Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

sveikos merginos. ziuriu ziuriu i leles, tai ir as susigundziau pamegint. Norejau paklaust kur butu galima isigyti guminiu teptuku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akinome @ 2011 03 26, 19:25)
sveikos merginos. ziuriu ziuriu i leles, tai ir as susigundziau pamegint. Norejau paklaust kur butu galima isigyti guminiu teptuku? ax.gif

Aš siunčiausi per ebay. Labai norėjau, bet beveik nenaudoju. Vieną tik naudojau kelis kartus, tokį nusmailintą, o visų kitų formų paskirties iš vis nesupratau. Aš tai turiu kelis mėgstamiausius, patogiausius įrankius. Manikiūro odelių atstumdymo įrankiuką, tokį iš dviejų galų. Plonus teptukus iš ebay parsisiųsto manikiūro dailei skirto rinkinio, didesnį šepetuką su plokščiai ir kampu kirptais sintetiniais šereliais. Ir Kanceliariniai peiliukai dar dažnai naudojami. Galima visokių įrankių prisitaikyti.
Atsakyti
Oho, prisižiūrėjau kokių grožių sukūrėt blink.gif O kur yra lėlininkių kursai Vilniuje? g.gif


Ar kas nors bandė tokiu audinio standintoju lėlėms drabužius standinti?

http://public.fotki....ro-rosso/vilna/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomodoro rosso: 27 kovo 2011 - 07:50
QUOTE(Pomodoro rosso @ 2011 03 27, 08:49)
Oho, prisižiūrėjau kokių grožių sukūrėt  blink.gif O kur yra lėlininkių kursai Vilniuje?  g.gif
Ar kas nors bandė tokiu audinio standintoju lėlėms drabužius standinti?

http://public.fotki....ro-rosso/vilna/

Kursai: http://www.leliunama...b3eacb2c8b1da94

Aš jokių spec. standintojų nenaudojų. Standinu su skiestu lipalu ir dažais, dar kartais ir modelinu.
Atsakyti
Bandziau su lipalu suteptus rubelius formuoti, bet gavosi visiskas snipstas doh.gif jie man visai nesiformavo, sulenki, o jis vis tiek isitiesia... Matyt kazko nesuprantu, nemoku sitos technikos blush2.gif
Atsakyti
Kelios mažos sagytės, 9-11 cm.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 03 28, 11:50)
Bandziau su lipalu suteptus rubelius formuoti, bet gavosi visiskas snipstas  doh.gif jie man visai nesiformavo, sulenki, o jis vis tiek isitiesia... Matyt kazko nesuprantu, nemoku sitos technikos blush2.gif

Žiūrint kaip nori formuot. Jai labai kažkokį sudėtingą dalyką tai gal ir nesigautų g.gif
Va šitos rūbai formuoti su vandeniu skiestu lipalu, palaikant aišku, pamaigant. Po to ant viršaus šiek tiek tonuota, dažyta:
user posted image

Šitos visi rūbai standinti lipalą skiedus vandeniu ir iškart įpylus dažų;. Lėlė nedidukė, sijonukas irgi, ale medžiagos ten taip suglamžyta koks pusantro metro tikriausiai doh.gif Tiesa, ir šios ir pirmosios viršutinė rūbo dalis iš popieriaus ir suplėšytų drėgnų kosmetinių servėtėlių.
user posted image

O štai šiai panelei suknelę "vėjas kedeno" su plonytės vielutės pagalba, paslėptos tarp raukšlelių. Irgi tonuota po to.
user posted image

Lipalas su laiku pagelsta, jei jį vieną tept. Užtat skiedžiu ir šiek tiek dažų kartais dedu. Be to jis grynas sunkiai tepasi ir kartais matosi klijai kai išdžiūsta tose vietose kur storiau patepta. Kai norisi dar tvirtesnio sustangrinimo aš medžiagą dar apdoroju modelinu.

Va šios rūbai pirmiausiai buvo gerai ištepti grietinės kosnsistencijos modelinu ir kai išdžiuvo gruntuota, dažyta, tonuota, lakuota.
user posted image


Va, viską išpasakojau, nebeturiu paslapčių lotuliukas.gif Bet jei kam bus naudinga - džiaugsiuosi 4u.gif

QUOTE(juratele2006 @ 2011 03 28, 16:34)
Kelios mažos sagytės, 9-11 cm.

kaip jau lėlių namuose sakiau - labai wub.gif
Atsakyti
Antrame paveiksliuke mergytes sijonelis suformuotas nuostabiai wub.gif , va taip bandziau ir as, bet gal per skysta lipala naudojau, nes palaikius, pirstai apsivele, o paleidus vel bangele formuota man isitiesdavo lotuliukas.gif Reikes matyt dar kartuka bandyti, nes man labai patinka visi darbeliai tokie pastandinti, graziai zurisi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš manau, kad dar ir nuo medžiagos priklauso g.gif Į šią lengvai gėrėsi lipalas, natūrali medžiaga, o va su sintetika tai net nežinau kaip būtų g.gif Reik bandyt. Man patinka bandymai lotuliukas.gif
Atsakyti
"MIRĖJA" Paperclay, 38 cm, linas filcas, karoliukai, neriniai, tapyta silko dazais wink.gif

user posted image

user posted image

user posted imagecia daugiau foto
Papildyta:
Aciu Odeta, labai malonu kad kazkam patinka mano darbai 4u.gif
Atsakyti
Na Jurateles darbai kaip visada tobuli super thumbup.gif noreciau ir as nors kiek panasiai ismokt 4u.gif
Atsakyti
butu idomu ar juratele2006 galetu pamokinti? rolleyes.gif kaip sakoma issirink mokytoja pagal jo darbus, nes tavo darbuose atsiskleis mokytojo dvasia, o man labai patiko juratele2006 darbai, negaliu atplest akiu thumbup.gif
Atsakyti