato per Žolines. Kunigas patarė jas padaryti per Šv.Mišias. Aš pasimečiau ir sutikau. Dabar galvoju, gal per sunku bus su mažiukais išbūti. Ar buvo tokių kas krikštijote per Šv.Mišias? Nežinau ką daryti: ar vėl skambinti ir persitarti į atskirą laiką arpalikti taip kaip yra? g.gif Patarkit !

mes ir gausis kad per misias.bijau ir as kad neisbus vaikis, bet reiklaui esant pavaiksciosiu is/i baznycia..manau tai naturalus dalykas, kad mazi vaikai neisbuna vienoj vietoj.juk kunigas tikiuosi pasakys tiksliau kurioj misiu vietoj bus krikstyjama
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2010 05 01, 22:21)
Sveikos,

mūsų krikštynos nusimato per Žolines. Kunigas patarė jas padaryti per Šv.Mišias. Aš pasimečiau ir sutikau. Dabar galvoju, gal per sunku bus su mažiukais išbūti. Ar buvo tokių kas krikštijote per Šv.Mišias? Nežinau ką daryti: ar vėl skambinti ir persitarti į atskirą laiką arpalikti taip kaip yra? g.gif Patarkit !



Vyresnėle krikštijome susitarę atskiru laiku. Atėjome, 15 min ir viskas. Vidurinėlę kunigas įkalbėjo krikšyti per mišias. Sutikom, nors labai dvejojome. Buvo taip gražu. Pradedant tuo, kad klebonas išėjo mūsų nuo pat durų pasitikti, per visą bažnyčią iškilmingai pravedė iki pat altoriaus, pasodino į šalia esančias vietas, ir labai gražiai pravedė mišias, tarpuose vis atlikdamas kokią krikštynų apeigą. O ta valanda prabėgo labai greit. Beje, mano mažei tada buvo metukai. Taigi, nepergyvenk, tikrai bus gražiau ir iškilmingiau.
Atsakyti
konkrečiai niekam neskirsiu, bet pasakysiu ką manau

koks yra krikšto tikslas g.gif , jei krikštyja kito tikėjimo žmogus, juk krikštydamas vaiką krikšto tėvai turi prisižadėti,kad vaiką padės auklėti kalalikiškai , kaip jis tą turės daryt jei jis visai kito tikėjimo
Krikštatėvių pareiga yra padėti tėvams vaiką globoti ir katalikiškai auklėti.

na gerai ...turit labai gerus žmones, kito tikėjimo sutinku ...bet tada kam apgaudinėti kunigą jūs man pasakykit, kaip čia kažkas siūlo, vaikas nuo pirmojo gyvenime sakramento eis su melu g.gif , tuomet krikštas kam...mada, šiaip visi tai daro tai ir mes pakrikštysim ...nežinau va ištraukiau citatą

Krikštatėviai privalo būti pasirinkti vaiko tėvų/globėjų; būtų pakankamai subrendę šioms pareigoms (turėtų bent 16 metų amžiaus); būtų priėmę Krikšto, Eucharistijos (Pirmosios Komunijos) ir Sutvirtinimo sakramentus; gyventų krikščioniškai ir galėtų padėti kikštavaikiui taip gyventi; krikščionis nekatalikas gali būti Krikšto liudytoju kartu su kataliku.

taigi lai būna tada liudininkai , man svariau ir tikrai artimiau nei melu grįstas krikšto sakramentas, juk pavadinimas nuo to nesikeis, pareigos taip pat ax.gif

šaltinis

nesupykti labai keistai nuskambėjo ieškosiu tokios bažnyčios,kuri nesvarbu kokio tikėjimo tėvai krikštys vaikutį , nes iš didelio noro viskas įmanoma, tikiu jei ieškosit ir rasit , bet tai ar to reikia g.gif

ai dėl to klausimo neklausimo, juk jei einate priimti krikšto katalikų bažnyčioje, negi kunigas kaip pirmokus turi tikrinti, galėtu patys žmonės pagalvoti kam tada reikia cirko .jei jūs patys netikite, ir t.t rolleyes.gif , čia pamąstymai mano tokie, tikiuosi neįžeidžiau nieko, bet man krikštas tai ne žaidimas blush2.gif , ir ne baliaus pakėlimas, tai labai rimta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 04 30, 16:45)
Pala pala,manau cia ne jusu pareiga rupintis,kaip sveciai suvaziuos ir isvaziuos is sventes.Visi turi kitu giminaiciu,draugu,kaimynu,tai ir suvezios.O kuriam mieste cia tokios kainos limuzinu??? g.gif

