Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(mimo @ 2010 05 15, 12:03)
masiania, aciu smile.gif
Kaip tu taip portretines sugebi padaryti,man mistika. Tavo daktaro veido israiska tokia pozityvi. Prazile plaukai super atrodo,barzda atskiro komplimento verta thumbup.gif Noreciau tik prie piestuko kisenej prikibti-jis per didelis. Manau,kad geriau atrodytu tokie nedideli bruksniukai ant kisenes-atseit jis ten tusinuku prisisegiojes. Suradau nelabai vykusia fotke,bet noriu parodyt,ka turiu omeny
Tusinukai kisenej


Aciu, mimo. Tiesa sakant, man paciai tai mistika smile.gif Pradedu ir toli grazu nesu tikra, ar pavyks. Bet kazkaip sedi prie leles , sedi ir gal uzburi smile.gif
Del piestuko tai paprtiestarauciau, nes man jis atrodo visai pagal masteli. Beje, tai yra sumustiniu pagaliukas, atitinkamai nudazytas smile.gif Kito varianto nesugalvojau.
Atsakyti
temute op biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai grazi lelyte wub.gif
Atsakyti
YYluz--labai simpatulkia si lelyte--padirbejiai matosi --saunu thumbup.gif (ji panasi i mano kaiminka)
Atsakyti
mano naujoji

,,PSICHAS"

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 05 22, 07:34)
mano naujoji
,,PSICHAS"

koks FAINAS lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyla @ 2010 05 22, 09:56)
koks FAINAS  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif labai fainas bet siek tiek net baisus biggrin.gif
Atsakyti
na jis toks-kokios dbr mano nuotaikos blink.gif unsure.gif

truputi patobulinau-musmeryte uzauginau

user posted image
Atsakyti
nu geras biggrin.gif kaip man patinka tokios leles,labai patinka thumbup.gif jergau koks baisus,tikras psihas thumbup.gif Man cia tavo pati geriausia pati gyviausia lele,pagarba wink.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
...vasara... biggrin.gif
Elfiukas (o gal elfiukė? g.gif ) 29cm
Atsakyti
YYla-Tei--jau lėlytės wub.gif wub.gif wub.gif Šaunuolės jūs kokios thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti