Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

debesyla, imetu dar neuzbaigtos sios lelytes nuotraukele-cia daugmaz gerai veidukas matosi
user posted image
Atsakyti
mimo---puiki lelyte---ta avyte wub.gif wub.gif wub.gif ir gelytes wub.gif
Atsakyti
Aciu, Adatele wink.gif
Atsakyti
Jaukumas, negaliu apsakyti wub.gif
Atsakyti
Atvedu saviškes čia smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aikoksskirtumas: 04 gegužės 2010 - 21:02
kokios nuostabios lėlytės wub.gif kaip tikri žmogeliukai, nykštukai smile.gif jau seniai skaitinėjau jūsų forumus, bandžiau lipdyti ir as. 4u.gif lipdžiau iš Efaplast ore stingstančio modelino, nes įsigyti spec lėlėms skirtą per brangu. na nors ir jūsų nykštukėms neprilygsta, bet visai neblogai gavosi. blush2.gif tik pirmąją paslėpiau, nes priminė transvestita. doh.gif dar toli man iki tų tikrovišku veidukų. bet tikiuosi ir aš išmoksiu. biggrin.gif pasistengsiu kuo greičiau pasirodyti ir aš cool.gif
Atsakyti
Sveikos draugės,

Labai jau gražios lėlyčių nuotraukos. Man labai reikia sužinoti, kas galėtų pagaminti paprastas skudurines lėles. Norėčiau nusipirkti keletą. Gal kas galėtų kokios nors lėlinikės telefoną pamėtėti, ar bent parašyti, kaip rasti lėlių gamintoją. smile.gif AČIŪ nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika22 @ 2010 05 10, 20:27)
Sveikos draugės,

Labai jau gražios lėlyčių nuotraukos. Man labai reikia sužinoti, kas galėtų pagaminti paprastas skudurines lėles. Norėčiau nusipirkti keletą. Gal kas galėtų kokios nors lėlinikės telefoną pamėtėti, ar bent parašyti, kaip rasti lėlių  gamintoją.  smile.gif AČIŪ nestuke.gif


tai reiktų po rankdarbiautojų "kioskus" pasidairyt čia http://www.supermama...p?showforum=119
iš siūnančių skudurinukes galvon ateina Sedona, galinike, Sazha g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2010 05 10, 23:17)
tai reiktų po rankdarbiautojų "kioskus" pasidairyt čia http://www.supermama...p?showforum=119
iš siūnančių skudurinukes galvon ateina Sedona, galinike, Sazha  g.gif


AČIŪ labai.
Atsakyti
Veronika,
parašei man e-maila bet negaliu tau į jį atsakyti, nes nežinau koks tavasis rolleyes.gif
Kaip ten bebūtų aš skudurinukėm neužsiimu smile.gif
Manau rasi čia kitų mergaičių kurios tau pagelbės wink.gif
Atsakyti
mimo - veidukas labai patiko, nosyte, primerktos akytes, dantukai smile.gif Gyva

O cia mano portretas (nuotrauka baisi, bet tokia jau as fotografe, prasta)
user posted image
Atsakyti
masiania, aciu smile.gif
Kaip tu taip portretines sugebi padaryti,man mistika. Tavo daktaro veido israiska tokia pozityvi. Prazile plaukai super atrodo,barzda atskiro komplimento verta thumbup.gif Noreciau tik prie piestuko kisenej prikibti-jis per didelis. Manau,kad geriau atrodytu tokie nedideli bruksniukai ant kisenes-atseit jis ten tusinuku prisisegiojes. Suradau nelabai vykusia fotke,bet noriu parodyt,ka turiu omeny
Tusinukai kisenej
Atsakyti