Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

wub.gif MERGINOS , susizavejau jusu dirbiniais. net galva svaigti pradejo nuo jusu grozybiu swoon.gif
ar pardavinejate savo grozybes?
Atsakyti
Manyciau, kad visos pardavineja wink.gif...arba dauguma
Atsakyti
o sakykit akytes ispaisot su piestukais? man kazkaip nesitiki, kad taip smulkiai istapoma teptukais blink.gif
Atsakyti
Aš su smulkučiu teptuku išdažau.
Atsakyti
Nuliniu butent sabalo plauko teptuku mirksiukas.gif akriliniais dazais smile.gif
va cai kaip atrodo is arciau


user posted image


Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2011 10 07, 14:44)
Nuliniu butent sabalo plauko teptuku mirksiukas.gif akriliniais dazais smile.gif
  va cai kaip atrodo is arciau



Ispudingai atrodo akytes!!! wub.gif thumbup.gif Cia reikia tureti sugebejimu ne tik tokias nupiesti, bet ir suprasti kaip jas atvaizduoti. doh.gif Super yyla!!! 4u.gif
Atsakyti
Aciu visom uz grazias akimirkas,praleistas sioje temuteje!!Kurybinio polekio visom auksarankem!!! 4u.gif
P.S.Tei zuikutis pats paciausias!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
kodel mano avataras toks pat kaip Aikoksskirtumas blink.gif ?! nepagaunu kampo
Atsakyti
Nu kad ne smile.gif
Atsakyti
Dabar jau viskas susitvarke, bet beveik visa sestadieni mano avataras buvo lygiai toks kaip tavo. As pati nieko nekeiciau-man mano avataras patinka thumbup.gif Del to ir stebejausi. Ai, bet cia ne i tema tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2011 10 05, 18:18)
čia mano lėlių makaulės biggrin.gif

user posted image
Toji didžioji makaulė į mano sūnutį panaši wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2011 10 10, 20:42)
Dabar jau viskas susitvarke, bet beveik visa sestadieni mano avataras buvo lygiai toks kaip tavo. As pati nieko nekeiciau-man mano avataras patinka thumbup.gif Del to ir stebejausi. Ai, bet cia ne i tema tongue.gif



smile.gif kartais durniuoja kompai biggrin.gif
Atsakyti