Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

vovere74 graži naujoji tavo lėlytė, rūbas subtilus daug detalių, veidukas gerai padarytas wub.gif

masiania o kam tau ta gatava forma kai moki pati daryti, na nebent suvenyrus kepti urmu bigsmile.gif Man tai kažkaip negyva g.gif
Atsakyti
Mano dukrytei labai patiktu ir tiktu tokia lelyciu gamybai padaryta forma smile.gif
Atsakyti
masiania, tavo pacios lipdytos lelytes turi savo sarmo, yra siltos, gyvos. mesk tu tas formas per kairi peti mirksiukas.gif
~ella~, tavo leles vercia is koju. Tas laimes paukste gaudantis dendis mane pakerejo. wub.gif
Voveruska, APAKIMAS!!! Kadangi seku tavo lelininkes karjera nuo vystiklu-tai negalejau patiketi,kad tai tavo darbelis. Labai grazi madam-ismyleta,isciupineta-tai labai jauciasi. Labai patiko jos akys. Noreciau,kad imestum prizoomintus tuflikus lens.gif plyyyzz. Vienintelis pabambejimas lupoms-jos atrodo kaip prilipdytos. Gal reikejo jas sviesesnes daryti? Ai, bet nekreipk demesio i pastaba-malancius esi ir tau medalis uz tai friends.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(~ella~ @ 2011 04 11, 10:54)
vovere74 graži naujoji tavo lėlytė, rūbas subtilus daug detalių, veidukas gerai padarytas  wub.gif

masiania o kam tau ta gatava forma kai moki pati daryti, na nebent suvenyrus kepti urmu  bigsmile.gif  Man tai kažkaip negyva  g.gif


Ai, norėjosi pabandyti smile.gif Parduotuvė paprašė išbandyti , davė formą, davė medžiagas smile.gif
Pagal tą pačią formą nulipdžiau Undinę, jeigu pafantazuoti galima ir kitus variantus sugalvoti... Pvz, pusiau lipdyta/pusiau tekstilinė ir t.t.
na tiesiog, bandymas ir tiek smile.gif
Atsakyti
masiania aha tada galima ir pabandyti bigsmile.gif + dar ir medžiagas davė thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 04 09, 22:16)
Kokia  romantiska lelyte voverytes  4u.gif .

Ačiū 4u.gif

QUOTE(masiania @ 2011 04 10, 08:27)
Premo Sculpey, lipdyti patogiau, nei fimo, bet spalva.....
tavo naujos lėlytės kostiumas labai simpatiškas, gražios spalvos, daug detalių

O kokia jo spalva? Jų berods būna įvairių, ar maišau medžiagas g.gif
Dėkui 4u.gif

QUOTE(~ella~ @ 2011 04 11, 09:54)
vovere74 graži naujoji tavo lėlytė, rūbas subtilus daug detalių, veidukas gerai padarytas  wub.gif



Ačiū 4u.gif


QUOTE(masiania @ 2011 04 11, 12:13)
Ai, norėjosi pabandyti smile.gif

Ir sakyčiau labai gerai, kad bandai. Reik viską išbandyti. Man patinka bandymai biggrin.gif

QUOTE(mimo @ 2011 04 11, 10:49)
Voveruska, APAKIMAS!!! Kadangi seku tavo lelininkes karjera nuo vystiklu-tai negalejau patiketi,kad tai tavo darbelis. Labai grazi madam-ismyleta,isciupineta-tai labai jauciasi. Labai patiko jos akys. Noreciau,kad imestum prizoomintus tuflikus lens.gif plyyyzz. Vienintelis pabambejimas lupoms-jos atrodo kaip prilipdytos. Gal reikejo jas sviesesnes daryti? Ai, bet nekreipk demesio i pastaba-malancius esi ir tau medalis uz tai friends.gif ploja.gif

Niu ačiū ačiū, kam tos gėlės lotuliukas.gif

Lūpos nuotraukose ryškesnės atrodo, jos tokios natūroj tai kaip nubučiuotos biggrin.gif
Čia irgi ne visai realiai atrodo, bet ką žinau, man patinka ir spalva ir forma. Gal po kažkiek laiko ir nebepatiks lotuliukas.gif :
user posted image

Tūflikai:
user posted image

Atsakyti
"ANDŽELIKA" Paperclay, 59 cm. Linas, neriniai, barchatas, karoliukai, vilna, filcas...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jurateles Labai grazios lelytes spalvos ir grazi pati apranga 4u.gif
Atsakyti
super juratele tavo lelyte
Atsakyti
Nešioju ją visur lotuliukas.gif

"Obuoliukas" 34 cm. modelinas Premier.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Voveryte, nu lelyte kokia superine 4u.gif Nuostabiai grazi.
Ar akytes pati piesiai? Is kokios cia medziagytes siuta si nuostabiu spalvu suknute?
Man labai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu voveryt, pagaliau pati stovi thumbup.gif
Atsakyti