Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

dailes parduotuveje,cia bus janonio gatveje (netoli Sportinku raj. salia Iki parduotuves wink.gif arba dar galima naudoti laka pastelei fiksuoti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yyla: 04 spalio 2011 - 17:00
Aciu 4u.gif ,bendysiu nuvaziuoti. Maniskis jau lakas baigiasi, reikia naujo, o purskiamas, tikrai geriau nei tepamas smile.gif
Atsakyti
tik jis gana brangokas,ir truputuka smirda ,tai as einu i koridoriu purksti visada biggrin.gif
Atsakyti
as isivaizduoju, kad purskiamas daug geriau..ale geriau pabandysiu pradziai tepama ax.gif
Atsakyti
čia mano lėlių makaulės biggrin.gif

user posted image

o čia bandymai daryti šarnyrinę lėlę g.gif

user posted image
Atsakyti
Gerai atrodo makaules 4u.gif
O kokio dydzio didziusia ir kokio tos mazuliukes?
Tos mazuliukes bus tokios maziukes, kaip maciau Klaipedos galerijoje tavo darbelius? ax.gif Tokios visiskos spirgiukes? bigsmile.gif

Papildyta:
o sarnyrine darai ne is modelino? Cia nuotraukoje g.gif atrodo kaip papje mase
Atsakyti
Taip,papje pesje,o makaule ten dyyydele viena tokia,kaip du moteriski kumsciai biggrin.gif,o kitos mazyyytes smile.gif o Klaipedos galerijoje yra wink.gif
Papildyta:
va cia dar daugiau nuotraukyciu smile.gif

My Webpage
Atsakyti
Maciau galerijoje per Klaedine paroda leliu - pernai smile.gif, Labiausiai patiko angelas lipantis laiptais smile.gif
Siemet butinai vel nueisiu pasigrozeti tavo 4u.gif ir kitu lelininkiu darbeliais gyvai smile.gif
Sekmes tau darbuose, jie laaabai silti smile.gif
Labai smalsu pamatyti bus baigta sarnyrine smile.gif dabar zinosiu kur ieskoti, isisaugojau puslapiuka tavo smile.gif
Atsakyti
Yyla, o is ko padarytos leliu akytes? Tokios nuostabiai tikroviskos!
Atsakyti
astynute-dekui wink.gif
Šilko Namai,aš akytes išpiešiu,bet tos didelios galvos akytes tai akrilinės,pirma kartą darau su tokiom akutėm,čia toks bandymas biggrin.gif žiurėsiu kaip gausis smile.gif
Atsakyti
yyla, koks grozis. Man jau ta "stikline" su galvytem kaip meno kurinys..taip ir palikciau thumbup.gif
Atsakyti
Oi kokia faina ta galvų puokštė!! smile.gif
Atsakyti