Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(yyla @ 2010 07 04, 16:35)
Tei,dekui tau,kad parodai musu darbelius rusaitem bigsmile.gif


Tai kad nėr už ką smile.gif Geromis naujienomis reikia su visais dalintis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2010 07 04, 16:35)
1. as tai dar neprabalsavau,bet pirmadieni jau zadu prabalsuoti,zinot ,man labai patiko undinele,jos toks svajingas  ir svelnus veidukas wub.gif

2. o del pamokeliu,kaip gaila,kad man nerodo paveisksleliu unsure.gif viska rodo,o kur paveiksleliai tusti langai unsure.gif

1. Oi ne, nedaryk taip. Kaip gi mes be tavo balsų? Jei prabalsuosi tai liksi neatidavus savo simpatijų. Geriau jau balsuok biggrin.gif (atsiprašau, bet man taip yra įkalę į galvą, kad negalima taip sakyti doh.gif Prabalsuoti tai kaip ir pravažiuoti, tai yra pro šalį mirksiukas.gif )

2. Niekaip nesuprantu kaip čia taip yra g.gif Juk nieko mandro ten nėra, paprasčiausias dokumentas su nuotraukomis g.gif
Atsakyti
O as jau ismokau atsisiusti pamokeles ir nuotraukas man rodo g.gif
Favorites pas mane yra keturios lelytes -nu ne penkios-ir nei vienos negaliu isskirti doh.gif gerai ,kad nominaciju daug -o tai buciau zuvus lotuliukas.gif
Atsakyti
Pagaliau rodausi su kursine lelyte blush2.gif
Paperclay 39 cm., linas, vilna, neriniai, popierines geles, tiulis, karoliukai.

user posted image

user posted image
Atsakyti
oho,kokia grazi bigsmile.gif matosi,Tei mokytoja buvo mirksiukas.gif labai labai grazi wub.gif

o cia mano angeliuku porele biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 07 03, 17:12)
O aš norėčiau, kad po konkurso pasakytum visus - ir visus + (jei + bent vienas yra)  blush2.gif
Kai jau baigsis konkursas ir bus galima pamatyti kuris darbas kieno.

Apie kokius minusus cia kalbi g.gif Baik biggrin.gif
Tau tik pliusai uz viska 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tei @ 2010 07 03, 21:11)
rulle o kodel tu prie musu nenori prisijungt?

Gal kada nors g.gif Esu pasyvi forumu rasytoja,daugiau skaitytoja smile.gif
Priklausau lelininku gildijai,kaip tai nebeturiu jau tokio dydelio pajegumo ir entuziazmo visur dalyvauti ir speti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(yyla @ 2010 07 04, 15:35)

rulle-gaila,gad nedalyvauji,labai gaila 4u.gif


Tai,kad ir taip manes visur pilna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2010 07 07, 09:47)
Apie kokius minusus cia kalbi g.gif Baik biggrin.gif
Tau tik pliusai uz viska 4u.gif

blush2.gif Ačiū tau. Atpažinai kuri lėlė mano? blush2.gif
Atsakyti
Jungiuosi į Jūsų gretas ir rodausi pirmą su Violetos pagalba pagimdytą lėlę.
Pagaliau smile.gif

Paperclay, ūgis apie 42cm.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saullute: 07 liepos 2010 - 15:23
Gražus " pagimdytas" kūdikis , Saulute, smile.gif ir rūbai, ir veidas ir plaukai thumbup.gif , įdomu bus savarankiškai pagimdytą lėlę pamatyti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 07 07, 12:22)
blush2.gif Ačiū tau. Atpažinai kuri lėlė mano? blush2.gif

Tai kad man blush2.gif nes neatpazinau schmoll.gif bet tai dar idomiau bigsmile.gif Reiktu atsekti kas. kokius ir pas ka kursus lanke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Reiktu atsekti kas. kokius ir pas ka kursus lanke

O Voverės lėlė nuo kursinės labai skiriasi. Ir nuo ankstesnių lėlių irgi. Man ji labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tei @ 2010 07 09, 14:12)
O Voverės lėlė nuo kursinės labai skiriasi. Ir nuo ankstesnių lėlių irgi. Man ji labai patiko  4u.gif

blink.gif Tu apie kurią kalbi? praėjusio konkurso ar šio?
Aš tai daugelio darbų nepažinau. Kai kurių aišku savas stilius jau išduoda ir nepasislėps net norėdamos, bet tų kas dar palyginti ne taip seniai kuria tai ir neatpažįstamos man g.gif
Va ant manosios pasakė, kad matosi, jog paskubom daryta doh.gif O aš ją nuo gruodžio mūčijau doh.gif Vis perdarinėjau, taisiau. Tik jau nuotraukose, po visko pamačiau kas ne taip. Ir dabar jau daryčiau kitaip doh.gif
Atsakyti