Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(vovere74 @ 2010 07 02, 04:15)
Dar vienas konkursas prasidėjo 4u.gif
Yra į ką akis paganyti. Šį kartą itin stiprių ir nuostabių darbų akims paganyti, o ir pamokėlių, gerų dalykų išmokti nepagailėjo lėlių kūrėjai 4u.gif
http://www.leliunama...opic?f=38&t=267

Jau perziurejau ax.gif labai viskas grazu wub.gif Gaila balsuoti negaliu smile.gif zinau,zinau,Voveryte salygas biggrin.gif Na,kai gerai viska apziuresiu,cia savo nuomone parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2010 07 02, 10:54)
Jau perziurejau ax.gif labai viskas grazu wub.gif Gaila balsuoti negaliu smile.gif zinau,zinau,Voveryte salygas biggrin.gif Na,kai gerai viska apziuresiu,cia savo nuomone parasysiu smile.gif

Na bent jau čia 4u.gif
Atsakyti
Rulle, o mums butu didele garbe tave musu tarpe tureti. Ateik uzsislaptinusi mirksiukas.gif
Atsakyti
kodel rule negali balsuoti?
Labai graziu lelyciu yra -sunku net balsuoti doh.gif
Kaip tas pamokeles paziureti?Ka ten spausti reik meta kazkokia lentele-angliskai nesuprantu?
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 07 02, 16:00)
Kaip tas pamokeles paziureti?Ka ten spausti reik meta kazkokia lentele-angliskai nesuprantu?


Reik atsisiųsti. Pas mane tai lietuviškai rašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 07 02, 15:24)
Reik atsisiųsti. Pas mane tai lietuviškai rašo g.gif

nieko-gryz dukra -paklausiu biggrin.gif

Bet pagal lelytes tai savininkes atpazystu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,norejau daug parasyti ir issiplesti ax.gif apie virtualia mergaiciu parodele,bet laiku susilaikiau biggrin.gif nusprendziau,kad savo nuomone geriau vis tik sakyti matant autoriu smile.gif kad negauti su kuocelu per galva doh.gif ir nedalyvaujant nei forume nei parodoje,jau visai nekorektiska butu reikstis smile.gif
Labai sunku vertinti darbus,paciai kuriant leles,nes is karto matai,kas negerai g.gif
Darbai grazus ir verti demesio 4u.gif
Gal kiek blaskaisi tarp darbu,nes yra autoriu,kurie sukure n leliu,o kiti tik kelias,taip sakant skirtingos svorio kategorijos.
Man patiko leles Nr-11,14,15,04.
Pats paciausias darbas -14 4u.gif tik autoriaus neatpazinau blush2.gif

Atsakyti
O aš norėčiau, kad po konkurso pasakytum visus - ir visus + (jei + bent vienas yra) blush2.gif
Kai jau baigsis konkursas ir bus galima pamatyti kuris darbas kieno.
Atsakyti
rulle o kodel tu prie musu nenori prisijungt?
Atsakyti
Sveikos auksarankes 4u.gif
Nors as niekada nesugebesiu ka nors panasaus sukurti,noriu tiesiog pasidziaugti jusu darbais.Neisivaizduoju kiek fantazijos kruopstumo ,noro reikia sukurti vienai lelei.O kokie saunus rubai ,batai,veidu israiska tai tyliu.
Aciu jums uz suteikta malonu laika perziurint jusu darbus drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Magira, aciu, kad apsilankei musu namuciuose 4u.gif Dar smagiau girdeti,kad musu mergaiciu darbeliai pradziugino tavo akis!
Atsakyti
Tei,dekui tau,kad parodai musu darbelius rusaitem bigsmile.gif tai idomu suzinoti nuomone,paskaityti bigsmile.gif
rulle-gaila,gad nedalyvauji,labai gaila 4u.gif
as tai dar neprabalsavau,bet pirmadieni jau zadu prabalsuoti,zinot ,man labai patiko undinele,jos toks svajingas ir svelnus veidukas wub.gif

o del pamokeliu,kaip gaila,kad man nerodo paveisksleliu unsure.gif viska rodo,o kur paveiksleliai tusti langai unsure.gif
Atsakyti