Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

Kiek gražių lėlyčių bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Papuoskim tema smile.gif

user posted image
Atsakyti
Grazi puosmena smile.gif Panasu i dvynes smile.gif
Atsakyti
yyla, labai dailios mergaites! wub.gif thumbup.gif Kokio dydzio?
Atsakyti
Dekui smile.gif 25cm,labai smulkutes biggrin.gif
Atsakyti
O kuri lipdymo masė lygiausiai nusišlifuoja?
Atsakyti
Na ka ipusejau savo pirma lelyte, tiksliau lelina smile.gif Pasiprase buti dailininku, nors buvo numatyta kitaip smile.gif Stingsta dabar. Bet mase nepatiko- Darwi classic. Turbut ne pacia geriausia issirinkau pradziai? Sunkiai susilipdo atskiri gabaleliai, noretusi minkstesnes.

Su kokia jus lipdote? Suprantu kad klausiu paciu pradmenu smile.gif

Beje mano lelyte bus kiek kitokio, skulptureles tipo, tokiu su rubeliais nezadu daryti, tiek kanrybes- ne man biggrin.gif
Atsakyti
Laba minkšta, tačiau brangoka (~50Lt) yra Paperclay. Su juo labai malonu dirbti.
Šiek tiek pigesni yra Premier modelinai (~40 Lt). Irgi faini, nors labiausiai man patinka Paperclay.
Dar yra Jovi modelinas, jis pigus (~6 Lt). Bet man jis per sunkus, per slidus.
Bet čia mano subjektyvi nuomonė smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas žinote kur Vilniuje būtų galima nusipirkti Paperclay? Anksčiau buvo Akropolyje tokia parduotuvytė prie ermitažo, bet jos nebėra verysad.gif , o mano lėlytė labai laukia paperclay smile.gif
Atsakyti
Sakė, kad išsikels, tik užmiršau kur smile.gif Bet į kažkurį iš kitų prekybos centrų - arba Ozą, arba Panoramą, arba Europą.
Atsakyti
QUOTE(Aikoksskirtumas @ 2011 10 20, 12:15)
Sakė, kad išsikels, tik užmiršau kur smile.gif Bet į kažkurį iš kitų prekybos centrų - arba Ozą, arba Panoramą, arba Europą.


dėkui 4u.gif o gal žinai parduoruvės pavadinimą? ax.gif
Atsakyti
decotex
Atsakyti