Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

labai didelį ačiū sakau visoms mane palaikiusioms 4u.gif , tikrai nesitikėjau gauti tiek pagyrimų, dabar motyvacija kurti dar didesnė atsirado blush2.gif Iki tobulumo dar toli, bet...viskas tikiuosi su laiku rolleyes.gif
o jūsų visų darbeliai tiesiog nuostabūs 4u.gif .Apsilankiau lėlių namuose, tokiųųų grožiųųųų prisižiūrėjau, kad net akys apraibo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2011 03 21, 22:30)
Voveruska, tau leidus pasisavinsiu ideja pirstu gamybai. Idant mano leliu pirstukai irgi tik is modelino.

Ar imtai be karkaso darydavai? Aš tai tik pirmoms, kažkurios pirmųjų lėlių pirštelis lūžo užtat iš kart pradėjau galvot kaip tvirtint. Buvo taip, kad rengiant lėlę pirštukai lūžo, bet ant vielutės karkaso laikėsi, tai galvojau kaip dar sutvirtint. Kai su lipalu sumaišiau tai, tfu tfu tfu nebeliko tos bėdos. Dabar kur paskutinę dariau, beveik baigiau tai specialiai pirštų nesaugojau rengdama, tikrinau ar atlaikys. Atlaikė biggrin.gif Aš taip ir kojyčių ir rankyčių pirmus sluoksnius apdirbu, kad tvirčiau būtų g.gif

QUOTE(Aikoksskirtumas @ 2011 03 22, 11:02)
O dėl savito stiliaus ieškojimo lėlėse - dar tik vieną savarankišką lėlę padarei, tai nėra ko čia stebėtis dėl panašumo wink.gif Pradžia tikrai labai superinė! O stilius ateis savaime, kai "įsidirbsi", po trupučiuką kažką pakeisi, pasižvalgysi po kitų lėlininkų lėles, kažkas patiks, kažką pritaikysi.

Tu savo stilių tai labai puikų atradus thumbup.gif Man labai patinka stilizuotos lėlės, bet kaip tą savo stilių atrasti g.gif
Atsakyti
[quote=vovere74,2011 03 22, 19:52]
Tu savo stilių tai labai puikų atradus thumbup.gif Man labai patinka stilizuotos lėlės, bet kaip tą savo stilių atrasti g.gif

g.gif as irgi niekaip nesuprantu kaip ta savo stiliu atrasti.... Niekaip negaliu isivaduoti nuo barbes stiliaus, nes man stilizuotos smarkiai lelytes nera taip prie sirdies, man patinka grazus veideliai.... bet kaip atrasti stilizuota grazu veideli niekaip neikertu ax.gif

Atsakyti
[quote=astynute,2011 03 22, 20:20]
[quote=vovere74,2011 03 22, 19:52]
Tu savo stilių tai labai puikų atradus thumbup.gif Man labai patinka stilizuotos lėlės, bet kaip tą savo stilių atrasti g.gif

g.gif as irgi niekaip nesuprantu kaip ta savo stiliu atrasti.... Niekaip negaliu isivaduoti nuo barbes stiliaus, nes man stilizuotos smarkiai lelytes nera taip prie sirdies, man patinka grazus veideliai.... bet kaip atrasti stilizuota grazu veideli niekaip neikertu ax.gif
[/quote]
Sakyčiau, kad dar atrasi, dar palyginus, ne taip ir ilgai kuri, dar keisis ir stilius ir visa kita. Pamatysi 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos. Jei kažkam padės - tiesiog po truputį keičiau po detalę, galvos formą, dailininkų paveikslus apžiūrinėjau, kur žmones vaizduoja. Nes buvo etapas, kai tiesiog labai pabodo ta pati technika ir tie patys veidai. Visad patiko stilizuotos nelabai dailių veidelių lėlės, todėl norėjosi kažkaip tą išgauti. Dimos PZ lėlės žiauriai patinka smile.gif Tai taip kažkaip ir atėjo. Bet norisi dar keistis. Tik ir man dažnai pakiša koją tai, kas meninius mokslus baigusiems žmonėms yra aišku - veidelio istapymas, pati ta technika ką su kuo naudoti (iki šiol neišbandžiau aliejinių dažų) smile.gif
Atsakyti
Odeta, tu vis ragini kitas pasirodyti su lelytemis bigsmile.gif , o kur gi tavo? Noretusi ir tavo nauja darbeli pamatyti 4u.gif Ar jau greitai pasirodysi?
Atsakyti
QUOTE(astynute @ 2011 03 23, 15:20)
Odeta, tu vis ragini kitas pasirodyti su lelytemis bigsmile.gif , o kur gi tavo? Noretusi ir tavo nauja darbeli pamatyti 4u.gif Ar jau greitai pasirodysi?

