Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

Kaip tai ir galvoju,kad voveres visai kitokia lėlė g.gif Ir dar tiek mūčinta biggrin.gif
A,tai ,lėlių autoriai jau įvardinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2010 07 09, 14:52)
Kaip tai ir galvoju,kad voveres visai kitokia lėlė g.gif Ir dar tiek mūčinta  biggrin.gif
A,tai ,lėlių autoriai jau įvardinti? smile.gif

Dar ne. Kai baigsis balsavimas, dar visą kitą savaitę. Bet matai, dauguma pas mus ten žvitriaakės, jos iš kart išryškino kieno kuris darbas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2010 07 07, 15:21)

fainute kokia bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif labai miela butybe wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vovere74 @ 2010 07 09, 15:59)
Dar ne. Kai baigsis balsavimas, dar visą kitą savaitę. Bet matai, dauguma pas mus ten žvitriaakės, jos iš kart išryškino kieno kuris darbas doh.gif  lotuliukas.gif

kam kalbet kam patilet--Tu gi moderatore-visus nikus zinai tongue.gif visas savininkes zinai---o as tai suku galvele kieno kuri lelyte g.gif
Atsakyti
Adatele, as tau prie kompanijos-irgi suku galva,kuri lele kurios. Vos puse leliu galiu atspet doh.gif
Atsakyti
Pareklamuosiu besidominčioms puikios lėlininkės Jūros Jasevičienės tekstilinių lėlių kursus http://www.facebook.com/?ref=home#!/pr...p?id=1364296593
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 07 09, 15:25)
gruodžio mūčijau doh.gif Vis perdarinėjau, taisiau. Tik jau nuotraukose, po visko pamačiau kas ne taip. Ir dabar jau daryčiau kitaip doh.gif

oa stai neatpazinau kuri tavo lelyte ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2010 07 10, 08:34)
oa stai neatpazinau kuri tavo lelyte ax.gif  smile.gif

Kažin gerai tai ar blogai? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir as niekaip Voveres neatspeju, bet turiu itarima, ir jei tas mano itarimas - tai man patinka wink.gif
Atsakyti
zinoma,kad gerai biggrin.gif

mergaites,paziurekite,kokias lelytes radau,negalejau atitraukti akiu,perziurejau viska ,net po kelis kartus,ziauriai patiko bigsmile.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 07 09, 14:25)
blink.gif Tu apie kurią kalbi? praėjusio konkurso ar šio?

Apie šio apie šio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2010 07 10, 07:54)
mergaites,paziurekite,kokias lelytes radau,negalejau atitraukti akiu,perziurejau viska ,net po kelis kartus,ziauriai patiko bigsmile.gif
My Webpage

Tau tie siaubukai zombiukai patiko? Miegamajame tokį pasistatyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2010 07 10, 08:54)
mergaites,paziurekite,kokias lelytes radau,negalejau atitraukti akiu,perziurejau viska ,net po kelis kartus,ziauriai patiko bigsmile.gif
My Webpage

Oi blink.gif Nebūčiau pagalvojus, kad tau gali patikti tokios lėlės g.gif Man tai šiurpas eina į tokias žiūrint. Labai jau tikroviškai kai kurie lavonėliai atrodo, brrrrr unsure.gif
Bandau įsivaizduot kokie turi būti namai ir jų šeimininkai, kad pasidėtų tokį karstelį su lavonėlių savo kambaryje g.gif Man tai net silpna darosi žiūrint kompe, kur jau ten namuose laikyt doh.gif Per daug artimųjų esu palaidojusi, kad žavėčiausi tokio stiliaus darbais. Ir tie zombiai kažkaip man nea schmoll.gif
Atsakyti