Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

Sveikos,

kaip tik šiuo metu kuriu lėlę. Dalis liko tik sujungti, ir drabužius bei detales sukurpt. Kilo klausimas: jei jūs pvz siūnat pėdkelnes (na kad atrodytų, lyg su jomis), tai pilnai jas ir kurpiat, ar padarot iki tokio lygio, kad po sijonų pvz tik atrodytų, kad pėdkelnės, o aukščiau paliekat plikas? Tiesiog įdomu pasidarė, nes suknias ar sijonus tai ok, pasiūt nelabai sunku, bet kokias kojines ar batus, tai jau sudėtingiau.

Šiaip labai Jūsų temos super, perskaičiau šiąnakt gal 4 iš jų, tiek visokio gėrio prisižiūrėjau. Šaunuolės.
Atsakyti
Jei mintis yra padaryti pedkelnes, reikia daryti iki pat virsaus, iki triusikeliu ar kelnyciu, nes jeigu kas pakels sijoneli ir pamatys koki negrazuma (nedadelkia), bus ne kas.... Bet galima ne tik pedkelnes, bet ir kojines siuti, galima ilgas kojines siuti, labai graziai pabaigiant neriniais... visaip daroma, svarbu pabaikti iki galo, kad atrodytu taip, kaip sugalvota.
Atsakyti
vajetus, jūs joms net apatinius siūnat? smile.gif
Atsakyti
Na o kaip kitaip?
Juk sijoneli tikrai lelytei kilnosi ir tu ir kiti, tai kaip ji atrodys be triusikiuku arba kelnyciu? Jei darai kelnytes tai po jomis zinoma triusikeliu nereikia biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif ech, pakėlei nuotaiką. Einu siūt drabužėlių, nes tik jie ir liko. gal vėliau pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
sekmes biggrin.gif
butinai pasirodyk smile.gif
Atsakyti
Pėdkelnes dariau kelis kartus ax.gif klijavau ir siuvau mono siūlu dariau iki tiek-kiek bus matoma. Sunkoka padaryti gražiai tvarkigai (siūlę) ax.gif bet įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 04 28, 23:47)
Voveryte, nu lelyte kokia superine 4u.gif  Nuostabiai grazi.
Ar akytes pati piesiai? Is kokios cia medziagytes siuta si nuostabiu spalvu suknute?
Man labai labai patiko thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Akytes pati piešiu. Turiu vienas nusipirkusi, bet net nebežinau kur jos voliojasi lotuliukas.gif Man, bent jau kol kas, pati mėgstamiausia lėlių kūrybos dalis - akių piešimas. Labai mėgstu tą akimirką kai lėlė pradeda tave matyti wub.gif Visi sako, kad esu liūdnų akių, va ir mano lėlės tokios.

QUOTE(juratele2006 @ 2011 04 29, 08:03)
Sveikinu voveryt, pagaliau pati stovi  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif Gi tiek jūs visos stovinčia kuriat, reikia gi ir man taip lotuliukas.gif

QUOTE(Gegytė @ 2011 05 02, 09:59)
kaip tik šiuo metu kuriu lėlę. Dalis liko tik sujungti, ir drabužius bei detales sukurpt. Kilo klausimas: jei jūs pvz siūnat pėdkelnes (na kad atrodytų, lyg su jomis), tai pilnai jas ir kurpiat, ar padarot iki tokio lygio, kad po sijonų pvz tik atrodytų, kad pėdkelnės, o aukščiau paliekat plikas? Tiesiog įdomu pasidarė, nes suknias ar sijonus tai ok, pasiūt nelabai sunku, bet kokias kojines ar batus, tai jau sudėtingiau.


Aš sakau taip, kad jei lėlės kojos ir užpakaliukas matosi po sijonu, pakėlus jį tai reikia kelnaičių ir pėdkelnes aišku daryti iki pat galo. O jei tarkim yra kelnaitės kaip bridžai, tai padarai tiesiog kaip ilgas kojines kurios šiek tiek užeitų virš bridžų krašto. Pvz juk ir kojines darant nebūtina pirštus uždengti, jei yra uždari batukai ir jie nenuimami.

QUOTE(Gegytė @ 2011 05 02, 10:45)
vajetus, jūs joms net apatinius siūnat? smile.gif

Aha biggrin.gif Ir kelnaites ir liemenėles, jei to reikia žinoma. Nes visi kas paima į rankas lėlę iš kart ją verčia žemyn galva ir žiūri kas po sijonu lotuliukas.gif Rimtai, kiek man teko kam rodyti, duoti į rankas savo lėlės tai jos visada būna apžiūrimos ir "intymiai" lotuliukas.gif

QUOTE(~ella~ @ 2011 05 02, 11:36)
Pėdkelnes dariau kelis kartus  ax.gif  klijavau ir siuvau mono siūlu dariau iki tiek-kiek bus matoma. Sunkoka padaryti gražiai tvarkigai (siūlę) ax.gif  bet įmanoma.

Man viena sudėtingiausiu dalių yra kojinių siuvimas doh.gif Ta siūlė ir su tuo mono siūlu vis tiek matosi daugiau nei norėtųsi. Jau atkreipiau dėmesį, kad galima sakyti beveik visi kas rodo lėlių nuotraukas jų nerodo iš nugaros, arba jei ir rodo tai nefotografuoja tų vietų kuriose matosi trūkumai. Nors anoks čia ir trūkumas ta siūlė, juk neįmanoma be jos g.gif
Aš va vienos labai gerai žinomos rusų menininkės parodoje buvau tikrai nemaloniai nustebinta kai gyvai pamačiau kiek jos lėlėse yra smulkaus broko, nekokybės. Aš sau to leisti negaliu, o žmogus kuris vežioja savo kūrinius po pasaulį į parodas - gali sau tai leisti g.gif Smulkmenos atrodytų siūlas kitos spalvos, arba matomas susiuvimas kur jo neturi matytis, pabėgę klijai, nulūžęs ir tiesiog priklijuotas pirštas - nuotraukose to nesimato. Va pvz. Jūratėlės lėlytę vasarą apžiūrėjau iš visų pusių. Buvau labai nustebinta kaip ji kruopščiai padaryta. Jokių brokelių, nedadirbimų. Labai kokybiškai atliktas darbas, net pavydas jama blush2.gif
Atsakyti
Saunuoles-labai grazios lelytes smile.gif
Atsakyti
Vaje... negaliu patiketi voveryt, kad rimta lelininke galetu sau leisti tokius brokus, kuriuos parasei... Klaipedoje kur buvo parodele, man pasirode, kad visos leles buvo kruopsciai padarytos, bet gal as dar daug ko nepastebiu...
tas kas anksciau buvo labai gerai pagal mane padaryta, dabar man atrodo mano lelytese kai kurios vieteles tikra chaltura lotuliukas.gif net geda ziureti dabar.. smile.gif
Atsakyti
Na va, pasirodau. Sijoną pasiuvau naktį, karoliukais kaklą siuvinėjau kol rankos, kojos džiuvo... Šiaip smagu buvo daryti, tik sunku. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 02 gegužės 2011 - 12:55
Lelyte atrodo labai mazyte smile.gif . Sveikinu su pirmaja 4u.gif . O kur tos pedkelnes? Man ju nesimato blink.gif ar persigalvojei ir nebedarei?
Atsakyti