lotuliukas.gif Pričiupo lotuliukas.gif
Aš nuo rugsėjo vieną kankinu doh.gif Per tiek laiko jau ji šimtus kartų keista, perdaryta. Turėtų būti jau tobula, bet nėra lotuliukas.gif Šiaip jau ją kaip ir baigiau, beliko smulkmena. Aš kažkaip dabar ant tokių ne lėlių kūrimo, o detalių darymo-perdarymo pasėdus. Atskirom dalim kažką bandau, mokausi, o į lėlę nesujungiu. Dabar šeimą juokinu skudurėlių arbatos siūlydama lotuliukas.gif Visokias medžiagas arbatoje arba kavoje mirkau ir žiūriu kaip kokia dažosi. Dar plaukus visokius garbanoju, tiesinu, dažau. Jau vos savo uodegos nenusikirpau tam reikalui lotuliukas.gif A kam man tokia vuodega iki liemens? Galima juk dėl švento reikalo ir paaukot centimetrų keliasdešimt lotuliukas.gif
Atsakyti
O idomu, kas nors Kaune mane galetu pamokinti nors kazkokiu lelyciu darymo pradmenu? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi, ne ne plauku nereikia kirpti, labai megstu ilgus plaukus wub.gif , ne visoms duota tokia grozybe cool.gif . Na jei liko tik smulkmenele, tai vadinasi greitai pamatysime drinks_cheers.gif
Papildyta:
Rimaur
kaune sitiek mokytoju... toks pasirinkimas, kad net vezimu vesk.
Tikrai merginos tau patars pas kuria nueiti... pasidairyk i mokytoju darbelius, nes tavo darbeliuose tai ir atsispindes smile.gif
Papildyta:
Fainiausia butu papulti pas Dorote. As bent noreciau labai ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Voveryte pasinaudojau tavo patarimu del pirštelių, tik aš vis tiek be vielos dariau ax.gif tai šiandien daužiau, mėčiau, ko tik nedariau nu nelūžta thumbup.gif ačiūūūū labai už patarimą, dat tokiu pačiu būdu bandysiu ir visą rankytę, kojytę sutvirtinti biggrin.gif

o aš savo gražiąsias kasas nusikirpau verysad.gif buvo toookios ilgos, o dabar trumpučiai,tik kai kirpau dar lėlių nebuvau pradėjus kurti, ir kasas atidaviau kirpėjai, kaip dabar man jos būtų pravertusios... g.gif ech kur protelis buvo g.gif
Atsakyti
kaune sitiek mokytoju... toks pasirinkimas, kad net vezimu vesk.
Tikrai merginos tau patars pas kuria nueiti... pasidairyk i mokytoju darbelius, nes tavo darbeliuose tai ir atsispindes smile.gif
Papildyta:
Fainiausia butu papulti pas Dorote. As bent noreciau labai ax.gif
[/quote]

Tiesiog nezinau kaip man su mazu klecku i kokius kursus eit, galvoju, gal kas asmeniskai, ar kaip ten, pamokytu 4u.gif
Atsakyti
Kursai dazniausiai vyksta vakarais darbo dienomis ir savaitgaliais. Turetum surasti kas pasaugotu tavo mazyli smile.gif
Dazniausiai kursus veda bent 3 merginoms...
Atsakyti