Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

Nedariau smile.gif Ir neketinau smile.gif Tiesiog smalsu buvo. O labai maža ji nėra - ~23cm ilgis jos smile.gif Bet kelnaites tai suveikiau jai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 02 gegužės 2011 - 13:09
mat kaip cia su tom pedkelnem buvo biggrin.gif , as pamaniau, na ir greituole, taip greitai viska pasiuvo smile.gif.
O lelyte tai maza cia skaitosi apie 23cm. Kita bandyk didesne, lengviau bus suformuoti veideli, bruozus. Manau apie keturesdesimt cm pati ta lelyte mokymuisi, aisku cia tik man taip atrodo nezinau kaip kitoms...
Atsakyti
Būtinai darysiu, labai smagu buvo. Su jumis palygint, nieko gero nesigavo, bet man asmeniškai išėjo geriau nei tikėjausi.
Atsakyti
Pasieskok pamokeliu, bus smagiau darbuotis. Daug pamoku rasi ir leliunamai.lt
Atsakyti
Sveikos
o aš nusprendžiau truputį patobulinti savo lėlytę, kuo toliau žiūriu ntuo daugiau broko matau blush2.gif veidukas man patinka, jo nekeisiu, bet va rankos per grubios, kojos per kūdos, o sudėtingiausia dalis tai drabužių siuvimas blush2.gif piūrėjau lėlių namuose į jūsų grožius tai man slėptis po lapais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 05 02, 12:58)
Vaje...  negaliu patiketi voveryt, kad rimta lelininke galetu sau leisti tokius brokus, kuriuos parasei...  Klaipedoje kur buvo parodele, man pasirode, kad visos leles buvo kruopsciai padarytos, bet gal as dar daug ko nepastebiu...
tas kas anksciau buvo labai gerai pagal mane padaryta, dabar man atrodo mano lelytese kai kurios vieteles tikra chaltura lotuliukas.gif net geda ziureti dabar.. smile.gif

Aš tau sakau doh.gif Mes su Alina abi stebėjomės. O va vienoje parodoje Klaipėdoje buvau su drauge tai net išėjusi pyko, kad kaip taip galima parodą organizuoti ir tokius dalykus demonstruoti lotuliukas.gif Kai svarbu kiekybė, kokybė lieka kažkur antrame ar kažkelintame -ioliktame plane. Bet vat žmonių pasitikėjimas savimi tai žavi, šito man labai reiktų iš kažkur gauti. Niekada niekuo nebūnu patenkinta doh.gif
O ypač erzina tie dalykėliai-smulkmenėlės kurie man asocijuojasi su "šerpotrebu". Mano nuomone lėlė parodoje gali būti rodoma tik tuomet jei ji kokybiškai sukurta, turiu omeny ne idėją, o būtent techninę atlikimo pusę. Aš jaučiuosi dar labai silpna šioje vietoje, tiesiog kai kurių dalykų nežinau kaip padaryti techniškai, arba žinau teoriškai, bet nesu mačiusi, o man reikia parodyti ir paaiškinti, kad suprasčiau doh.gif

QUOTE(Gegytė @ 2011 05 02, 13:52)
Na va, pasirodau. Sijoną pasiuvau naktį, karoliukais kaklą siuvinėjau kol rankos, kojos džiuvo... Šiaip smagu buvo daryti, tik sunku. ax.gif

Pirmoji, ar ne? Tai tuomet jokių pastabų, nes norim, kad nesustotumėt pakeliui 4u.gif
Žiūriu daug kas dabar užsikabino už tos mados daryti tokios alia maskatuokles g.gif Anksčiau kažkaip neužkliūdavo akis už tokių, o dabar daug kas daro. Mados ir lėlių pasaulyje vyrauja biggrin.gif
Aš, jei galima, kai ką vis gi patarsiu. Bet ne dėl lėlytės. Dėl fono. Jis gadina visą lėlytės grožį verysad.gif Ji daug gražiau žiūrėtųsi kitokiame fone. Neskriauskite jos. Paprastas dalykas - fotošopu ar kita programa "išlyginkite" audinį, pamatysit - visai kitaip žiūrėsis ir pati lėlytė mirksiukas.gif
Geriausiai aišku forografuoti ne ant blizgaus audinio ir išlyginto, bet lyginti galima ir su kompiuteriu biggrin.gif Nes aš baisiai nemėgstu lyginti tų "paklodžių" tai pasirinkau tokią medžigą kuri beveik visiškai nesiglamžo.

QUOTE(astynute @ 2011 05 02, 14:13)
Manau apie keturesdesimt cm pati ta lelyte mokymuisi, aisku cia tik man taip atrodo nezinau kaip kitoms...

Aha, man irgi 35-45 cm pats tas. Ir dirbti lengviau, smagiau, daugiau kas pritaikoma ir gražiau žiūrisi namuose kai nepaskęsta aplinkoje. Tik - kuo didesnė tuo sunkiau jai gražią dėžę įtaisyti doh.gif

QUOTE(iremas @ 2011 05 02, 14:47)
o aš nusprendžiau truputį patobulinti savo lėlytę, kuo toliau žiūriu ntuo daugiau broko matau blush2.gif  veidukas man patinka, jo nekeisiu, bet va rankos per grubios, kojos per kūdos, o sudėtingiausia dalis tai drabužių siuvimas blush2.gif piūrėjau lėlių namuose į jūsų grožius tai man slėptis po lapais blush2.gif

Niekur nereikia slėptis. Galime ant rankos pirštelių suskaičiuoti, kad čia pas mus lėlininkų kurie nuo pirmos lėlės pradėjo puikiai mirksiukas.gif Taip, kad - miklint pirštelius reik. O tuo pačiu ir smegenys miklinasi biggrin.gif Ir paprastas patarimas - nebijokit klausti. Patys nematom savo klaidų. O elementarus patarimas gali labai stipriai pagelbėti. Va pas mus lėlių namuose yra skiltis kur galima dėti nuotraukas proceso eigoje. Su fotošopu parodžius pataisymus - iš kart pradedi suvokti kas ne taip ir kaip taisyti. Tik kažkodėl retas pradedantysis tuo naudojasi. O juk kai lėlytė jau sukurta taisyti būna gaila. Geriau proceso metu. Nereikia to bijoti. Juk tai nemokamos, naudingos pamokos.
Atsakyti
Pasakykit ir mano klaidas. Tiek jau to. Žinau, kad daug kur galima pašlifuot...
Atsakyti
Kad yra taisykle, pirmu lelyciu nekritikuoti, bet tavo lelytes klaideles yra tokios lygiai, kaip ir visu pradedanciuju, o jos tokios paprastai buna: plokscias veidukas, lupytes priklijuotos prie veidelio, ir tt. Tiesa noreciau pasakyti, kad tavo pirsteliai labai puikus (mano pirmosios rankos buvo su pirstinemis, nes jos buvo be pirsteliu, tik rankytes forma smile.gif ), tik kai kita karteli darysi pirstelus truputeli palankstyk, paziurek i savo rankytes pirstelius, juk jie nera tiesus kaip piestukai. Zodziu darydama lelyte kita ir kita vis geriau pati matysi kas ankstesneje buvo ne taip 4u.gif . Sekmes darbe.
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 05 02, 14:52)
Kad yra  taisykle, pirmu lelyciu nekritikuoti, bet tavo lelytes klaideles yra tokios lygiai, kaip ir visu pradedanciuju, o jos tokios paprastai buna: plokscias veidukas, lupytes priklijuotos prie veidelio, ir tt. Tiesa noreciau pasakyti, kad tavo pirsteliai labai puikus (mano pirmosios rankos buvo su pirstinemis, nes jos buvo be pirsteliu, tik rankytes forma smile.gif ), tik kai kita karteli darysi pirstelus truputeli palankstyk, paziurek i savo rankytes pirstelius, juk jie nera tiesus kaip piestukai. Zodziu darydama lelyte kita ir kita vis geriau pati matysi kas ankstesneje buvo ne taip 4u.gif . Sekmes darbe.

Pirštukai žinok lenkti šiek tiek smile.gif Nėra visai tiesūs smile.gif Matyt, tik fotkėj taip atrodo. O dėl kitų pastabų dėkojame abi cool.gif
Atsakyti
Taip viska parasiau, lyg cia labai ismanyciau apie tas lelytes, bet is tikruju, tai pati nelabai ka ir temoku daryti, esu tik pradedanti... bet jau nors zinau, kaip noreciau, kad maniskes lelytes atrodytu smile.gif
Gerbiu, kad viska iki galo be kursu padarei, as kai galvyte nusilipinau ir rankas, niekaip nesupratau, kaip jas aprengti, taigi teko eiti i kursus lotuliukas.gif
Atsakyti
Visai tema apmirusi verysad.gif Reikia sujudinti šiek tiek...aš čia su savo "Keliautoju" užsukau ax.gif
Trumpai: living doll, aliejus, oda, kailiukas, įvairios medžiagėlės. Ūgis apie 25cm (be stovelio)
user posted image
user posted image

user posted image

Atsakyti
ella, kaip greitai padirbejai ir sauniai. Labai patinka jo pilvukas, taip ir norisi paglostyti lotuliukas.gif O is ko toki nemaza stoveli padarei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astynute: 10 gegužės 2011 - 10:51