Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(astynute @ 2011 12 05, 18:40)
Nuostabus konkursas, nuostabios leles, Aciu Voverytei, kad taip greitai viska sudeliojo.

Nu čia gi dabar? lotuliukas.gif Pažiūrėsim kaip greit aš iki Kauno nuvažiuosiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kaz zinote kaip padaryt lelei sendinta veiduka kad matytusi tokie duri rezeliai? Kaip juos isgauti?
Atsakyti
Yra dekupazui skirtas sendinimo lakas, jis tinka sendinti.
Atsakyti
Aptepi tuo laku ir jis taip pasendina? Ar keliais sluoksniais apdazai tada nutrini?
Atsakyti
Labai, neaisku koki tu sendinima nori isgauti... jeigu toki, kaip ant dekupazintu daiktu, tai su tuo laku, bet jeigu nori ivairesniu sendinimo budu, uzeik i leliunamai.lt ir ten rasi ivairesniu techniku, kaip pasendinti lelyte. O dekupazo sendinimo lako tai nereikia trinti, jis sueizejusi ispudi padaro pats, kai isdziusta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astynute: 08 gruodžio 2011 - 17:51
Aciu uz info smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

stai mano naujausios merginos, kurios suspejo sudalyvauti ir parodeleje smile.gif

user posted image
Atsakyti
astynute, pasaka

si tema tokia silta, taip gera cia pasizvalgyti 4u.gif
Atsakyti
Labai mielos smile.gif
Atsakyti
astynute tavo lėlytės thumbup.gif o jau ta sofkutė kur jos sėdi tai iš vis wub.gif gal taip pat pati kūrei?smile.gif

atnešu savo ilgai kurtą Anabelę smile.gif user posted image
user posted image

atsiprašau už foto kokybę, vis dar neišmokau normaliai fotografuoti blush2.gif
Atsakyti
iremas, tavo lelyte puiki, jau matosi, ne vien mokytojos braizas, jau gerai matosi ir tavo pacios braizo pradzia! Ir toliau taip. Labai kruopstus darbas, kiekvienaas centimetras ismyletas. Saunuole.
Aciu uz pagyrimus mano lelytems.
Sofute meistravau pati smile.gif Dabar meistrauju tokia kedute bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 12 14, 09:53)
iremas, tavo lelyte puiki, jau matosi, ne vien mokytojos braizas, jau gerai matosi ir tavo pacios braizo pradzia! Ir toliau taip. Labai kruopstus darbas, kiekvienaas centimetras ismyletas. Saunuole.
Aciu uz pagyrimus mano lelytems.
Sofute meistravau pati smile.gif Dabar meistrauju tokia kedute  bigsmile.gif


ačiū 4u.gif stengiuosi, su šita lėlyte labai ilgai dirbau, bet pagaliau baigiau smile.gif

bet jau sofkutės gražumas, negaliu atsižiūrėti wub.gif
Atsakyti