Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(akinome @ 2011 03 29, 13:22)
butu idomu ar juratele2006 galetu pamokinti?  rolleyes.gif  kaip sakoma issirink mokytoja pagal jo darbus, nes tavo darbuose atsiskleis mokytojo dvasia, o man labai patiko juratele2006 darbai, negaliu atplest akiu  thumbup.gif


Aga, man irgi idomu, nes kai pamaciau Jurateles darbus tada labai smarkiai uzsimaniau ismokti sio meno, net naktimis sapnuodavau smile.gif
Atsakyti
Tikrai malonu, kad mano leles turi gerbeju wub.gif

Bet turiu jus nuliudinti, as mokymu nedarau, bent jau kol kas. Nesijauciu jiems pasiruosusi blush2.gif

Gal kada veliau ir tada butinai prasinesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2011 03 29, 16:26)
Tikrai malonu, kad mano leles turi gerbeju  wub.gif

Bet turiu jus nuliudinti, as mokymu nedarau, bent jau kol kas. Nesijauciu jiems pasiruosusi  blush2.gif

Gal kada veliau ir tada butinai prasinesiu  mirksiukas.gif

Juratele2006 - kokia grazi lelyte, veidas suzavejo, ir drabuziu spalvos labai patiko . thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif Ale Merlin Monro 9 cm, sages

user posted image

user posted image
Atsakyti
Įtraukė mane tautinio kostiumo grožis, negaliu sustoti smile.gif
user posted imageLithuanian national costume
Atsakyti
Masianija

Nu nuostabus darbelis thumbup.gif , Pagarba didziausia, kad tokius dar kazkas dalykus daro 4u.gif
Atsakyti
Sveikos lėlininkės. Atsinešiau savo paskutinius darbelius, reikia sakau gal ir čia pasirodyti g.gif bigsmile.gif
Pristatau, Paukščių dėdė jis gi dar ir raktininkas, nes tai bendra kompozicija su raktine. Antroji lėlė be pavadinimo bet kažkas tarp sodininkės ir muzikantės
user posted image

user posted image

Je kam įdomu daugiau nuotraukėlių čia
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 04 01, 11:29)
Masianija

Nu nuostabus darbelis thumbup.gif , Pagarba didziausia, kad tokius dar kazkas dalykus daro 4u.gif

Ačiū, tai labai malonūs žodžiai 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau lanksčią formą figūrėlėms formuoti, pirmas blynas šiek tiek prisvilo, bet šiaip gali praversti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(masiania @ 2011 04 09, 12:02)
Išbandžiau lanksčią formą figūrėlėms formuoti, pirmas blynas šiek tiek prisvilo, bet šiaip gali praversti

Kai kurios užsienietės fėjas ir angeliukus beveik vien su formom ir daro, jų visokių dydžių ir formų galima nusipirkti. O iš kokios medžiagos darei?


O aš va pagaliau baigiau savo vieną:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kokia romantiska lelyte voverytes 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2011 04 09, 18:38)
Kai kurios užsienietės fėjas ir angeliukus beveik vien su formom ir daro, jų visokių dydžių ir formų galima nusipirkti. O iš kokios medžiagos darei?
O aš va pagaliau baigiau savo vieną:

Premo Sculpey, lipdyti patogiau, nei fimo, bet spalva.....


tavo naujos lėlytės kostiumas labai simpatiškas, gražios spalvos, daug detalių
Atsakyti