Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

eliss ten greičiausiai bus koks nors Dass , bandyk, tik neišsigąsk su juo gali būti nelengva doh.gif sunkiai lipdosi. Visi tie Paperiai, modenos, ladoll, priemjier tuo ir populiarūs tarp lėlininkų, kad su jais labai malonu dirbti; netrupa gerai šlifuojasi, puikiai prisilipdo. Tačiau kaina doh.gif doh.gif ypač pradedant doh.gif
Na vis vien pirk ir bandyk. Aš vieną lėlę lipdžiau iš visai bjauraus efaplasto holzy ot buvo kantrybės išbandymas biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai matomai visai išpindėjusi doh.gif lotuliukas.gif Bet jau jokio pigaus modelino net į rankas nenoriu imti. Man jie visi neskaniai kvepia ir nemalonūs liesti, jau nekalbu kiek nervų kainuoja skilinėjimas, grubumas ir kiti reikalai.
Todėl aš tik už gerą. O kam pradėti nuo prasto? Galima visai norą kurti susigadinti.
Ir sena gera tiesa - nesu tokia turtinga, kad galėčiau pirkti pigiai. Man to brangaus modelino išeiga daug mažesnė. Ir vieno pakelio užtenka ne vienai lėlei.
Turiu papiermache pakelį, bet net bijau su juo prasidėt lotuliukas.gif Jaučiu tik sugadinsiu ir išmesiu doh.gif nesuprantu kaip su juo reik lipdyti ir iš vis kas tai per dalykas, ko iš jo tikėtis.
Atsakyti
užsisakiau aš Jovi molio,pabandysiu,žiūrėsiu kas gausis smile.gif toks noras užėjo kažką lipdyti, per televizorių laidų mačiau,neseniai laikrašty apie lėles... rolleyes.gif dabar skaitau,žiūriu kaip,kas...su dekupažu buvo tas pats,bet dabar visai neįdomu rolleyes.gif čia kažkas įdomesnio smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti kaip jus darote lelyciu pagrindus? Jei lipdyti viska is mases, tai sunkiai isdziutu. As seniau apvyniodavau siulu viela, o kojas, rankas na aisku ir galva is mases lipdydavau.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2011 05 12, 15:20)
Aš tai matomai visai išpindėjusi doh.gif  lotuliukas.gif Bet jau jokio pigaus modelino net į rankas nenoriu imti. Man jie visi neskaniai kvepia ir nemalonūs liesti, jau nekalbu kiek nervų kainuoja skilinėjimas, grubumas ir kiti reikalai.
Todėl aš tik už gerą. O kam pradėti nuo prasto? Galima visai norą kurti susigadinti.
Ir sena gera tiesa - nesu tokia turtinga, kad galėčiau pirkti pigiai. Man to brangaus modelino išeiga daug mažesnė. Ir vieno pakelio užtenka ne vienai lėlei.
Turiu papiermache pakelį, bet net bijau su juo prasidėt lotuliukas.gif Jaučiu tik sugadinsiu ir išmesiu doh.gif nesuprantu kaip su juo reik lipdyti ir iš vis kas tai per dalykas, ko iš jo tikėtis.

Pritariu, drinks_cheers.gif Net jei esat pradedancios,reik pirkti tik gera ir kokybiska modelina,juk su prastu sugaisit neaisku kiek laiko ir susigadinsit nuotaika. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laimikas @ 2011 05 13, 08:24)
Norejau paklausti kaip jus darote lelyciu pagrindus? Jei lipdyti viska is mases, tai sunkiai isdziutu. As seniau apvyniodavau siulu viela, o kojas, rankas na aisku ir galva is mases lipdydavau.

Laimikai,gali pabandyti-kojas,rankas ir kuna apvynioti sinteponu,istepti lipalu,kai isdzius lipdyti plonai su modelinu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 13 gegužės 2011 - 09:46
Dekui, reiks pabandyti, dar bandysiu pagrinda daryti su papje mase.
Kazkaip po ilgos pertraukos norisi vel kokia lelyte nulipdyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimikas: 13 gegužės 2011 - 11:19
QUOTE(laimikas @ 2011 05 13, 11:18)
Dekui, reiks pabandyti, dar bandysiu pagrinda daryti su papje mase.
Kazkaip po ilgos pertraukos norisi vel kokia lelyte nulipdyti.

Galima ir su papje mase,tik su juo nelygiai gaunasi,kai ant virsaus lipdysi su modelinu,labai daug slifuoti reiks,kad islyginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikas @ 2011 05 13, 12:18)
Dekui, reiks pabandyti, dar bandysiu pagrinda daryti su papje mase.
Kazkaip po ilgos pertraukos norisi vel kokia lelyte nulipdyti.

O tai tu nori visą lipdytą daryti? nebūtina tiek modelino naudoti jei kūnas bus po rūbais.
Aš tai vielą siūlu vynioju ir lipalu sutepu visam kūnui. Rankos, kojos, pirštai, galva, kūnas - viskas su karkasu, nes kitaip išnaudosi daug modelino ir bus netvirta, lengvai lūš, be to ir sunki lėlė kai visa lipdyta. Tas kūno dalis, kurių nesimato aš karkasą apvyniojusi audiniu sutepu lipalu, apvynioju sinteponu, labai labai tvirtai, kad būtų kieta ir tvirta ir ant viršaus dar medžiaga, kūno spalvos, aptempiu. Maža kas. Man norisi, kad net netyčia nuplyšęs rūbas neišgąsdintų žmonių lotuliukas.gif Man norisi, kad lėlė po rūbais turėtų kūną, kurį negėda būtų parodyti blush2.gif
Atsakyti
kaip atrodo tas sinteponas?
Atsakyti
Sinteponas, na kur pvz i striukes dedamas pasiltinimas, arba pagalvelese buna.
Atsakyti
aišku tada,sakau,kad girdėtas žodis
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 05 13, 13:06)
kaip atrodo tas sinteponas?

Būna pirkti audinių pardduotuvėse. Bent jau pas mus tai metras kainuoja 5 litus. Susikarpai juostelėmis ir suki ant karkaso stipriai aptempiant. Dar su siūlu pridaigstant. Pagalvėlėse dažniausiai būna storas, lėlėms per storas, arba būna tokiais kaip vatos gniutulais, tai irgi neapvyniosi. Kažkada vietoj jo naudojau ploną paroloną, Senukuose būna rulonai. Jis ne toks patogus naudoti, bet iš bėdos irgi tinka.
Atsakyti