Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(pavonija @ 2011 10 31, 11:25)
Nesu raganų gerbėja, jei rinkčiausi tai irgi tik pirmą, labai jau miela senučiukė wink.gif biggrin.gif


Ir as taip pat smile.gif Nepatinka raganos, bet pirma labiau primena miela senuciuke thumbup.gif
Atsakyti
yyla, o kur klaipedoje galima nusipirkti macheriniu ar lamos plaukuciu lelytei? 4u.gif Tu juk viska cia zinai bigsmile.gif
Atsakyti
Klaipedoje nemaciau,bet as pirkau va cia smile.gif

My Webpage
Atsakyti
oi kiek cia naujienu praleidau blush2.gif
Atnesu ir cia saviske parodyti.
ELIZABET, Paperclay, silkas, velvetas, oda, neriniai, bizerio karoliukai, vilna. (sedinti) 30 cm.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Grazuole,labai elegantiska wink.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2011 11 02, 14:43)
oi kiek cia naujienu praleidau  blush2.gif
Atnesu ir cia saviske parodyti.
ELIZABET, Paperclay, silkas, velvetas, oda, neriniai, bizerio karoliukai, vilna. (sedinti) 30 cm.


Kokia faina.. kokios spalvos.. smile.gif super thumbup.gif
Atsakyti
Juratele, labai labai ispudinga lelyte! Teko gyvai matyti ir net paciupineti kita tavo lelyte - tai dar didesni ispudi paliko! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu mergaites!
Atsakyti
Jūratėl, wub.gif wub.gif wub.gif o jau akysssssssssssssssssss..... ir ji tikrai tik 30 cm... bigsmile.gif net cm išsitraukiau...elegantiška gracija.... wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

šiandien buvau Litexpo parodoje ir ten apžiūrėjau daugelio iš jūsų darbelius gyvai, nu nerealiai wub.gif wub.gif , ėjau ir ėjau aplink tas lėlytes, kaip apie kokią šventąją Mariją lotuliukas.gif
labiausiai padarė įspūdį Vilmos "mėlynoji paukštė" wub.gif ,šios autorės lėlytes padarė patį didžiausią įspūdįclap_1.gif clap_1.gif

Daivos lėlės iš vis aš be žado wub.gif tokios iš pažiūros paprastos, bet tokios šiltos, su drauge seiles varvinom, aplink kokius penkis ratus tupinėdamos apėjom lotuliukas.gif

Jūratėlės lėlytes taip pat super thumbup.gif

na , o aš bandau gimdyti savo trečiają lėlyte ir ateisiu pasirodyti, bet man dar toli iki jūsų grožių, problematiškiausia su drabužių modeliavimu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iremas: 04 lapkričio 2011 - 21:51
"Melynoji pauskte" yra sukurusi Vilm@, atrodo priespaskutinis jos darbas.
Atsakyti
Idomu,kokiu budu Olga Roehl savo leles tonuoja? Atrodo lyg su aerografu purksta. O gal klystu ?
Olga Roehl
Atsakyti