Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

dekui smile.gif
pasiemiau minksto popieriaus,uzpyliau vandeniu,nusunkiau kai isbrinko ir ipyliau lipalo,is putos isipjausciau forma ir ja aplibdziau smile.gif as net mini zeimeriuka pirkau,tiesa nepigus,bet... smile.gif uzsidegimas daro savo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif)))
Savaitę ar dvi kaupiaus pasirodyti.. aną savaitę pagaliau susiėmiau, išdrįsau, parašiau... Arbatėlė taip keistai manęs užklausė... jopapaaaaaaaaaaaaaaaaa.. pasirodo iš jaudulio susimaišiau favourituose ir kai dėjau i PIlkos asmeninę temą... user posted image Tad dėkoju Arbatėlei, kad taip mandagiai subtiliai mane nukreipė, atsiprašau Pilkos user posted image, miela Rustė viską pataisė, o aš vėl kelias dienas kankinaus - rodytis ar ne.. Tad nakčia, kol niekas nemato, jau gal šešis kartus patikrinus ar tikrai ten rašau, kartoju tai, ką rašiau anądien:


Pradėsiu banaliai, nuo padėkų... Ačiū, kad rašėte, kad užbūrėte, kad paskatinote...gal du metus nedrįsau, o dabar galvoju - kodėl gi ne... Esu sukūrusi vos kelias lėles, savo širdelės džiaugsmui labiau, nei pramogai ar uždarbiui, dabar supratau, kad noriu dar, bet tam reikalinga taikli, tiesi, negailestinga kritika.. noriu augt... ax.gif

Pati pirmoji mano lėlytė, skaičius Jus, "užsivedus", "pagimdyta" dar prieš dvejus metus - Vilytė... mano pirmoji meilė wub.gif bais sunkiai, bet pagaliau išsiskyriau su ja, visai neseniai, su ašarom...:

user posted image
user posted image
Vėliau atsirado močiutė Genutė, vis dar besiglaudžianti pas mane:
user posted image

user posted image

user posted image
eaaaaaaaanm... na, gal ne visas iš karto, bet parodysiu, jei leisit smile.gif))

pasakysiu nuo dūšios- su lėlėmis neįmanoma atsisveikinti be širdies skausmo ir ašarų, neįmanoma jų kurt neįdėjus savęs... jų net neįmanoma įvertint... doh.gif
Atsakyti
Ra, papasakok iš ko tavo lėlės sukurtos , nes bobulytė panaši į tekstilinę, koks jos ūgis ar ji ten prie tikros komodos nufotografuota? Man patiko tavo lėlės smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Pavonija ax.gif

Vilytė - karkasinė mergaitė, veidas ir rankytės - ore stingstantis modelinas.
Genutė - karkasinė senjora, kurios veidas modeliuotas sintepono, kojinės ir siūlų pagalba smile.gif)) (O šytąąąąąąąąą... tekstilinis veidas čia ne labai į šią temą? bo turiu mažą karkasinę raganaitę tokiu veidu, neturiu supračio ji čia bus į temą ar ne (kažkokia baugšti aš pastaruoju metu) smile.gif)))

Močiutė Genutė yra normalaus žmogaus ūgio. Prie komodos ji dar be plaukų ir išeiginių rūbų, o kitose foto - jau apsirengus išeigai smile.gif)))) Su lyvčiku smile.gif)) Validoliu ir nosinaite rankinėj smile.gif))

Begalės minčių galvoj sukasi smile.gif Papjemaše nesu čiupyjus net vaikystėj, bet viena lėlė taip ir prašos šios medžiagos.. Kiba susiimt smile.gif
Yylos šarnyrinės ir man kosmosas.. wub.gif wub.gif
Bet besitabaluojančių koyčių - rankyčių lėlytė, jaučiu, ne už kalnų.. wub.gif
Atsakyti
Ra, man labai patiko, tavo bobyte, nes toookiaaa didddeele!!! Jauciu nemazai medzegu sunaudota jos sukurimui.
Atsakyti
Į temą, į temą biggrin.gif , man ta bobulė kur prie komodos tai iš vis klasiškai atrodo, o tas dydis įspūdingas! Pagarba thumbup.gif
Lauksim kitų besitabaluojančių lėlių ir ne smile.gif
Atsakyti
ra pirmoji lelyte tai labai labai,gyva tokia ';)
o bobulyte man tokia bauginanti,nelabai megstu tokiu dideliu leliu ...smile.gif bet sukurti tokia tai tikra jega wink.gif
Atsakyti
Aš čia šiaip visai ne į temą, tik pašalietė, stebinti temą, bet negaliu nepakomentuot ra lelių.
NUOSTABIOS ABI wub.gif Ta bobulytė, tai vajei vajei, taip atrodo šiltai ir numylėtai pagaminta thumbup.gif
Atsakyti
ra----Tavo lėlytės yra nuostabios--pirmoji tokia šilta wub.gif ---o bobulyte tokia tikroviška thumbup.gif
Atsakyti
ech, kaip gera skaityti gerus žodžius... AČIŪŪŪŪŪ
user posted image

Kadangi naktis gūdi, tokia priešheloweenyne, tai parodysiu raganas savo...smile.gif
Pirmoji, gerietė tokia, karkasinė, tekstiliniu veiduku, antroji - išdidžioji piktoji (antrosios idėja nėra mano, sakau sąžiningai)...
Moteris užsakė raganą, dariau dvi, visiškai skirtingas, pasirinkta buvo gerietėsmile.gif Piktoji griežtoji dabar stebi mane savo pikta akim. smile.gif)

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image



user posted image
Atsakyti
Kad man ta antroji labai gerom akim bigsmile.gif tikrai ne piktai sebi tave mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesu raganų gerbėja, jei rinkčiausi tai irgi tik pirmą, labai jau miela senučiukė wink.gif biggrin.gif
Atsakyti