Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

pavonija, kad nera kuo labai girtis-tai ir nesirodau. galiu imest paskutine lelyte :user posted image
Astynute, na tu duodi-tai bent agregata sukurei. Mano vyrui zandikaulis nukrito-turbut pats tokio noretu bigsmile.gif . Kokio dydzio visas kurinys? Kaip viskas laikosi? Matau,kad lelytes koja zemes neliecia. Gal galima daugiau nuotraukeliu? Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mimo smile.gif
Lelyte vos vos liecia zeme, bet nesiremia.
Motociklo ratai apacioje yra plokstesni, tik biski atrodo kaip apvalus, kadangi yra platus, tai ant ju visas svoris ir normaliai pasiskirsto. Lelyte stovinti visu ugiu butu 40cm, o motociklas per visa ilguma netoli 60cm. Aisku daugiausiai darbo buvo su motociklu, nors jo remas ir sumestas, ir gerokai nelygumu tokiame plote, bet nurasau tai kaip daug kelioniu atlaikiusiam burzgenciam drauguziui, manau taisiklingas ir nuglaistytas jis prarastu puse savo zavesio doh.gif .
Ikelsiu aiskesne nuotraukyte:

user posted image


Papildyta:
mimo, o kokio dydzio tavoji lelyte? Labai grazi 4u.gif
Atsakyti
Astynute, jei motociklas nemazai kelioniu atlaikes-tai gal ji reiketu labiau papurvinti? Ant ratu bleku truputi dazo su kokiu sepetuku pataskyti? Cia tik pasiulymas ax.gif -neisizeisk. Mano lelyte gal kokiu 40-45 cm. Tingiu is maiso traukt matuot. blush2.gif
Atsakyti
Taip ir yra, jis netik su dazais bet ir su modeliniu, kad riebiau aptaskymas matytusi papurvinta, tik gal nelabai matosi g.gif protektoriai gerokai nusitryne vietomis ir dazai kai kur nubrozdinti ...
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2011 08 16, 21:39)
pavonija, kad nera kuo labai girtis-tai ir nesirodau. galiu imest paskutine lelyte

O, tu irgi maskatuoklę darei biggrin.gif
Norėtųsi daugiau nuotraukų, įvairesniu rakursu. Esi visai prapuolus kažkur, tai jei jau kažką rodai - rodyk kuo daugiau biggrin.gif
Labai fainos kojinės thumbup.gif Švarkelis. Ten švarkelis?
O su akimis kažką prichimičinai g.gif Viena žiūri žemyn, kita aukštyn. Labai gerai matosi kai uždengi vieną akį, po to kitą. Ar čia nuotrauka iškraipo vaizdą?
Atsakyti
Voveruska, gi cia mano antra maskatuokle. Pirmaja su balta suknele ant aukstos kedes ir zuikiu gal pries 1,5 metu sumeistravau...gal pameni mirksiukas.gif ? O sitos akys zvairos gavosi,nes nelygiai jas nulipdziau ir nuslifavau. Ji su tokiu a la paltuku-jis nenusiima. Dar pora fotkiu:
user posted image
user posted image
As pradingus,nes salia leliu dar piesiu, karpau, siunu...barbe devyndarbe cool.gif Perdarineju savo puslapi-uzsuk uz kokios savaites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2011 08 17, 12:46)
Voveruska, gi cia mano antra maskatuokle. Pirmaja su balta suknele ant aukstos kedes ir zuikiu gal pries 1,5 metu sumeistravau...gal pameni  mirksiukas.gif ? O sitos akys zvairos gavosi,nes nelygiai jas nulipdziau ir nuslifavau. Ji su tokiu a la paltuku-jis nenusiima. Dar pora fotkiu:

As pradingus,nes salia leliu dar piesiu, karpau, siunu...barbe devyndarbe  cool.gif Perdarineju savo puslapi-uzsuk uz kokios savaites mirksiukas.gif

Pamenu pamenu, šiaip tik pastebėjau, dabar tokia mada - maskatuotis lotuliukas.gif Aš nemadinga ax.gif
Ale kokia liūdna ši mergaitė gavosi unsure.gif Atrodo tuoj tuoj pravirks.

Aš vis užsuku ten, bet kažkur tavo visos lėlės iš jo dingo g.gif Ar tik man nerodo unsure.gif
Atsakyti
Ai, kad mano didzioji dauguma leliu liudnos. Reiktu is Daivos paslapti ispest,kaip jai tokios smagios gaunasi g.gif As puslapi perzvelgiau-man viskas atsidaro ir matosi. Gal nuo narsykles priklauso?
O tu ka nemadingomeistrauji? blink.gif
Atsakyti
Čia apie mane? smile.gif Kad nežinau, dauguma irgi sako, kad mano liūdnos.. Aš tai pastebėjau, kad dar labai priklauso, kur dėsi baltą taškelį akytėje, jei apačioje, tai jos tikrai liūdnesnės atrodys
Atsakyti
Taip, cia apie tave 4u.gif Man tavo lelytes neliudnos. Ir net jei jos nesisypso-vistiek tokios smagios atrodo. As kur taskeli bedeciau-vistiek liudnos gaunasi. Cia jau lipdant reikia pasistengti pakelti zandukus, akiu krastelius. Tokia man pavyko nulipdyti lelyte su drambliuku.
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2011 08 17, 21:32)
Ai, kad mano didzioji dauguma leliu liudnos. Reiktu is Daivos paslapti ispest,kaip jai tokios smagios gaunasi g.gif  As puslapi perzvelgiau-man viskas atsidaro ir matosi. Gal nuo narsykles priklauso?
O tu ka nemadingomeistrauji?  blink.gif

Mano irgi liūdnos, visi sako, kad akys kaip mano doh.gif
Hm, kodėl man nerodo g.gif Jau tie linuxai doh.gif
Aš nemadingai bandau šarnyrinę perprast. Pritrūkau instrumentų, tai užsitęsė. Šis tas naujo ir kitokio. Visai įdomu. Bet kaip visada - aš negaliu ramiai gyventi ir jau nebaigus šios galvoj brandinu kitą. Dar kitokio metodo užsimaniau. Matomai turiu išbandyti viską kas išrasta, išrasti kažką pati ir gal radusi kas miela širdžiai ties tuo ir apsistosiu. Arba ne lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aikoksskirtumas @ 2011 08 18, 08:26)
Čia apie mane? smile.gif Kad nežinau, dauguma irgi sako, kad mano liūdnos.. Aš tai pastebėjau, kad dar labai priklauso, kur dėsi baltą taškelį akytėje, jei apačioje, tai jos tikrai liūdnesnės atrodys

O man tavosios neliūdnos, man jos tokios paslaptingos gal labiau. Kaip ten be būtų jos Daiviškos biggrin.gif Jos tavo vizitinė kortelė thumbup.gif
Atsakyti
dėkui, voveryt smile.gif
kažkaip dauguma vis tik žiūri į mano lėles ir klausia, kodėl jos tokios liūdnos smile.gif nors man gal irgi jos labiau susimąsčiusios nei liūdnos. Bet man tai patinka tokios.. nors dabar vieną kuriu labai išsišiepusią, bet kaži kas gausis.. išvis paskutiniu metu labai sunkiai kažkaip ir medžiagos derinasi, ir veidukai kažkaip vis nesigauna - nudažau ir paskui nupjaunu visą veidą negailėdama smile.gif
Atsakyti