Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(*Mirabella* @ 2011 09 15, 12:44)
Nesvietiskas grozis  wub.gif

Gal galit pasidalint kokia technika pasitelkiama gaminant sitokios ir panasiu leliu kunas?Kur galeciau apie tai placiau pasiskaityti?



Paperclay- medžiaga, gan lengvai apsidirba džiusta ore ,nėra labai tvirta, reiktu gruntuoti padaryta gaminy kad nereguotu į dregmės pasikeitimus, yra ir kitų medžiagų reiktų dar įrankių modeliacijai- visa info google bei torrentuose daug labai rasi
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 09 15, 12:44)
Gal galit pasidalint kokia technika pasitelkiama gaminant sitokios ir panasiu leliu kunas?Kur galeciau apie tai placiau pasiskaityti?

Va čia http://www.leliunama...bd1b2f5399ba264 tikrai daug informacijos nuo ko pradėti ir kaip ką daryti. Yra įvairių būdų ir priemonių, reikia tik atsirinkti sau tinkamiausias.
Atsakyti
Kaip teisingai nurodė voverytė, "Lėlių namuose" nemažai info. Nebūtinai paperclay naudoti jis nepigus nors ir labai geras, pradžiai iš nebrangių JOVY labai nieko. Kūno lipdyti nebūtina, dažniausiai daromas vielos karkasas apsuktas sinteponu. Iš modelino lipdom rankas kojas galvą. Galima kūnelį ir iš papje mašė daryti va čia aš savo paskutinę taip kūriau ; galva rankos kojos modelinas JOVY o visas kūnas darytas iš papje mašė (pirmiausiai plastilino forma su daug sluoksnių laikraštinio popierius)

user posted image user posted image
Atsakyti
kokia grazi nosyte
Atsakyti
Ačiū mimo bent už nosytę bigsmile.gif .
Visai tema apmirusi, negi niekas lėlėm neužsiima verysad.gif suprantu, kad nelengva su jomis betgi norisi kažkokio judėjimo fitness3.gif
Atsakyti
~ella~, kokia daili lelyte! thumbup.gif Kaip suprantu, suknyte darei papje mashe technika?
As kol kas neturiu kada prisesti prie lelyciu. Todel noriu paklausti kaip isukus laikyti paper clay modelina? Jis labai geras ir man patiko su juo dirbti, tik kuri laika dabar nebus kada prisesti prie jo.
O kad temelei palaikyti rodau viena is paskutiniuju darytu leliu:
user posted image
Atsakyti
~saulyte~ paperis gerai laikosi ilgesnį laiką ir atidarytas. Aš susuku jį į kelis politileninius maišelius, dar įdedu į dėžutę plastmasinę ir viskas tvarkoje, guli jau kokie 4 mėn. karts nuo karto patikrinu ax.gif
Tavo lėlytės suknelė spalvinga thumbup.gif suknoka manau tokią nedidukę buvo nunerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(pavonija @ 2011 07 25, 15:46)
O štai mano mano paskutinė sukurta lėlė iš Paperclay masės.
"Kristina"
user posted image


Nuostabus grožis wub.gif
Atsakyti
~ella~, kadangi man tik 2-a nuotrauka atsidare-tai tiek ir tepagyriau ax.gif Tikiu, kad visa lelyte grazi. Pas mane lelytes tikrai uzsigulejusios-turiu tik viena besivoliojancia galva. Dabar ant tapybos labai patrauke smile.gif Ateis laikas ir lelems.
Atsakyti
Na va o pas mane atvirkščiai hihihi.gif buvau visai paskendus tapyboje (tik manoji ant šilko) bet lėlės viską užvaldė. Šilko gabalą jau kažin kada turiu užtempusi ant rėmo, čia kaip pas tave lėlės galvutė mirksiukas.gif ,o niekaip negaliu prisėsti doh.gif nors labai norisi.
Atsakyti
Suveltos Avys, dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~ella~ @ 2011 09 19, 11:46)
~saulyte~ paperis gerai laikosi ilgesnį laiką ir atidarytas. Aš susuku jį į kelis politileninius maišelius, dar įdedu į dėžutę plastmasinę ir viskas tvarkoje, guli jau kokie 4 mėn. karts nuo karto patikrinu  ax.gif
Tavo lėlytės suknelė spalvinga  thumbup.gif  suknoka manau tokią nedidukę buvo nunerti  g.gif


Reiks ir man isukti modelina i keleta maisiuku. O suknute labai smagiai neresi. biggrin.gif Man patinka krapstytis su smulkmenomis. Dabar pradejau dometis tekstilinemis lelytemis. ax.gif
Atsakyti