Klaipedoje..na vasaros metas, savaitgalis, todel negalima imti keliom valandom. Taciau jau nusprendziau, kad iki baznycios zmones atvaziuos patys, o po to prie juros ir i sventine vakariene ves didesni taksi ir namo iskviesim taksi..
Papildyta:
QUOTE(syri @ 2010 04 30, 22:17)
na, čia jau dvi šventės, abi prasmingos, tai galima ir 'stipriau pabaliavoti"  drinks_cheers.gif

Dėl limuzinų, autobusiukų: nežinau, iškur jie kelia tokias kainas, bet pvz. KLP vasaros šeštadienį limuzinas visai dienai kainavo 700 litų  g.gif (bandykite skambinti iš vakaro - pasirašys ir už 500 litų  thumbup.gif  - skant - paskutinė minutė).
Mes kartais praktikuokame autobusiukus - susitariame, kad atvažiuotų tarkime 15 val. ten ir ten, visi svečiai sėda į jį ir juos pristato kur reikia, o vakare, kai reikia, atvažiuoja ir susirenka "krovinį"  ax.gif  Mokėjome 100 litų  rolleyes.gif (derybų klausimas čia), bet patogumas tai nerealus - visi gali nebijoti išgerti taurę gėrimo ir nesukti galvos dėl važiavimo.
Autobusiukų yra įv. vietų skaičiaus. Dėl kontaktų - galiu duoti , jei veiksmas aplink Klaipėdą.



tai gal jie cia mandri kad as taip anksti klausineju g.gif viena firma tai isvis pareiske, kad mano norima masina tokiai dienai isnomuota ir pasiule mazesne masina uz 2500 litu doh.gif (nors aiskiai pasakiau kad reikalinga 20 vietus masina) Na jei ka, bandysim paskutine minute skambinti, o autobusiukininka mes turim 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2010 05 01, 20:21)
Sveikos,

mūsų krikštynos nusimato per Žolines. Kunigas patarė jas padaryti per Šv.Mišias. Aš pasimečiau ir sutikau. Dabar galvoju, gal per sunku bus su mažiukais išbūti. Ar buvo tokių kas krikštijote per Šv.Mišias? Nežinau ką daryti: ar vėl skambinti ir persitarti į atskirą laiką arpalikti taip kaip yra? g.gif Patarkit !

Per misias tikrai butu iskilminga ir bobutem visom butu apie ka kalbeti po misiu lotuliukas.gif O kaip jau kitos atsake,gi pasivaiksciosit lauke su vaikuciu ir kai reikes sugrisit,ir praves apeigas mirksiukas.gif


Del tu ''bajeriu'' su religijom,tai tikrai pavarot merginos blink.gif einat i baznycia meluodamos,juk jus ne tik kunigui meluojat,bet ir sau schmoll.gif
Atsakyti
Naktibalda - visiskai sutinku su Jusu posmais.
Taciau mamyte pasake, kad nenori keisti kriksto mamos .
Vadinasi apsiprendimas aiskus . ax.gif
Liko tik patarti kaip tai padaryti g.gif
Na gal ir negrazu blush2.gif Del liudininko pozicijos, tai tokio varianto net nezinojau .. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 05 02, 09:44)
Naktibalda - visiskai sutinku su Jusu posmais.
Taciau mamyte pasake, kad nenori keisti kriksto mamos .
Vadinasi apsiprendimas aiskus .  ax.gif 
Liko tik patarti kaip tai padaryti  g.gif
Na gal ir negrazu  blush2.gif  Del liudininko pozicijos, tai tokio varianto net nezinojau ..  unsure.gif

aš kalbėjau apskritai, netaikiau šiai mamytei, jos teisė rinktis, kaip padaryti, bet katalikų bažnyčia šiuo atveju labai liberali, yra ir tokiam atvejui išeitis, todėl ir sakau man melu grįstas krikštas nepatiktų, o va liudininku būti man priimtinas, ir vaikas turės krikšto tėvėlius ir vaikiukas pakrikštytas, ir tėveliams nereiks meluoti prieš dievą ir bažnyčią 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi niekam nemelavom, pasakem,kad krikstotetis nekrikstytas, tai sako viskas gerai jis bus liudininkas ir jokiu problemu 4u.gif
Atsakyti
Aš net nežinojau, kad yra dar liudininkai.

QUOTE(merrgicka @ 2010 05 02, 09:31)
Mes irgi niekam nemelavom, pasakem,kad krikstotetis nekrikstytas, tai sako viskas gerai jis bus liudininkas ir jokiu problemu 4u.gif

Na mūsų krikštotėvai krikštyti, o vat aš pati nė.
Kai praeitais metai dar tik galvojome apie mažylio krikštynas, vienas kapelionas man pasakė, kad ir man reikėtų pasikrikštyti.
Todėl planuoju ir aš iki vasaros atlikti tokią apeigą.
Nors kunigėlis, kuris krktšys mūsų mažių nesidomėjo dėl krikšto.
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 04 30, 18:29)
mielos mamytes...
pasimeciau doh.gif  net nenumanau kokiu zaidimu reikia paruosti krikstynoms blush2.gif
o juk nesinori kad sveciai tik pries stalo sedetu doh.gif  gal pasidalintumet kokius Jus ruozetes zaidimus ar seip ka nors tokio kas paįvairintu svente... 4u.gif

Mes žaidėme:
Žaidimas „Pareigų šulinys“
Kiekvienas svečias sugalvoja pasižadėjimą Benukui, susijusį su ištrauktu iš pintinės daiktu.
Mašinytė – nupirkti mašiną
Kortų kaladė – išmokyti žaisti kortomis
Tabletės - sveikata rūpintis
Batų raišteliai – išmokyti užsirišti batukus
Tušinukas – išmokyti rašyti
Skaičiavimo mašinėlė – išmokyti skaičiuoti
CD – išmokyti dirbti kompiuteriu
Knygelė – išmokyti skaityti
Litas - finansų patarėjas
Dantų šepetukas - prižiūrės kad dantukus valytų, rūpinsis dantukais
Teptukas – išmokyti Benuką piešti
Širdelė – padėti meilės reikaluose
Natos – išmokyti Benuką dainuoti
Laikrodis – išmokyti Benuką pažinti valandas
Saldainis – lepinti Benuką saldainiais
Magnetukas – Graikija – nusivežti į kelionę
Viktorina
Kiek Benukas svėrė gimęs?
Koks Benuko ūgis buvo kai gimė?
Kokią savaitės dieną gimė Benukas?
Kiek dantukų turi Benukas dabar?
Kiek mėnesių Benukas gėrė mamos pieną?
Koks Benuko pėdutės ilgis dabar?
Kiek Benukas svėrė 8 mėn.?
Koks mėgstamiausias Benuko vaisius?
Kas daugiausiai žinojo – prizas – parkeris auksine plunksna
Palinkėjimų krikštukui rašymas (visiems išdalinami lapukai, rašikliai, paskui palinkėjimai sudedami į krikštynų dėžutę)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na galvojau nesikišti, gerbiu kiekvienos nuomonę, kaip kiekvieną iš jūsų gerbiu. Truputi užvirė tema apie dovanėles svečiams, tėvams, diedukams. Kažkas sakė: šventė vaiko yra. Sutinku. Bet tai yra ir tėvų šventė. Prisimenu kaip pati visa virpėjau per savo vaikų krikštynas. Tai kodėl negalima apdovanoti ir svečių. Nesakau ten pirkti bramgias kažkokias dovanas. Nu simboliškai, kaip padėka. Nematau čia nieko blogo schmoll.gif Galima kažką savo rankom padaryti.
Dėl pačių krikštynų šventimo. Aš manau turėtų būti ir žaidimų, nes netikiu, kad jos praeina taip čyrai be jokių išgėrimų. O man norisi kitokios šventės: ne tik pasisėdėjimo prie stalo, politikavimo... Gerai, jei svečiai turi ką pasakyti apart krizės, politikos... O jei ne schmoll.gif Ačiū, vienas tokias krikštynas apturėjau. Su kitom pasisekė daug geriau.
Atsiprašau jei mano nuomonė kažkam nepatiko. Tačiau aš vis tiek apdovanosiu ir senelius, ir tėvus: tėvams nusprenčiau nupirkti albumą į kurį galėtų suklijuoti krikštynų nuotraukas, nes žinau tikrai, kad nuotraukos bus ko gero kompe. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 01, 23:39)

ai dėl to klausimo neklausimo, juk jei einate priimti krikšto katalikų bažnyčioje, negi kunigas kaip pirmokus turi tikrinti, galėtu patys žmonės pagalvoti kam tada reikia cirko .jei jūs patys netikite, ir t.t  rolleyes.gif , čia pamąstymai mano tokie, tikiuosi neįžeidžiau nieko, bet man krikštas tai ne žaidimas  blush2.gif , ir ne baliaus pakėlimas, tai labai rimta  ax.gif


Ka jus vadinat cirku? geriau katalikas svetimas zmogus, kuris nezinia kiek ta vaikeli priziures, lankys, matys ir mokys ar artimas pravoslavas kuris gyvena krikscioniskai, tuokesi baznycioje, turi jau du vaikucius krikstytus baznycioje, lanko, myli ir priziuri/? jei mes kataliko neturim artimo zmogaus tai imti beleka svarbu kad butu katalikas bet nezinia kiek ta vaika lankys ir ar vaikas jaus kad turi kriksto mama, svarbiausia katalike? ir kodel apgaudinet kuniga? yra daug baznyciu kur sutinka, kas cia baisaus?
Atsakyti